1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

W czym ćwiczycie na siłowni?

Dyskusja w dziale Sport rozpoczęta przez Maziarz w dniu 20.03.2018

1. Macie specjalne ciuchy do ćwiczeń czy wybieracie po prostu jakieś stare ubrania?

2. v3nom

v3nom Weteran

Spodenki, koszulka, bokserki, skarpetki i buty do gry w piłkę halową, najwygodniejsze buty ever.

3. Adamus10

Adamus10 Autorytet

Koszulka sportowa (+czasami jakaś koszulka termoaktywna pod spodem jak jest zimniej), spodenki wygodne, skarpetki, buty jakieś do biegania, cwiczenia (ważne żeby były wygodne) :)

4. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Błyskotlwy

Ciuchy jeden chuj ;d buty oby plaskie i bez air maxoe ;d

5. v3nom

v3nom Weteran

dlatego mówię wam że halówki są najlepsze bo przylegają ściśle do stopy, mają płaską powierzchnię i nie czuć ich na nodze.
    Ja w swoich musiałem wymienić sznurówki bo były za długie i przeszkadzały ale po wymianie ich na krótsze to po prostu bajka.
    Kilka razy ćwiczyłem w adidasach i się męczyłem, było mi niewygodnie i stopa się ślizgała i nie but nie dawał poczucia stabilizacji na podłożu.
    A do tego nie są drogie bo buty halowe kosztują od 90,- do 200,- ale przy 100 - 130 idzie spokojnie znaleźć już jakieś sensowne umbro.
    Osobiście polecam Nike, za swoje obecne dałem chyba 149,-

6. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Błyskotlwy

Zalezy co cwiczysz na silowni ;d jak chcesz robic przysiady itp wolny ciezar to polecam buty do tego przystosowane np adidas powerlift

7. starmilks

starmilks Zagubiony

Kiedyś ćwiczyłem w starych koszukach czy dresach .Ale aktualnie już unikam. Nie jest zbyt wygodnie poza tym dochodzą tutaj kwestie higieniczne. Jak sie spocisz to takie ciuchy nieładnie pachną. Specjalne ubrania do ćwiczeń lepiej odprowadzają wilgoć. szybciej wysychają. Można je sobie codziennie przeprać.
    Jesli nie chcesz dużo wydawać to zerknij sobie tutaj. W sklepie mają sporo porządnych rzeczy.

nasiona marihuany, nasiona konopi