Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.

.Salam alejkum 19.08.2012

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. proszę bardzo z zapalniczką. są też okazy sporo większe od tych na zdjęciu, ale nie chciało mi się ich szukać ;] .
    trochę wysuszone ale to przez upały

2. JA NIC NIE WIEM

JA NIC NIE WIEM Błyskotlwy

3. Pierwsze zdjęcie to będzie chyba drugi od lewej. Reszta raczej nie

4. Czy to jest łysiczka ?

Czy to wyżej to łysiczka? chodziłem dzisiaj trochę po łące i wgl. i znalazłem tylko to :(

5. DPS

DPS

Ja poszedłem pierwszy raz dzisiaj i cos tam zebrałem :d ale nie wiem czy to jest to :D więc dam wam foty :D

6. DPS

DPS

To jest to ?

Last edited: 19.09.2013
  7. DRX

DRX Tuptuś

Absolutnie to nie łysica, nazbierałeś najzwyklejszych psiaków haha ;D

• Lubie to x 1
  8. amator potrzebujacy pomocy

Yo YO ,,,,, moja pierwsza wyprawa.....jestem calkowicie zielony w odroznianiu. zdjecia mi nie pomagaja, kazde jest inne , opisy niedokladne wiec prosze was o pomoc w rozpoznaniu czy ktorys z nich to pani lysiczka:D:D: z gory dzieki za pomoc { zebrane 21 wrzesnia na polankach na obrzezach lasow gdzie pasą sie koniki jednak niektore znalazlem w samym lesie w srod krzaczkow na mchach........ woj. kujawsko pomorskie okolice chelmna:D:D:

9. czy to łasiczka

Może jakiś znawca pomoże bo pierwszy raz szukam a jakoś nie mam ochoty ich jesc bez pewność

Last edited by a moderator: 22.09.2013
  10. serfer to lepiej tego nie jedz bo to nie łysiczka

11. Modliszka

Modliszka Kumaty

12. to to czy to nie to

Witam
    Czy ktoś mógł by mnie oswiecić :) czy to to ?

13. .Salam alejkum

.Salam alejkum Dyskutant Staff Member

Większość to na pewno psiaki, pewny nie jestem ale kilka z nich jakby łysiczki. Gdzie je zbierałeś?

14. okolic Białobrzeg Radomskich.
    Ogromne pastwisko (krowy i konie)

15. Witam, dzisiaj wybrałem się na zbiory po raz pierwszy. Znalazłem jedno pole na którym było wiele podobnych grzybków do łysiczki jednak większość to nie to. Nie jestem tylko pewny jednego czy to nie aby łysiczka?

[​IMG][​IMG][​IMG]

Pozdrawiam

16. HzL

HzL

Na moje oko nie, ale moge sie mylic

17. Cześć wszystkim. Zebrałem trochę podobnych grzybków z czego większość jest do siebie podobna. Postarałem się je ułożyć w miarę grupami według podobnego wyglądu. Czy jakiś doświadczony spec może mi powiedzieć czy i które z nich (jeśli tutaj są) to łysiczki? Dzięki, poniżej fotki:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 04aa532365d16.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0d776b5fc7cd7.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 81c197388aea4.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4f66e6142076a.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 771922b864e1b.jpg

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...