Trumna u bNn // BoX 150x80x200 , TesTGroW

bNnKuSh™ 30.10.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemaneczko jedziemy dalej z tematem , ruszylem sobie z test grow bo pierwszy raz lece z NFT systemem mam nadzieje ze cos z tego bedzie hehe , chwilowo jest tam 4 Auto w tym 2 euphorie CBD jedna jeszcze nie wyskoczyla a druga juz tak , w nastepnym grow planuje dac 2x wiecej roslin do systemu kupic nowego boxa bo w tym mam chujowe wejscie strasznie i od tylu nic nie zrobie pozniej.

Box : 150x80x200
    Lampa : Chwilowo Mars , wrzuce leda od Uho jak wroci z Serwisu heh:)
    Filtr Weglowy : Prima Klima
    Nawilzacz powietrza : Nie
    Podloze :SYSTEM NFT
    Nawozy : Advanced Hydroponics of Holland
    Trening : niewiem wogole czy bede robi to test grow bardziej jest :)

• Lubie to x 7
  2. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Nooo to wszelkiej pomyślności Ziom! :D
    Pozdro!

3. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Użytkownik

Ciekawie się zapowiada:3
    Powodzenia:)

4. cos tam sie dzieje :)

• Lubie to x 7
  5. [​IMG]

• Lubie to x 3
  6. chwilowo mialem problemy i rosliny wygladaly tak .

A teraz wyszedlem z boxa i wyglada wszystko to tak

• Lubie to x 4
  7. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Ładnie rozłożyło tego jednego ;)

8. No ladnie ladnie i bez treningu to sobie wszystko leci , teraz sie nudzilem to polecialo troche wiatrakow hehe mam nadzieje ze cos popalimy z tego test growa :)

9. Mało hydro upraw na forum. Będę śledził postępy. Z czystej ciekawości sam kiedyś zbuduję taki system, nigdy nie miałem doczynienia, a ludzie chwalą. Powodzenia ;)

10. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Serio nic nie trenowane? To fazka, że tak się same fajnie krzaczą.
    Fajny projekt, obyś do końca nam wszystko pokazał :)

11. v3nom

v3nom Użytkownik

na ostatnim zdjęciu widać że coś się chyba jednak zaczyna niedobrego dziać z kwiatami
    no i mam pytanie, to dobrze że ta woda tam tak wycieka na wierzch ?
    rzadko śledzę tego typu fotorelacje bo nigdy nie robiłem ani nigdy nie będę robić upraw hydroponicznych więc chuja się znam ale projekt mi się podoba, fajnie kwiaty się krzaczą i spore liście już urosły więc może będą bydlaki
    ile trzymasz je na wegu i ile mają już dni ?
    pozdrawiam, zajrzę tu jeszcze :]

//Edit
    dobra dopiero teraz przeczytałem w 1 poście że to są automaty :]
    ale i tak nie wiem ile liczą sobie dni :]

12. wiem wiem przedawkowanie biogrow popierdolilo mi sie troche i dojebalem im do pieca ale juz powoli dochodza do siebie i dostaja jebniecia , te 2 mniejsze to sa euphorie CBD , a tamte tez jakies automaty od RQS swiatlo im daje 24/7 , jade bez ph/ec metru wiec to moze tez byc wina ph , ale widze ze z kazdym dniem jest coraz lepiej jest moj to pierwszy hydro grow , na nastepnego juz mam konkretny plan i sprzet bedzie caly w komplecie , a ile maja dni hm pozniej policze i Ci napisze hehe bonie mam glowy do tego teraz , jak na taki dziki test grow to mysle ze nie jest zle a to dopiero poczatek hehe i to idzie pod mars hydro 200w real , a co bedzie w nowym boxie pod uho ledem sam sie nie moge doczekac hehe tyle ze w nastepnym grow w tym systemie bedzie 2x wiecej roslin , a system dziala tak

13. ps , ta mala euphoria jest mlodsza o ponad tydzien dlatego taka mala :)

14. [​IMG]

• Lubie to x 2
  15. Kush

Kush Tuptuś

łąadny kolorek życzę good luck i z fartem do końca ... ładna aeroponika czy jakoś tak będą grube topiszony

16. Troche slabo to wyglada ale tez nie jest zle , 2 duze puscily wlochy juz wiec zobaczymy czy cos z tego bedzie

• Lubie to x 1
  17. Siemanko , Czesc , Siema sytuacja wyglada tak jak na zdj , nowy box 150x90x200 lampa niedlugo bedzie mocniejsza rosliny powoli sie podnosza wczesniej PH mialy 3,5 teraz mam miernik wiec wszystko sie stabilizuje :) no i jeszcze powiem bo sam sie wjebalem na mine bo nie doczytalem paczki ktora dostalem od goscia ze te euphorie to nie sa auto :) wiec swiece im teraz 12/12 na moje oko nie jest zle a mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej hehe

• Lubie to x 5
  18. judaista

judaista Moderator Moderator

Teraz to wygląda jak jeden wieki palncior :D

• Lubie to x 1
  19. Najwiekszy skurwiel jest na dole z lewej strony :) ten co jest wyzej jest mniejszy ale bedzie ubity strasnie bo jest niski i widac ze idzie w gorne szczyty , a 2 euphorie sobie rosna jeszcze na spokojnie :)

20. pozytyw

pozytyw Użytkownik

dopiero zczaiłem, elegancko kolego, ładne hydro

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...