unikalne ak-47x2, 3x led e27 3000k 12w 1055lm

Brykiet 30.10.2018

unikalne ak-47x2, 3x led e27 3000k 12w 1055lm 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Hej mordini a mógł byś zrobić focie po całości tak jak w pierwszym poście? by było widać tego peceka. Zawsze mi sie podobały mikro projekty. piona

2. GoHan

GoHan Zagubiony Zbanowany

3. Witam, fotki z dzisiaj, i dodatkowo fotki całego boxa, lepsze zdjęcia boxa jak i całej instalacji będą jak wyjme doniczke ale to dopiero przy ścince dlatego bo druty ktorymi robilem LST są przymocowane do doniczki i obudowy czyli unieruchomione przez to. https://forum.nasionakonopi.pl/media/albums/box.2499/

4. Cały przód jest zasłonięty głosnikiem ale jest na skos żeby był wylot powietrza, a tył nie przylega do szafy bo są śrubki i jest 0.5cm odstępu, na samą góre zucam cos zawsze zeby przez szpary na końcach boxa nie wydostawalo sie światło

5. No ci powiem ze latwo nie masz hehe dosyć bagałan :p ale tragedi ni ma. Jak to popuchnie to nawet cos niecos do palenia bedzie :)

6. Jest super, z dnia na dzien co raz bardziej napuchnięte

7. [​IMG]
    Witam, leje większe dawki nawozów co drugie podlanie, ściołem liście a w łodygi powbijałem wykałaczki do połowy, w rzeczywistości te topy są wieksze, te zdjęcia w boxie pomniejszają, za 6 dni ścinka.

8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Chyba Tatarzy Ci boksa najechali krokiet.

9. Czemu? Ładnie wygląda wszystko

10. Krokiet pieknie wyglada te twoje 200g , az milo papatrzec i do tej pory nie dowierzam , na twoim miejscu teraz bym lal roundup zeby jeszcze wieksze byly.

• Lubie to x 2
  11. benger

benger Użytkownik

coś je popaliłes tymi nawozami

12. Popalone? Normalne są przeca

13. Brykiet bardziej wprawieni mówią ,że popalone nawozami to chyba coś znaczy nie ;)? Czekamy na te 200g z harvestu ty naukowcu botaniki haha

• Lubie to x 1
  14. v3nom

v3nom Użytkownik

modyfikowanych genetycznie nasion przez samego brykieta nic nie popali, co wy mu pierdolita to są wzorowe krzaki a takie nabite masą że 200g będzie z jednej tylko pałki.
    Ja mu wróżę kilogram z całego tego PCboxa, toż to przecież Brykieta grow do chuja więc jakie 200g
    On po 200 to nawet pewnie by tych żarówek nie uruchamiał bo by mu się nie opłacało

• Lubie to x 2
  15. Proszę nie szydzić z kolegi po fachu. Powiedzcie mu w końcu, że za mało nawozów leje i panny głodne. Lej ten nawóz z butelki do ziemi, bo inaczej nie spuchnie!

• Lubie to x 1
  16. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Jak tam wyżej było faktycznie roundup lać na koniec kwitnienia i będą cuda. Najsilniej działający nawóz

• Lubie to x 1
  17. No ladne topki. Ujebaj tylko ten przypalony czubek i niech sobie dalej puchnie albo zostaw bo to może zadziałać jak forma treningu i roślinka zacznie w tym miejscu sie regenerować i będzie mocniejsza pałka o ile nie wjebe sie w to plecha pozdro

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...