uprawa marihuany medycznej haj

JOKER20 29.10.2015

1. JOKER20

JOKER20 Gość

witam czy ktos z was zapalil marihuane medyczna i jaki jest haj?

2. #joker

#joker Zagubiony

Heh jak po konopi

3. tez wlasnie szukam automata z cbd, ktory dziala leczniczo , a nie odurza, mial ktos jakies automaty cbd? jak to dziala? czuc normlany haj jak po automacie , czy dziala bardziej leczniczo?

4. JOKER20

JOKER20 Gość

Nasiona Konopi tutaj sa nasiona medycznej i rozne ak itp
    kumpel z tej strony kupil ak amnesia i medyczna marihuane wiec jest ciekaw czy bedzie haj i wstawilem ten post zeby sie dowiedziec im wiecej czlowiek wie tym lepiej :)

5. mattiv

mattiv Błyskotlwy

Bardziej leczniczo, tzn. Co masz na myśli? Ze katar przejdzie lub bol zęba?

6. JOKER20

JOKER20 Gość

czy bedzi kopac tak jak ak itp

7. mattiv

mattiv Błyskotlwy

Pewnie ze będzie kopać, poczytaj o cbd i całej reszcie dot. medycznych właściwości.

8. JOKER20

JOKER20 Gość

Odswiezam temat
    Czy jest taka osoba ktora jarala medyczna marihuane (jaka jest faza, haj czy wogole jest czy tez tego nie ma)
    Pozdro

9. Palilem med goma i po 1 bongu byla faza, takze klepie

10. Lech666

Lech666 Zagubiony

Dutch Auto Feminizowane (Spliff Seeds) od gnoma Bania jest mocna po lufie tylko że czy działa na bóle nie mam jak sprawdzić bo mnie nic nie boli hahaaha :)

11. grabarz

grabarz Zagubiony

Mialem med goma o thc:cbd ratio 1:1 - 1:2 do 10% thc ,cbd 15%. Faza jest nieco inna, cos czujesz na glowie ale to taki lajtowny haj, taki jak po oleju, czy po joincie z lisci. Dzialanie bardziej terapeutyczne.

12. Xorax

Xorax Tuptuś

Marihuana medyczna ma po prostu mało thc i tyle. Ale odmiany są różne jedne mają 4% inne 8%, słyszałem o 2% ale nigdy nie widziałem. Zakładając że będziesz miał odmianę z 4% to bo blancie raczej nic nie odczujesz, po 5 już pewnie poczujesz coś.

13. grabarz

grabarz Zagubiony

chodzi tu też o to że kanabidiol działa tłumiąco na psychodele którą daje thc

14. MJmafia

MJmafia Tuptuś

THC daje inne efekty w tym lecznicze oraz CBD i inne związki powiązane z nim dają także inne efekty w tym większość leczniczych, związki te oddziaływują na chromosomy człowieka ale działają lepiej razem jak bracia więc jeśli chcesz aby taka odmiana konopii miała głównie zastosowanie lecznicze musisz znaleźć odmianę która ma dużo THC i CBD w równych proporcjach tzn. po tyle samo procent

15. Witam!
    Chciałbym zrobić pastę
    konopną według przepisu :http://medycznamarihuana.pl/przepis-na-paste-konopna/

, ale osoba chora na raka(wątroba) boi się bycia na haju…
    Zawsze byłem słaby z chemii… Czy działanie THCA i THC jest takie samo? Chodzi mi o to by nie poddawać suszu dekarboksylacji i wtedy zainteresowana osoba nie byłaby odurzona, ale nie wiem czy działanie takiej pasty nie poddanej dekarboksylacji, nie jest słabsze od tej po procesie dekarboksylacji?
    Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.

Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. marihuana medyczna haj

Loading...