Ustawa 447 i żadanie roszczeń od Polski w wysokości 300 mld USD

baltazar11 10.06.2019

Ustawa 447 i żadanie roszczeń od Polski w wysokości 300 mld USD 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Widze że należy odświeżyć trochę ten dział bo w geopolityce dzieje się bardzo dużo a towarzystko tutaj spi jak reszta społeczestwa nie zdając sobie zagrożenia jakie niesie ustawa w pierwszej kolejności podpisana przez naszego przyjaciela prezydenta Trumpa.
  To że Kaczor powiedział że żadnych roszczeń nie będzie to wielkie kłamstwo i temat wymaga troszeczke zaangorzowania żeby się przekonać że nie jest to prawdą i PIS po wyborach szykuje fortel z USraelem by przechytrzyć polaków.
  Dla zainteresowanych podsuwam włączenie kanału na YT '' Media Narodowe '' lub ''wrealu24''.
  Te 300 mld USD jest suma 120 tyś zł przypadająca na każdą rodzine w Polsce co krótko falowo spowodowałoby nedze a długo falową znależlibyśmy się pod okupacja jak w tej chwili Palestyna, co to oznacza ? to prosze zapoznajcie się jak łamie się prawa człowieka, jak bombardzuje się cywilne obiekty bombami fosforowymi gdzie znajdą się kobiety i dzieci, zakopuje żywcem ludzi. Na temat do czego zdolni są nasil ''przyjaciele'' świetnie mówi i piszę dr. Ewa Kurek którą znajdziecie na YT, polecam książki ''Nazistowskie korzenie Brukselskiej EU'' i wiele innych gdyby kogoś to zainteresowało.
  Na Polsce w tej chwili wykonuje się grabierz o jakiej jeszcze nie słyszano, dla przypomnienia wszelkie te roszczenia są nielegalne, wykorzystue się najwiekszą broń w postacji mediów które są tylko Polskojezyczne, jeśli się nie obudzimy bedzie to wielki problem nie do odwrócenia. Nie napisałem jeszcze jakie są cele EU, warto na ten temat posłuchać Krzysztowa Karonia na YT.

  ps.znajdzie fajny raperski kawałek na YT człowieka o pseudonimie ''stopa'' kawałek nazywa się ''stopa-gdybym był bogaty'', cały kawałek oddaje to co się dziś dzieje o chwyta trochę historii.
  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=...=fA5pgu2Ft8Y&usg=AOvVaw30DeA7RYBb7qH-HrGrYQIK
   
  Last edited: 10.06.2019
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...