unikalne ak-47x2, 3x led e27 3000k 12w 1055lm

Brykiet 30.10.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Juz tydzien jest przypalona, wole zostawić, pościnałem liście i wbiłem wykałaczki w łodygi, pozdrawiam Was

• Lubie to x 1
  2. v3nom

v3nom Użytkownik

Obawiam się że chyba 200 tam nie będzie. Wazyles mokry towar zanim powiesiles?
    Tylko w jednej rzeczy która przewidziałes na początku uprawy miałeś 100% racji:
    Twoja fotorelacja jest naprawdę unikalna.

• Lubie to x 1
  3. Hej venom, nie mam miarki, dzięki Dla Ciebie za te ciepłe słowa.

4. Dobrze że nie masz miarki do ważenia bo by się przebrała ;D

upload_2018-12-23_13-58-54.png

• Lubie to x 1
  5. [​IMG]

https://forum.nasionakonopi.pl/media/albums/cos-poszlo-nie-tak.2512/

Witam, cos poszlo nie tak czy jest okej? To jest jeden z mniejszych topów i kazdy tak wygląda w sensie odstają te rzęski, 3 dni non stop chodziła wentylacja w boxie w którym susze, teraz wyłączyłem i przez kolejne pare dni planuje miec wyłączoną wentylacje, dobrze robie? Jakies rady co mógłbym zrobic? Dziękuję za tą wypowiedź. Pozdrawiam

• Lubie to x 1
  6. v3nom

v3nom Użytkownik

jedyne co możesz zrobić to powiedzieć wszystkim po chuj tak się pyszniłeś i prułeś na początku tematu z tymi modyfikacjami, po co photoshopowałeś fotki i zrobiłeś wszystkie rzeczy dzięki którym zrobiłeś z siebie idiotę na samym wejściu.
    dajesz krokiet, już i tak nic cie nie trzyma, ostatni dzień świąt więc zrób nam prezent i powiedz - być może będzie to też wyjaśnieniem dlaczego zamiast 200g wyjdzie ci marna dyszka i to przy dobrych wiatrach.

• Lubie to x 1
  7. No nie ma co kozaczyć na forum ;d

8. Brykiet teraz powinieneś trzymać minimum 80% RH przy suszeniu żeby smakowało

• Lubie to x 1
  9. Sam sobie jebany podziękował za post :D

10. Witam, zostawiłem w boxie z wyłączoną wentylacją te pałki, w piątek włoże je do słoików. Proszę o nie dodawanie postów nie na temat roślin w mojej fotorelacji.

11. Piekne rośliny! z 250g to lekko bedzie co brykiet?

12. Ty jesteś pałka

13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Juz pokazałeś że znasz sie na fotoszopowaniu więc usuń tą kropkę na wadze i masz prawie to co obiecałeś że ściągniesz.

14. Nic nie sfałszowałem, takie są realia

15. realia sa takie ze jestes pala i kondon.

• Lubie to x 1
  16. v3nom

v3nom Użytkownik

Ale siano :D
    Klepie to chociaż ?
    Gratuluję, pomimo męczarni dotrwałeś do końca, na sylwestra wyrobiłeś się idealnie
    Szczęśliwego nowego roku, oby przyniósł mniej kłamstw i pychy a więcej plonów i lepszych pomysłów
    Smacznego

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...