1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany

Dyskusja w dziale Medyczna Marihuana Aktualności rozpoczęta przez ZIELONA w dniu 16.12.2016

 1. ZIELONA

  ZIELONA Administrator Administrator

  To My już nawet za arabami w tyle - POLSKO obudź się !


  Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany. Ministerstwo Żywności, Rolnictwa i Zwierząt Gospodarskich zalegalizowało uprawę marihuany do celów leczniczych i naukowych w 19 prowincjach pod kilkoma warunkami.

  Nowe rozporządzenie pozwala, aby rolnicy uprawiali konopie w Amasya, Antalya, Bartin, Burdur, Çorum, Izmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kütahya, Malatya, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Uşak, Yozgat i Zonguldak. Uprawa jest mozliwa wyłacznie do celów badań medycznych i naukowych.

  Hodowcy marihuany muszą najpierw uzyskać pozwolenie od rządu. Pozwolenie będzie obowiązywało przez trzy lata, a po tym czasie będzie musiało zostać odnowione. W Turcji nadal obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży rośliny jako środka psychoaktywnego.

  Plantatorzy są również zobowiązani do złożenia pisemnego oświadczenia, w którym stwierdzają, że nie byli oni zaangażowani w nieautoryzowaną produkcję konopi lub handel narkotykami.

  Zgodnie z nowym rozporządzeniem, ministerstwo może zmniejszyć lub zwiększyć liczbę pól upraw, a także będzie kontrolowało produkcję co najmniej raz w miesiącu.

  Medyczna marihuana jest uznanym środkiem skutecznym w leczeniu różnych schorzeń, w tym zaburzeń odżywiania, depresji, zespół stresu pourazowego (PTSD). Wspomaga także chorych w walce ze skutkami ubocznymi chemioterapii.

  http://pomijane.pl/turcja-legalizuje-hodowle-marihuany/
   
  1 person likes this.
 2. -RaStA-

  -RaStA- Rasta it's my life

  Wszędzie się budzą a u nas jak lipa tak lipa do puki będą rządzić debile to nic z tym nie zrobią...Widzą problem w tym czym nie ma to jest najgorsze.
   
 3. Fajnie, u nas zmiany będą za 300 lat, jak zmieni się rząd na młodszy japierdole ludzie starej daty nie wiedzą co tracą
   
 4. P0RT0WIEC1948

  P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

  chciałbym dożyć tego czasu aż w polsce zalegalizują haha
   
 5. Chyba wcześniej będziemy wąchać kwiatki od dołu;d;d;d;d;d
   
  1 person likes this.
 6. Highlander

  Highlander Wiedza nadprzyrodzona

  [video]https://www.youtube.com/watch?v=U5nzWv-jy1g[/video]

  :sciana:

  Dlatego nie czytam, nie slucham i nie ogladam. <wodna>
   
 7. Biały-Murzyn

  Biały-Murzyn Tuptuś

  Zalegalizuja dopiero jak zdechnie stara wladza w rzadzie i przyjdą nowi modrzejsi ludzie. Koaczor na to nie pozwoli