unikalne ak-47x2, 3x led e27 3000k 12w 1055lm

Brykiet 30.10.2018

unikalne ak-47x2, 3x led e27 3000k 12w 1055lm 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam ciepło forumowiczów!

Chciałbym wam pokazać coś specjalnego, a dokładnie dwie unikalne rośliny, mają około 40 dni, nasiona są modyfikowane genetycznie przez mnie samego dlatego są jedyne w swoim rodzaju, auto i fem.

WEG DZIEŃ 40 / FLO DZIEŃ 8 (mniej więcej)

BOX: pc box o wymiarach: 40x20x40, obity mylarową folią.

OŚWIETLENIE: trzy żarówki 3000k 12w

WENTYLACJA: dwa wiatraki komputerowe

ZIEMIA: uniwersalna z ogrodniczego.

DONICA: obcięta butla 5L oblepiona izolacją, około 3,5L

NAWÓZ: planton K i target nawóz do pelargoni, na flo, a na weg czasami lałem wszystko co miałem czyli to plus biohummus.

TRENING: robię LST, z metalowego druta do tego przeznaczonego zalanego plastikiem to daje fajny efekt, zrobiłem taką siatke, bo w pc boxie nie ma jak za co zaczepic i za donice tez nie mialem to zrobiłem taki jakby fundament który oplatam drucik na którego końcu jest łodyga roślinki.

FILTR: to mata z wegla aktywnego do okapów.

Fotek jest 33 więc odpuszczam wklejanie bo by one zajęły kilka stron więc daje link do albumu zdjeć którze są na serwerze forum, to nie jest zewnetrzny link, pozdrawiam ciepło was z całą rodzinka a tu jest ten link: [​IMG]https://forum.nasionakonopi.pl/media/albums/foty-do-tematu.2473/

Tu jedna fota, reszta w albumie.

• Lubie to x 2
    Last edited: 30.10.2018
  2. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

No, Brykiet, to jedziesz hehe, tylko ładnie to prowadź bo po łapach dostaniesz :D
    Powodzenia i pozdro :D

• Lubie to x 3
  3. Dzięki Ci za to i pozdrawiam ciepło

• Lubie to x 1
  4. Uwielbiam mikro growy - sam mam pcboxa (hmm moze zrobię gl :D). No i jeszcze te unikalne rośliny... . Zasiadam w pierwszym rzędzie :D

• Lubie to x 1
  5. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Cyt. "nasiona są modyfikowane genetycznie przezemnie samego"

Opowiedz nam o tym

• Lubie to x 3
  6. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Heheheh widać kobiecą rękę w fotorelacji ;) bo tak ładnie na początku nie było.

• Lubie to x 2
  7. sory za słabą jakość ale musiałem robić starym telefonem

8. to czas na ścinke, mam pełne ręce roboty, stawiacie że ile tu jest G? 200g minimum tak jak mówiłem na czacie:)

9. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Wtf

10. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

No widać że użył ripena i mu spuchnęło ;D

11. v3nom

v3nom Użytkownik

wczoraj wystartowałeś a dzisiaj już kosa, dobry troll z ciebie
    jebnij fotkę z nickiem i dzisiejszą datą, co ?
    co ty w ogóle próbujesz osiągnąć takim zachowaniem ? masz problemy z akceptacją przez własne towarzystwo i tutaj szukasz adoracji czy o co Ci chodzi ?

• Lubie to x 1
  12. przecież widać że to mój box

13. v3nom

v3nom Użytkownik

No widać dlatego skoro to Twój boks to nie będziesz mieć problemu z cyknięciem fotki z kartką, nie ?

200g z PCboksa w 3,5L donicy, na ziemi uniwersalnej pod 3 CFL, dobre sobie haha

14. Brykiet... ale czemu te topy takie miniaturowe? Czysto teoretycznie - żarówka będzie miała promień ok 2 CM... te topy wyglądają przy nich jakby miały promień ~ 0.25 CM ... .

15. Zdjęcie z kartką z napisem "to ja" poprosze

16. Poco ja wam mam cokolwiek udowadniać? jak mnie na czacie nie ma to mnie obrażacie i co mam wam udowadniać coś, nic dla mnie nie znaczysz ZZZ i nie mam zamiaru Ci nic udowadniać, twoje zachowanie jest złe, nieprawidłowe, wykolejone, bandyckie

17. Dzięki, mile słowa i cieszy mnie to bardzo bo trafiłeś w sedno mojego życia haha

• Kocham to ! x 1
  18. Za wypowiedzi niezwiązane z tematem forum powinieneś dostać bana

19. v3nom

v3nom Użytkownik

Ty powinieneś dostać za oszustwo związane z fotorelacja na chuj ten fotoszop I cały ten zjebany cyrk?
    Nie umiesz poprawnie zrobić LST a ty o nasionach modyfikowanych genetycznie i to jeszcze modyfikowanych przez ciebie, jakbyś umiał takie rzeczy to nie uprawialbys w pc boksie bo na takie modyfikacje potrzeba powierzchni, laboratorium i czasu. Ty nie masz nic z tych rzeczy oprócz czasu, nogę złamałeś i pewnie na zwolnieniu siedzisz zadowolony że szkole olejesz do świąt..
    Dawaj kartkę zamiast pierdolic co musisz a co nie, jesteś przegrywem szukającym przyjaciół w internecie i do tego niewiarygodny więc kopsaj kartkę na tle krzaka z innego ujęcia, panie "przewiduje 200g" z PC boksa haha
    amatorzy fotoszopa chowajcie się przed obróbka zdjęć w stylu brykieta

Last edited: 01.11.2018
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...