1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

ustawa IPN vs Izrael i ich debilne stanowisko.

Dyskusja w dziale Polityka rozpoczęta przez Gandalf. w dniu 18.02.2018

1. Gandalf.

Gandalf. Expert

Z racji tego że lubię polityke to zarzuce temat może ktoś się wypowie, polityka temat rzeka

Pewnie nie raz słyszeliście o tym w telewizji radiu czy gazecie ciekawi mnie jakie macie odniesienie do tego i gdzie mógł zostać popełniony błąd iż tamta narodowość tak krytycznie podchodzi do zmiany w tej ustawie o IPN?

wiadomo w Polsce są obozy, ale dlaczego te tępe skurwysyny myślą że one należą do nas Polaków i to my Polacy mamy być odpowiedzialni za niemieckie zbrodnie? Skoro historia od XX wieku, tą którą obrał cały świat, w ich oczach jest nie do zaakceptowania i nie wiem co oni próbują zrobić, chcą nam wszystkim wyprać mózg twierdząc że tak nie jest, tak jak my uczyliśmy się w szkołach z podręczników?
    skąd oni obierają takie stanowisko?
    nieustannie upierając się przy swoim skoro wszyscy nasi sojusznicy i nie tylko, wychodzą z zupełnie innego stanowiska niż nasi brudi koledzy ze wschodu ?

Czytajcie

"Premier Izraela Benjamin Netanyahu wydał w sobotę po południu oficjalne oświadczenie. Mówi o swoim oburzeniu słowami Morawieckiego, krytykuje "niezrozumienie historii i brak wrażliwości". Zapowiada również pilną rozmowę z polskim premierem."

" Następnie dziennikarz opowiedział Morawieckiemu historię swoich przodków, których wydali Gestapo ich polscy rodacy. - Czy jeśli opowiem tę historię w Polsce będę traktowany jako kryminalista? - zapytał Bergman. Po tych słowach rozległy się gromkie oklaski."

(i co to ma wspólnego z nami Polakami, dlaczego oni mają tyle tupetu, dlaczego nie biorą pod uwagę że ich religia rocznie odbiera życie tysiącom ludzi , powiedzielibyście tak u nich w kraju to zostalibyście straceni, więc ja się zastanawiam dlaczego oni mają problem z tym że u nas w kraju i na świecie nie będą mogli wyrażać swojego zakłamanego zdania wiedząc jaka polityka panuje u nich m.in z wolnością religijnego słowa... To co wychodzi na to ze brudas może wszystko bo to jest brudas i tyle a inny musi akceptować ich polityke ? haha

" Premier dodał, że w minionym roku polskie ambasady musiały wielokrotnie reagować, jeśli chodzi o wyrażenie "polskie obozy śmierci" czy "polskie obozy koncentracyjne". - Szanowni państwo, nie było czegoś takiego jak polskie obozy śmierci. Nie było polskich obozów koncentracyjnych, były niemieckie, nazistowskie obozy koncentracyjne - podkreślił Morawiecki."

źródło

https://wiadomosci.wp.pl/premier-iz...eckiemu-zada-pilnej-rozmowy-6221381374387841a

2. bassowy

bassowy Tuptuś

Rozebrać te obozy i wysłać im w pisdu do israela haha

--- Dodano ---

Wtedy to będą israelskie obozy:amen:

3. Natasz

Natasz Inspiracja

Temat powazny a ty robisz se smieszki minus odemnie.

Jak slysze Polskie obozy smierci to mnie chuj chce strzelic i lapie takiego wkurwia ze zaluje ze te wszystkie pizdy co smia tak twierdzic nie urodzily sie w tamtych czasach nie zobaczyly od wewnatrz "Polskiego Arbait macht frei"
    Polscy politycy powinni stanowcze kroki podejmowac przeciwko wszystkim zwyrodnialca pierdolonym historykom zaklamanym co historii o polskich obozach chca uczyc....

Co ze Polska rodzina wydala jego rodzine do gestapo i kurwa szkoda ze nie wszystkich ze taki pierdolony potomek przezyl i kurwa pierdoli glupoty bo Polacy gineli za ukrywanie ich i pomoc a teraz takie cos kurwa.....

2 people like this.
  4. mattiv

mattiv Expert

Pamiętajcie!!! Kłamstwo wypowiedziane po 100 kroć, zacznie brzmieć jak prawda! Im na tym zależy, bo jak dzisiaj będziemy pozwalać na takie "przejęzyczenia" top nasze wnuki będą myśleć że Polska wojnę rozpoczęła i za wszystko jest odpowiedzialna. To jest właśnie wybielanie historii, niemiec i żydów!

2 people like this.
  5. PanBadura

PanBadura Weteran

No ale przecież oni tak zawsze działają i działali. Ich cała polityka i budowanie swojej pozycji w świecie opierają na krzywdach, które dotknęły ich nacje. Uprawiają politykę bardzo egoistyczną, nie licząc się ani z prawdą ani z konsekwencjami. Im właśnie o to chodzi, i doskonale wiedzą co robią. Będą kąsać nogę jak pies, ale jak się na psa znajdzie kijek to już jest się antysemitą. Do tego każde ich działanie jest w kategorii opłacalności, czyli robią coś tylko jeśli im się to opłaca. Dla zysku zrobią wszystko. To jest wbrew pozorom taktyka bardzo agresywna ekonomicznie. Jeśli mogą coś zyskać od jakiegoś Państwa opierając swoją taktykę na holokauście to tak zrobią i zrobią to pewnie z pozytywnym dla siebie skutkiem. Tak działają od zawsze, i nic w tym dziwnego. Moim zdaniem powinniśmy się nieco od nich nauczyć bo niestety nasz kraj jest w wielu aspektach dymany i politycy nie chcą dobrze dla naszego kraju. Nasi politycy nie są państwowymi egoistami, bardziej patrzą na swoje portfele, ze szkodą dla ojczyzny. W ten sposób jesteśmy dymani z: wrakiem samolotu, odszkodowaniami od niemcoków za IIWŚ, wizami, brexitami, a zaraz nas jeszcze wydymają inni. Żydzi doskonale wiedzą co robią, i robią to dobrze, natomiast nigdy nie sądziłem że kiedyś głośno powiem że jestem antysemitą albo jakimkolwiek rasistą, bo już powoli mnie też szlak trafia i zaczynam być ;d A o to im chodzi! Wystarczy że jakiś idiota spali zaraz kukłę żyda na rynku w ramach protestu i jesteśmy przegrani na całej linii.

Last edited: 19.02.2018
    3 people like this.
  6. mattiv

mattiv Expert

Takie kukły to pale codziennie!

1 person likes this.
  7. Gandalf.

Gandalf. Expert

o jak fajnie że się wypowiedzieliście fajnie znać czyjeś poglądy i jeszcze z nich się cieszyć, mamy podobne zdanie drodzy Państwo

Badura co do kukły i palenia, kiedyś Amerykanie wyszli z założenia aby spalić koran i zaciekawił mnie komentarz brudasów w tej sprawie

łap, może słyszeliście o tym jak chcieli palić koran

źródło

https://wiadomosci.wp.pl/w-rocznice-zamachow-na-wtc-chca-spalic-koran-6082123742429825a

---

kolejny dzień, kolejne nowinki

ups haha, czyli co wychodzi na to że brudas pogubił się w zeznaniach, jestem ciekawy rozwoju tej sytuacji
    gdyby okazało się to prawdą, mógłby to być niezły zwrot wydarzeń, jestem ciekawy jak Izrael mógłby tłumaczyć tą wpadke

"
    Czy Ronen Bergman, który wywołał burzę swoim prowokacyjnym pytaniem do*premiera Morawieckiego… kłamał nt. historii swojej matki z*czasów Holokaustu?! Zestawiając słowa dziennikarza z*Monachium, z*pewnym jego tekstem, można mieć wątpliwości co*do*jego*szczerości."

"
    Jutro Izrael obchodzi Dzień Pamięci o*Holokauście, aby upamiętnić ludobójstwo narodu żydowskiego, w*którym zamordowano większość członków mojej rodziny.*Moja matka, niech pamięć o*niej będzie błogosławiona, musiała pogrzebać ojca na*śniegu, cicho, żeby hitlerowcy ich nie znaleźli. Miała wtedy pięć*lat"

Co w odpowiedziach możemy przeczytać

M. in
    "
    Chciałabym poznać szczegóły, bo w innym miejscu ów Pan twierdzi, że już podczas wojny mama dalej miała 5 lat."

źródła

https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4952401,00.html

https://wpolityce.pl/m/polityka/382...e-od-ministra-miala-w-czasie-holokaustu-5-lat

---

A tutaj mamy kolejne przeciwienstwo do opisywanej sytuacji z wyżej
    i komentarz nazistowskich kurw

"
    Mówiąc w Monachium o "żydowskich sprawcach” premier Mateusz Morawiecki zaszkodził międzynarodowemu wizerunkowi Polski - uważają niemieccy komentatorzy. Mówią o historycznych kłamstwach."

tym chwastom najwyraźniej coś się nie podoba,

" Sueddeutsche Zeitung" uważa, że premier*Mateusz Morawiecki*mógł wykorzystać swoje wystąpienie podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium do zaprezentowania nowej, mniej konfrontacyjnej polityki Polski. "Wykorzystał w elokwentny sposób tę okazję, by wszystko jeszcze bardziej popsuć” - pisze brukselski korespondent gazety Daniel Broessler."

źródło

https://wiadomosci.wp.pl/niemiecka-prasa-krytykuje-premiera-za-zydowskich-sprawcow-6221955107858561a

8. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

Ja nie lubie polityki,bo podobnie jak religia...tylko dzieli narody i nacje,ale troszkę obserwuję co się w tych kręgach dzieje i mi sprawa wydaje się prosta.Polska polityka zagraniczna to kupa śmiechu,ktoś to widzi i wykorzystuje,właśnie przez takie medialne prowokacje...historia jaka była taka była nikt tego już nie zmieni,podczas II wojny gineli wszyscy którzy byli ''nie wygodni'' dla hitlerowskiego reżimu,bez zwględu na nację czy wyznanie i to jest najwazniejsze.Dzisiejsze słowne potyczki pustych głów,to tylko gra i nic więcej,bo nikt nie zmieni histori...a dlaczego tak się dzieje,to spójżmy bliżej jak wyglądą nasz kraj...dalej bieda,dziadostwo,buraki bez obycia i wychowania na politycznych salonach,dlaczego by nie miał ktoś w takiej sytuacji ''dojebywać'' i tak już podzielonemu i pełnemu nienawiści do blizniego krajowi,jakim niestety jest Polska...przecież taki sztuczny balagan,jeszcze bardziej wprowadza chaos i nienawiść między nami krajanami,co zresztą widać,nawet tu na forum...to jest kolejna ''woda na młyn'',ku totalnemu podziałowi...a naród podzielony to naród słaby i tylko poczekać,chwilkę,aż ktoś to dokładnie wykożysta.

https://www.cda.pl/video/19717266c

1 person likes this.
  9. masakrator

masakrator Dyskutant

[video]https://www.youtube.com/watch?v=ZUPFutLtil0[/video]

10. bassowy

bassowy Tuptuś

To był sarkazm nie" śmieszkowanie" czy jak tam to nazwałes bo już gubię się w tej nowomowie. A wracając do tematu, to wkurwiają mnie juz żydzi z tym płaczem, nie tylko oni byli mordowani podczas ww2 inne narody też ale inni nie jadą na robieniu z siebie ofiar w nieskończoność. Po drugie prawdą jest że wśród żydów byli szmalcownicy którzy wydawali niemcom nie tylko Polaków ale też swoich braci w wierze ale jak się o tym mówi to kurwa zaraz ANTYSEMITYZM. Ja pierdole,najlepiej czytać i popierać książki Grossa, wtedy Usrael jest happy

nasiona marihuany, nasiona konopi