unikalne ak-47x2, 3x led e27 3000k 12w 1055lm

Brykiet 30.10.2018

unikalne ak-47x2, 3x led e27 3000k 12w 1055lm 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. 15 grama a 200 g to tylko trochu brakuje haha
    ma temat ? ma 15 g to tak 2 dni palenia wiec starczy do sylwka

• Lubie to x 1
  2. V3nom, będę testował dopiero, czyli w wtorek albo środe zdam relacje tutaj w fotorelacji, dzięki V3nom za te ciepłe słowa, życzę Ci wszystkiego najlepszego dużo zdrowia, spełnienia marzeń, tego co sobie zażyczysz dużo powodzenia, z kolejną fotorelacją startuje na początku stycznia, zdradze wam rąbek tajemnicy, nasionko to green-o-matic. 15g to na rok, jedna lufka i mnie nie ma,

3. Uhuhu 200g lekkim chujem myślę, pojebało ci się coś brykiet i tam nie ma 15 tylko 150 minimum.

4. Aktualizacja ponieważ ta waga jest taka jakas, no zmienna, na innej zwazylem ktora jest nowa, i wyszlo 19G, fajnie

5. Brykiet poleciałeś hardkorowo. Gratulacje!!!
    Quzwa jak na 12w to dałeś nie kiepskie przewody, elektryk ze mnie żaden ale :) grubo.

• Lubie to x 1
  6. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

ooo brykiet w procesie suszenia z 15g robi już 19. Dajcie mu tydzień a będzie opisane 200 ;D

7. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ciekawe ile by z sezonu było ;d

8. Rasta tylke co słońce ma watów hahahaha

9. RastaMann

RastaMann Tuptuś

10. Dzięki za te miłe słowa, starałem sie, na dniach odpalam drugi wysiew, green o matic teraz bedzie siane, pozdrawiam

11. Ten green o matic tez jest modyfikowany przez ciebie? Jakie teraz minimum jest w gramach? 300? 400? haha

12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

O fak. Krokiet się obudził po blancie w styczniu, ze swojego mutanta. Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajs.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...