Tunel aerodynamiczny

ludwik 11.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. planujemy wieczór kawalerski naszego kumpla, Mirka, i padł pomysł żeby iść do tunelu aerodynamicznego. Czy ktoś już był i może potwierdzić czy to impreza warta zachodu?

2. Łoś

Łoś Tuptuś

Impreza ? No nie powiedziałby tego, bo wchodzi jedna osoba lata 5minut z pomocą i tyle

Byliście kiedyś w kasynie ? Oni organizują wieczorki kawalerskie za daną kwotę dostajecie ileś tam drinków ileś żetonów o danej wartości do gry i przy okazji jesteście na kawalerskim z różnymi ludźmi narodowościami, może być komicznie :D

3. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Gorzej jak Pan Młody przegra żetony i postanowi się odegrać zastawiając obrączki. haha

• HAHA XD x 1
  4. adron3

adron3 Tuptuś

Warto. Nie jest to takie tanie ale wrażenia ciekawe Sam zastanawiałem sie początkowo czy nie skoczyć ze spadochronem, potem jednak spanikowałem i doszedłem do wniosku,ze tunel będzie lepszy:
    https://tusochaczew.pl/pl/666_materialy_partnera/49847_.html

Na tej stronie sobie o nim poczytasz.

Warto wykupić sobie wiecej niż jeden lot.

5. Łoś

Łoś Tuptuś

To już zależy od człowieka, czy jest głupi czy nie :D

Ja nie mówię o graniu za prawdziwe pieniądze jak ci nałogowcy tylko o parogodzinnum wyjściu aby poczuć się coś ala w Las Vegas :D

Chociaż Polskie kasyna nie są tak duże, ale wiele gier i atrakcji, które wyjaśnia ci krupierzy podczas nocy kawalerskiej, przy okazji pijecie drinki, które donoszą wam ładne kelnereczki, może traficie na ładna krupierke, ktora wybijecie z rytmu :D może okaże się, że to będzie kogoś przyszła zona ha ha no po prostu uważam, że noc kawalerka powinna mieć zapewnione atrakcje dla wszystkich jednocześnie, a nie czekać w kolejce...

Kupując taką noc macie oplacone:
    -Dana ilość drinkow darmowych (w cenie)
    -Pierwszy drink powitalny (drugi połowa ceny)
    -Naukę i wyjaśnienie gier, jeśli ktoś nie zna się absolutnie wcale
    -żetony do gry ( w cenie) ale standard to pamiętam 40zetonow po 2.5zł chociaż progi można sobie zwiększyć (wiadomo to cel marketingowy, aby podczas takiej zabawy zachęcić do oddawania pieniedzy)

Wiadomo, że ktoś kto ma łeb na karku nie wciągnie się w Hazard tylko przegra i będzie zadowolony z dobrej zabawy

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...