1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

unikalne ak-47x2, 3x led e27 3000k 12w 1055lm

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Brykiet w dniu 30.10.2018

1. No ladne topki. Ujebaj tylko ten przypalony czubek i niech sobie dalej puchnie albo zostaw bo to może zadziałać jak forma treningu i roślinka zacznie w tym miejscu sie regenerować i będzie mocniejsza pałka o ile nie wjebe sie w to plecha pozdro

2. Brykiet

Brykiet Tuptuś

Juz tydzien jest przypalona, wole zostawić, pościnałem liście i wbiłem wykałaczki w łodygi, pozdrawiam Was

3. Brykiet

Brykiet Tuptuś

vagabondo likes this.
  4. v3nom

v3nom Weteran

Obawiam się że chyba 200 tam nie będzie. Wazyles mokry towar zanim powiesiles?
    Tylko w jednej rzeczy która przewidziałes na początku uprawy miałeś 100% racji:
    Twoja fotorelacja jest naprawdę unikalna.

Heniekzbagien likes this.
  5. Brykiet

Brykiet Tuptuś

Hej venom, nie mam miarki, dzięki Dla Ciebie za te ciepłe słowa.

6. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Dobrze że nie masz miarki do ważenia bo by się przebrała ;d

upload_2018-12-23_13-58-54.png

7. Brykiet

Brykiet Tuptuś

https://forum.nasionakonopi.pl/media/albums/cos-poszlo-nie-tak.2512/

Witam, cos poszlo nie tak czy jest okej? To jest jeden z mniejszych topów i kazdy tak wygląda w sensie odstają te rzęski, 3 dni non stop chodziła wentylacja w boxie w którym susze, teraz wyłączyłem i przez kolejne pare dni planuje miec wyłączoną wentylacje, dobrze robie? Jakies rady co mógłbym zrobic? Dziękuję za tą wypowiedź. Pozdrawiam

vagabondo likes this.
  8. v3nom

v3nom Weteran

jedyne co możesz zrobić to powiedzieć wszystkim po chuj tak się pyszniłeś i prułeś na początku tematu z tymi modyfikacjami, po co photoshopowałeś fotki i zrobiłeś wszystkie rzeczy dzięki którym zrobiłeś z siebie idiotę na samym wejściu.
    dajesz krokiet, już i tak nic cie nie trzyma, ostatni dzień świąt więc zrób nam prezent i powiedz - być może będzie to też wyjaśnieniem dlaczego zamiast 200g wyjdzie ci marna dyszka i to przy dobrych wiatrach.

9. RastaMann

RastaMann Dyskutant

No nie ma co kozaczyć na forum ;d

10. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Brykiet teraz powinieneś trzymać minimum 80% RH przy suszeniu żeby smakowało

11. Sam sobie jebany podziękował za post ;d

12. Brykiet

Brykiet Tuptuś

Witam, zostawiłem w boxie z wyłączoną wentylacją te pałki, w piątek włoże je do słoików. Proszę o nie dodawanie postów nie na temat roślin w mojej fotorelacji.

13. Piekne rośliny! z 250g to lekko bedzie co brykiet?

14. Ty jesteś pałka

15. Brykiet

Brykiet Tuptuś

16. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

Juz pokazałeś że znasz sie na fotoszopowaniu więc usuń tą kropkę na wadze i masz prawie to co obiecałeś że ściągniesz.

17. Brykiet

Brykiet Tuptuś

Nic nie sfałszowałem, takie są realia

18. realia sa takie ze jestes pala i kondon.

raven4554 likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi