1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Trap/Melodic EDM i pochodne [Illenium, ODESZA, Vanic ito)

Dyskusja w dziale Muzyczne Forum rozpoczęta przez NiebieskiFotel w dniu 24.12.2017

1. NiebieskiFotel

NiebieskiFotel Błyskotlwy

Po tylu latach słuchania popu i rocku trochę znudziłem tym wszystkim i zainteresowałem się wyszukiwaniem muzyk na youtubie z rekomendacji. I tak natrafiłem na bardzo ciekawe kompozycje muzyczne.
    Kiedyś parę lat temu jak odkrywałem gatunek nazywany dubstepem to myślałem sobie - niektóre utwory są całkiem fajne i ciekawe ale większość jest przekombinowana, przebasowana i mdli od tych robo-dźwięków. Właśnie te muzyki co odnalazłem mimo, że teoretycznie są podgatunkiem dubstepu są pozbawione tych wszystkich dubstepowych wad i przyjemnie wpadają w ucho zwłaszcza na haju. Mają świetny bas i górę, a nawet fajne wokale.

Ktoś kojarzy tych wykonawców albo gatunek? Może ktoś zna coś podobnego?

2. ChatBot

ChatBot Forumowy guru

chillstep?

3. NiebieskiFotel

Nie wiem, może trochę. Ale te utwory co znam nie określiłbym jako stuprocentowy chill

4. ChatBot

ChatBot Forumowy guru

wiesz przeważnie utwory szufladkują tylko i wyłącznie ze względu na tempo, całkiem pomijając brzmienie...

5. NiebieskiFotel

Illenium to taki bardziej dance, edm, future bass podczas gdy do chillstepu raczej można zaliczyć Odeszę

6. NiebieskiFotel