1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Vaporizer - Jaki wybrać?

Dyskusja w dziale Leczenie i aplikacja marihuany rozpoczęta przez PanBadura w dniu 21.11.2016

1. PanBadura

PanBadura Weteran

2. Łoś

Łoś Autorytet

Paliłem z dobrego Vaporizera i szczerze powiem, jeśli palisz juz dłuższy czas, nie przekonasz się do tego, lepiej sobie jakieś fajne bongo z paroma dyfuzorami skombinuj tez o wiele lepsze dla zdrowia :)

1 person likes this.
  3. PanBadura

PanBadura Weteran

No właśnie że słyszałem że z Vaporizera jest mocniejszy haj, jest wydajniej i zdrowiej. W alternatywie czaje się na Armate od unikatowych bong, zresztą mam już jeno bonio i jego wadą jest smród i bród, ciężko to domyć, wali z tego jak z popielniczki, co prawda jeden buch i leże tak samo, tylko że załadować to też konkretnie trzeba. A dokładnie to chodzi mi o tą armatę:

https://www.youtube.com/watch?v=VJ-qGVAGLSU

dzięki za pomocny post, może pomoże ktoś jeszcze?

4. W0lNY

W0lNY Wiedza nadprzyrodzona

właśnie mnie też denerwuje smród z bonia ale fajnie się z niego pali jednak jak mam mieć smród w pokoju to wole sobie skręcić i zajarać :rastaman:

5. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Przeczytaj może ten temat pomoże podjąć decyzję co dla Ciebie lepsze ,
    wbrew pozorom jest różnica nie tylko w cenie .

https://forum.nasionakonopi.pl/408,...27299,vaporizery-czyli-zdrowa-konsumpcja.html

Jaki przedział cenowy cię interesuje ?

* co do wydajności i mocy to wierz mi to mity
    ( haj intensywny - czysty - mocny ale bez zwały i ciężkiej zaczadzonej głowy i również potrafi nieźle porobić , różnica jest w doznaniach ) , jeśli zakupisz dobry jakościowo sprzęt nie wrócisz Panie B. do bonia no chyba że dla sentymentu :)

6. PanBadura

PanBadura Weteran

No tak powiedzmy do 400zł.

7. p0werful str0ng

p0werful str0ng dobry z NATURY

unikatowebonga.pl wujo.pl tylko od nich polecam

1 person likes this.
  8. PanBadura

PanBadura Weteran

ktoś poleci jakiś vaporizer do 400zł ? da się coś do tej ceny w ogóle rozsądnego nabyć?

9. PanBadura

PanBadura Weteran

10. Adamus10

Adamus10 Autorytet

Witam,
    też zamierzam zakupić porządny vapo :)
    wydaję mi się, że kupując dobry vapo trzeba zwrócić uwagę na regulację temp. najawżniejsza chyba rzecz, również materiał z którego jest on zrobiony (metal, szkło, ceramika) jeżeli się nie mylę szkło i ceramika najepsza :)
    @PanBadura ten link to vapo z allegro bardzo podejrzany, w oryginalnym sklepie kosztuje 120$.

Mam na oku 3 urządzenia
    1. https://vapuj.pl/acigs-vaporizer-waporyzator.html
    2. https://vapuj.pl/xvape-vital.html
    3. https://vapuj.pl/flowermate-aura.html

11. PanBadura

PanBadura Weteran

Teraz chyba stanęło na Extreme 5. Taki czarny. 800zł. I chyba ten zamówię jeszcze dzis wieczorem. Jak dojdzie to zrobię jeszcze recenzje.

12. Masteron

Masteron Błyskotlwy

Jeśli ktoś chce zdrowo aplikować weed to bongo wcale nie będzie jakimś super rozwiązaniem. W vapowania chodzi o to, że tam zioło się nie spala tylko po rozgrzaniu wydobywa się z niego para wodna i o to głownie chodzi. Każdy inny sposób jak np. w przypadku palenia z bonga wcale nie będzie zdrowy bo mimo wszystko zioło jest tam spalane.

