1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Vaporizer G Pen Snoop Dogg

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez smakjointa w dniu 19.04.2014

1. witam
    miał ktoś może z takim czymś styczność
    tu link do strony producenta Snoop Dogg | G Pen Herbal
    oprócz zwykłego palenia da się z tego palić hasz?

2. leaf

leaf Forumowy guru

mam to od dzisiaj, niestety nie paliłem jeszcze haszyszu, ale na filmiku na yt widzialem, jak palili :)

3. szuwar123

szuwar123 Dyskutant

da się. Na allegro taniej :P

4. właśnie też czekam na próbę z haszem
    w zestawie jest metalowa "g karta" i chyba jest ona przeznaczona właśnie do haszu...

5. ZjaranyMiś

ZjaranyMiś Forumowy guru

[video]https://www.youtube.com/watch?v=1Gi2DFj0cAw[/video]

6. leaf

leaf Forumowy guru

chyba każdy zestaw się rózni - to znaczy są różne zestawy :) Mój na przykład nie posiada żadnej metalowej karty i nie ma napisu 'GS' obok włącznika. Mogą się też chyba różnić grzałki :) Nie wiem czy wasze G Peny też tak mają, że raczej ten susz się przypala i wydobywa się dym zamiast pary wodnej?

7. apple:)

apple:) Błyskotlwy

8. leaf

leaf Forumowy guru

No widzisz - ja takiej metalowej wkładki nie posiadam. Taka identyczna wkładka znajduje się u mnie na filtrze ustnika. Chyba będę musiał sam dorobić coś takiego. Ale jak myślicie - waporyzacja z takiego G Pena jest dobra,zdrowa?

9. apple:)

apple:) Błyskotlwy

olejków z tego się nie pali, przeznaczony jest do suszu. no z filmiku co podałem wnioskować można, że w jakimś tam sklepie w USA mieli takie cacko, ale nie szukałem tego w Polsce - jakiś filterek czy coś.. możesz poszperać w necie.

nasiona marihuany, nasiona konopi