Uwaga na forum haszysz!

hokes 22.10.2017

Uwaga na forum haszysz! 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. hokes

hokes Banned Zbanowany

Siema ludziska.
    Chciałem was ostrzec przed nie bezpieczeństwem jakie na was czeka na forum haszysz .
    Otóż chodzi o to że jest tam na tamtym forum użytkownik o nazwie Napalm In The Morning i jest to agent policyjny.
    On wysłał mi nasiona, a pare dni później policja przeszukała moje mieszkanie.
    Uprawiałem razem z bratem w domu , teraz mój brat siedzi w więzieniu, wziął wszystko na siebie.

Nie podawajacie adresów, w których macie zamiar uprawiać, a najlepiej unikać OS, bo to nic dobrego z tego nie będzie.

2. Ile dostałeś tych nasion od niego i kiedy ?

3. masakrator

masakrator Zagubiony

Z jakiego kraju przyszla koperta ? bo mi z uk .

4. hokes

hokes Banned Zbanowany

Dostałem 2 sztuki. Dostałem je zanim zrobił on OS'a , bo pisała kurwa że będzie robił OS z nasionami z oryginalnym super silver haze, to napisałem do niego na priv żeby sie zaklepać (Wiadomo, takie geny to okazja), a ten kurwiszon powiedział że nie musze czekać bo mu jeszcze jednak tam kilka nasion zostało i mi wyśle pod warunkiem że zrobie fotorelacje, ja mu odpowiedziałem że zrobie na 100% ale dopiero jak mi sie zwolni box bo są w nim roślny, A on że nie ma sprawy i mi wysłał. Pare dni później pukanie do drzwi a tu policja z nakazem (Świat mi sie zawalił)
    (Jedna rzecz mnie dziwi, bo oni zawsze wpadają rano a u mnie byli tak o 15-16).
    A tu jest link do tego kurwiszona: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?127501-Napalm-Growblog-1-meter-HPS-LED

--- Dodano ---

Mi też.
    A to brałeś od niego te nasiona? Napisz do mnie na priv to pogadamy.

5. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Będziesz tak kurwa spamował całą niedzielę że miałeś przypał z bratem? Trudno się mówi peszek. Każdy normalny człowiek bierze to pod uwagę jak zaczyna się tym zajmować że to jest nielegalne.Jak mieliście tylko sadzonki 8 dniowe to chuja bratu zrobią jak jest mądry.
    Po co zaśmiecasz to forum. Zakładaj tematy na Haszyszu bo chyba tam jest problem i sobie wszystko wyjaśniaj z nim i moderatorami.

• Lubie to x 1
  6. APACH

APACH STEEL FISTS!

W takich małych sadzonkach nie ma thc więc bez lipy...

7. hokes

hokes Banned Zbanowany

Po prostu chce ostrzec innych przed to gnidą.
    Nie moge tego robić na forum haszysz bo tam on jest moderatorem, i mi konto zablokował, Założyłem drugie konto i założyłem wątek taki jak ten, ale ten wątek został bardzo szybko usunięty, pewnie przez niego samego.

8. masakrator

masakrator Zagubiony

Nie pierdol mi tu bo dostalem z calkiem innego kraju . A teraz ci bana daje za klamstwo i sianie fermentu .

• Lubie to x 14
  9. Stary Zgreed

Stary Zgreed Użytkownik

japierdole

• Lubie to x 1
  10. lenos

lenos Tuptuś

oj ta młodzież zamiast trawe sadzić dziewczyne znaleść poruchać to szukają rozrywki w internetach :tancz:
    Zdejmij rurki i idź do wojska może tam nauczą cie szacunku do innych ludzi jak matka nie nauczyła.

• Lubie to x 2
  11. PanBadura

PanBadura Użytkownik

Zakłada taki 100 wątków, sieje ferment, a później na czacie płacze że ban za nic. ;/

12. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Błyskotlwy

Na chuj się go czepiasz ja też sadzilem też mnie złapali ale z 0.5g i dostałem grzywnę ale byłem głupi bo nie znałem dzielnicowego i wziął nas z zaskoczenia ale pale do dnia dzisiaj dzisiejszego mam kobietę mieszkamy razem nie chodzę w rurkach a ty kurwa lamusie spójrz na siebie a potem oceniaj i wymyslaj na innych jakieś farmazony dobrze ze temat założyny co prawda trzeba być kretynem żeby kupić coś z forum na swój adres ale niech to bd przestroga dla innych nowych farnerow :cwaniak:

13. Ryjek

Ryjek Kumaty

tak coś czułem że to podpucha haha
    wielu chyba sie domyśla kto stworzył te wątki..

14. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Błyskotlwy

Możesz rozwinąć swoją myśl?

15. masakrator

masakrator Zagubiony

Panowie o aferze hasyszowej juz pisza na policja pl

www.policja.pl/pol/aktualnosci/150225,Hasz afera

Od pewnego czasu sledczy policjanci otrzymywali informacje o duzych ilosciach nasion SSH"90 pojawiajacych sie
    na # . Funkcjonariusze zajmujacy sie ta sprawa zatrzymali 16-letniego forumowicza, który posiadal ponad 2 nasiona
    tej odmiany . Prowadzac dalsze dzialania w tej sprawie kryminalni na terenie powiatu makowskiego ujawnili linie
    produkcyjna do wytwarzania suszu w ilosci 2 szt ssh w zaawansowanym stadium kielkowania , a w miejscu jej odkrycia
    zatrzymali kolejnego mezczyzne brata tego drugiego mezczyzny.
    Tydzien temu Sad Rejonowy w Siedlcach zastosowal srodek zapobiegawczy w postaci tymczasowego zakazu noszenia rurek
    na okres trzech miesiecy wobec 16 letniego mieszkanca Siedlec, u którego policjanci znalezli te 2 nasiona marihuany.
    Jednak na tym nie zakonczyly sie dzialania siedleckich finkcjonariuszy. Kilka dni pózniej kryminalni odkryli ze nie
    ma co wyzucac sadzonek ssh i naswietlali roslinki w ukrytej celi na komendzie .
    Za czyny ktorych sie dopuscili dostali kopa w dupe i opuszczenie forum .

• Lubie to x 4
  16. felipe

felipe Tuptuś

ja za to slyszalem ze tez wyzebrales pare sztuk to za niedlugo bedzie ssh 90 ggs haha

17. masakrator

masakrator Zagubiony

na ten temat zaloz nowy temat :D

18. Ryjek

Ryjek Kumaty

"w zaawansowanym stadium kielkowania" haha

19. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Problemy forum # nas nie dotyczą .

Watek zamykam .

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,