1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

THChoco

Dyskusja w dziale Leczenie i aplikacja marihuany rozpoczęta przez Nikolaj w dniu 03.03.2018

 1. Nikolaj

  Nikolaj Użytkownik

  Hej, chcę się podzielić pysznym sposobem przyjmowania marihuany. "Odkryłem" go niedawno, eksperymentalnie chcąc połączyć umiłowanie do czekolady z weekendowym odstresowaniem się. Roztopiłem pół tabliczki czekolady w mniejszym garnku wewnątrz większego garnka wypełnionego wodą. Do roztopionej, gorącej czekolady dodałem troszkę zmielonego RQS Dance World. Po chwili mieszania (nie metalową łyżką, gdyż metal gwałtownie odebrałby ciepło z czekolady sprawiając, że powstałyby grudy) przełożyłem czekoladę do foremek i wstawiłem do lodówki do czasu, gdy stała się stała. W smaku czekolady czuć było ziołową nutę, która mi osobiście odpowiada. Na efekty trzeba było czekać około 2 godzin, ale było warto; zwłaszcza, że praktycznie wyeliminowałem przyjmowanie szkodliwego dymu w całkiem przyjemny sposób. Polecam spróbować i czekam na wasze relacje ;) Pozdrawiam wszystkich!
   
 2. Gr0w3R

  Gr0w3R Użytkownik

  Mógłbys napisac ile dokładnie dodałes tematu do czekolady i jak długie było działanie thc ?
   
 3. Komando

  Komando Geniusz

 4. Nikolaj

  Nikolaj Użytkownik

  Około 1.5g. Potrzymało z 4h i zaczęło schodzić

  --- Dodano ---

  Dzięki, na pewno wypróbuję. Ten mój to raczej taki mały, szybki i udany (moim zdaniem) eksperyment. Masło na pewno ma znacznie więcej tłuszczu niż czekolada, ale tego jej też nie brakuje :odlot:
   
 5. ProrokX485X

  ProrokX485X Weteran


nasiona marihuany, nasiona konopi