13. PanBadura

PanBadura Weteran

No i vaporyzer doszedł. Pewnie po weekendzie będzie można się spodziewać jakiejś recenzji z mojej strony. Myślałem że będzie większy :)

Attached Files:

2 people like this.
  14. pajonk skłerk

pajonk skłerk Stary wyjadacz

będziesz Pan raczył się etanolem zrewaloryzowanym do postaci dymu, Panie Badura? ;d

1 person likes this.
  15. PanBadura

PanBadura Weteran

To znaczy? ;d Ostatnio kupiłem Aceton do czyszczenia bonga, lśni jak nowe, ale to tylko po to żeby je odstawić w kąt. Od najbliższego weekendu tylko Vaporizer. Nie paliłem od dwóch tygodni, więc jutro wieczorem pewnie będzie zgon ;d A dzisiaj na spokojnie, Ortodox Stout, BrewDog Jack Hammer i Birbant Hops Band Citra IPA. Pozdro dla kumatych :)

16. sadzestale

sadzestale Użytkownik

Polecam rowniez:

- G ELITE
    - FIREFLY
    - Titanium Grasshopper
    - Ecapple iv-1
    - FlowerMate Swift Pro
    - AURA 3 IN 1 handheld
    - Yocan iShred
    - Loki Touch

17. Panie Badura jakie wrażenia z waporyzacji tym Arizerem?

18. PanBadura

PanBadura Weteran

Jednym słowem MOC. Porządne buchy. Po jednym balonie wymiękam. Ciekawe w smaku. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne.

1 person likes this.
  19. A mogę zapytać jaki wcześniej vapo był używany? (może było w którymś wątku wspomniane ale nie mam tyle czasu żeby wszystko czytać) Ciekawi mnie właśnie moc z balonu bo porównując powiedzmy jakieś przenośne małe vapo do dobrego bonga (co za porównanie ehh) to każdy wie jak po pierwszym buchu z bonga odcina człowieka ;) Wiadomo vapo jednak inna metoda i przy przenośnym zwykłym musimy "pompować" te małe buszki przez kilka(naście) minut aż zużyjemy cały materiał. Czy balon daje dużo lepsze odczucia. Faza wchodzi podobnie mocno i szybko jak z bonga?
    PS. pozdrawiam też sympatyka dobrych piw ;)

20. PanBadura

PanBadura Weteran

Wcześniej używałem jedynie bonga, więc wapo kupiłem w ciemno. Faza z bonga u mnie wchodzi natychmiastowo, do powiedzmy 5-10 sekund. Faza z balona jest prze mocna, wchodzi minimalnie wolniej pół minuty do minuty. Czas wchodzenia fazy nie jest tu problemem i czymś nad czym można by się było rozwodzić.

W tym konkretnym modelu wapo są 3 rodzaje napełniania, 1 to bardzo wolne napełnianie balona z najwyższą jakością wydobycia materiału do balona. 2 to poziom zrównoważony, a 3 napełnia się błyskawicznie. Jeden balon starcza mi na 4krotne napełnienie moich płuc. Opcja numer 1 czyli najlepsza jakość wydobycia suszu jest moim zdaniem dobra dla dwóch osób, tak żeby nie przegiąć. Ja ostatnio wciągnąłem dwa balony przy właśnie tym najwolniejszym napełnianiu i pół godziny i mnie znużyło. Myślę że na dwie osoby idealnie. Samemu to właśnie albo sobie pyrkać i jak dosyć to przestać, albo opcja balonu z najszybszym napełnianiem i ewentualnie napełnić sobie dwa takie balony albo trzy. Minusem jest to że trzeba końcówkę od balona zatkać palcem i trzymać bo inaczej dobro ucieka z balona, nie ma żadnego zaworka. Wydaje mi się że napełniony balon zaaplikowany w waporyzer jest szczelny, więc bierzesz buch i odkładasz z powrotem po prostu do wapo. Faza jest inna, żywsza, nawet w przypadku mocnej indici. Więcej będę mógł napisać jak zetnę swoje dwie panienki. Póki co są na takim etapie (65 dzień):

Attached Files:

1 person likes this.