1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

U was też cięgo ?

Dyskusja w dziale historie z życia wzięte rozpoczęta przez PanZielony w dniu 04.10.2017

1. PanZielony

PanZielony Autorytet

Siemanko nie mogłem znaleźć dobrego tematu...
    Sytuacja taka czy u was też jest lipa z dilerami nikt nie ma albo się boją i u was też się zaczeła w chuj łapanka chcę wiedzieć tylko czy to tylko u mnie tak jest

2. grower (●●)

grower (●●) Zagubiony

No to kolego nie tylko u ciebie u mnie typ mial przypal i przez to kazdy ma przerypane ciezko ze wszystkim pały prawie codziennie na rejonach

3. judaista

judaista Geniusz

Już pare ładnych lat jest coraz cięzej nie tylko z jaraniem, ale też z innymi dragami. Część dilerów przerzuca się na dopy, bo przypał prawie żaden i lepszy hajs, a gimbusy i tak kupują.

2 people like this.
  4. Ryjek

Ryjek Weteran

u mnie normalnie, ale taki syf że jakbym nie miał co jarać swojego to bym i tak nie kupował..

3 people like this.
  5. grower (●●)

grower (●●) Zagubiony

U mnie ogolnie dobre palenie ale rozwala mnie to jak typ sprzedaje za 50 niby sztuki które maja po jakies 0.6/0.7 wiem ze przez to zarabiaja ale szanujmy sie :)

6. -RaStA-

-RaStA- Rasta it's my life

u mnie też łapią i kroją...ale na sort nie narzekam :) zawsze wiem kiedy tematu nie mają na mieście,u was musi być konkret chujoza z tego co widze

7. Zenon#dyrdymaŁ

Zenon#dyrdymaŁ Błyskotlwy

Ludzie to skąd Wy jesteścienagitarze

1 person likes this.
  8. KWKZ

KWKZ Inspiracja

A ty to co? Pies po służbie? Inwigilujesz forum?

1 person likes this.
  9. Mroczny Pomiot

Mroczny Pomiot Weteran

Z Zadupia

2 people like this.
  10. Medicum89

Medicum89 Expert

u mnie dilerow na osiedlu chyba z 7 jest I każdy ma coś innego :)

11. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

A po co wam dilery jak przecież swoje macie chyba dla siebie co nie? nagitarze

1 person likes this.
  12. Mroczny Pomiot

Mroczny Pomiot Weteran

No ten temat jest dobry lipa z dilerami.
    Ja nic nie wiem na ten temat nikogo nie widziałem z boku stałem.Znasz jakiegoś dilera? Bo ja nie.Nie po to sadze żeby latać po dilerach.

Last edited: 05.10.2017