1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

v3nom regular Indoor Mullums Super 5 REG + Aunt of Farouq REG - [LED+ HPS][0,36m2]

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez v3nom w dniu 11.04.2018

1. v3nom

v3nom Weteran

Cześć
    Chciałbym was serdecznie powitać w moim kolejnym już, na tym forum growlogu. Zbyt dużo ich co prawda nie było ale zawsze coś tam pokazałem, projektów mam znacznie więcej niż fotorelacji zatem zachęcam do oglądania oraz komentowania :)
    Odmiany jakie postanowiłem wam pokazać to Mullumby Super 5 REG oraz Aunt of Farouq również REG
    Dziewczyny będą umiejscowione w boksie o podstawie 60x60 i wysokości 140cm który nie tak dawno został wyprany w pralce automatycznej. Ku mej uciesze nic mu się nie stało, nigdzie się nie rozkleił i trzyma się kupy jak przed praniem, z tym że jest znacznie czystszy.
    Donice 11L Kwadratowe wypełnione Ziemia z Leroy merlin.Podłoże okazało się ładne i nie syfiaste, bez chęchów, korzeni i zbędnego badziewia. Na razie nie zaobserwowałem żadnych roślin 'ubocznych' ;d
    Światła Led 70w na weg + HPS 150w na FLO. Żarówka w HPS przechodzi już kryzys więc jest to jej ostatni grow.
    Nawozy - Jeszcze zobaczymy. Na początek weg poleci biohumus + Dutch pro Take root potem się okaże. Mam jeszcze plagrona ale wolałbym nie lecieć na mineralnych nawozach. Pożyjemy - zobaczymy.
    jak zacznie wydobywać się zapach dojdzie filtr
    Wentylatorki mieszający w ilości sztuk 3 AAB Super silence force 14'

Dodatkowo

elektroniczny termometr + Higrometr z sondą
    miernik pH

w boksie z pannami znajdują się dodatkowo papryczki Jalapeno i Habanero, dostałem od kolegi kilka nasionek to sobie kiełkuję bo czemu by nie :)

Kilka słów o samych pannach
    Liczmy że od wczoraj panny pokazały łby na świat, jeden aof jest kilka dni starszy od reszty bo wybił aż nader szybko ale dla własnej wygody liczę że wczoraj był pierwszy dzień weg dla wszystkich.
    Dwa AOFy są w jednej donicy, bo tak. coś mi głupiego wpadło do głowy i w sumie kto nie ryzykuje ten nie ma :)
    oczywiście liczę na same kobietki ale w życiu bywa różnie więc najwyżej albo zrobi się wolna przestrzeń albo dojdzie jakaś nowa pestka, zobaczymy.

to mój pierwszy raz z regami więc wszelkie sugestie, propozycje oraz pomocne rady zawsze będą mile widziane
    Zachęcam do oglądania oraz pozdrawiam

2. Al Bundy

Al Bundy Moderator Moderator

Troszkę przekombinowałeś z tym tytułem, więc odrobinę poprawiłem.
    Zatwierdzam i zasiadam w pierwszym rzędzie popatrzeć i pocmokać! ;d

3. v3nom

v3nom Weteran

Mała zmiana planów, doradzono mi żebym wysadził te regi w mniejsze donice i potem wybrał najładniejsze więc tak też zrobiłem.

4. SoniaBlack

SoniaBlack Tuptuś

Skąd wyczarowałeś te nasiona?

5. v3nom

v3nom Weteran

dostałem

6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Geniusz

Jeaaaa w końcu T.Hardy fotorelke założył. Zasiadam i spoglądać regularnie będe gdyż odmiany masz tu ciekawe.

7. SoniaBlack

SoniaBlack Tuptuś

Odmiany rewelacja, dlatego pytałam gdzie kupił, ale on je dostał.... Klasyka.

8. terz miałem pisać skąd masz takie fajne pestki. Myslałem że można je gdzieś kupić.
    Mów od kogo ja też chce, będę zaglądał.