1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

THChoco

Dyskusja w dziale Leczenie i aplikacja marihuany rozpoczęta przez Nikolaj w dniu 03.03.2018

1. Nikolaj

Nikolaj Użytkownik

Hej, chcę się podzielić pysznym sposobem przyjmowania marihuany. "Odkryłem" go niedawno, eksperymentalnie chcąc połączyć umiłowanie do czekolady z weekendowym odstresowaniem się. Roztopiłem pół tabliczki czekolady w mniejszym garnku wewnątrz większego garnka wypełnionego wodą. Do roztopionej, gorącej czekolady dodałem troszkę zmielonego RQS Dance World. Po chwili mieszania (nie metalową łyżką, gdyż metal gwałtownie odebrałby ciepło z czekolady sprawiając, że powstałyby grudy) przełożyłem czekoladę do foremek i wstawiłem do lodówki do czasu, gdy stała się stała. W smaku czekolady czuć było ziołową nutę, która mi osobiście odpowiada. Na efekty trzeba było czekać około 2 godzin, ale było warto; zwłaszcza, że praktycznie wyeliminowałem przyjmowanie szkodliwego dymu w całkiem przyjemny sposób. Polecam spróbować i czekam na wasze relacje ;) Pozdrawiam wszystkich!

2. Gr0w3R

Gr0w3R Użytkownik

Mógłbys napisac ile dokładnie dodałes tematu do czekolady i jak długie było działanie thc ?

3. Komando

Komando Geniusz

4. Nikolaj

Nikolaj Użytkownik

Około 1.5g. Potrzymało z 4h i zaczęło schodzić

--- Dodano ---

Dzięki, na pewno wypróbuję. Ten mój to raczej taki mały, szybki i udany (moim zdaniem) eksperyment. Masło na pewno ma znacznie więcej tłuszczu niż czekolada, ale tego jej też nie brakuje :odlot:

5. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

nasiona marihuany, nasiona konopi