Thc-thc zamówienie pestek

Krokodeal 25.04.2019

1. Krokodeal

Krokodeal Gość

Witam czy wie ktoś w jakim czasie od zamówienia realizuja wysyłkę z thc-thc? Pisałem do nich ale bez odpowiedzi...

2. h3

h3

bardzo szybko, przeważnie max na drugi dzień od złożenia zamówienia

3. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Witam

Kiedy pisałeś do nas email?

Zamówienia pobraniowe są wysyłane praktycznie od razu, zamawiając do godz 11 paczka leci tego samego dnia i jest na następny dzień u odbiorcy. Są dni tak jak teraz, od razu po świętach że jesteśmy zawaleni paczkami wtedy wysyłka może się o jeden dzień przeciągnąć. Przelewowe zamówienia wysyłamy w zależności od tego kiedy do nas dojdzie przelew.

pozdrawiam
    thc-thc.com

4. Krokodeal

Krokodeal Gość

Już wszystko ok paczka już jedzie

5. frieza

frieza Gość

Jak zamówiłeś to lepiej żebyś niczego nie trzymał w domu przez najbliższe kilka miesięcy.

Ja trzymałem.

6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Zamawialem od THC i jak widac zyje,bez zadnych schiz.Nie rozumiem tego ,gdy ktos bez zadnych podstaw oczernia sklep???
    Jesli masz/macie jakies info ,prosze podzielcie sie tym na Forum,ale znajc zycie 99% wpisow bedzie na NIE ..bo cos tam slyszalem/przeczytalem..,dla wpisow od'Gosci' lub userow z 1 dniowym stazem stanowczo mowie NIE!!!!
    Jesli masz jakies dowody,przedstaw to na Forum,Jesli chcesz oczernic sklep-odpusc!!!

PS. Sklep nie wspiera mojej pasji:)

7. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

BRRRy, wyczuwam straszną historię w twojej wypowiedzi :D Boże jak ja lubię te hejty japierdole Tyle się mogę o sobie dowiedzieć ciekawych rzeczy. Ale też zawsze poopowiadam, jak ktoś pyta, nie mam sekretów. Siedziałem w więzieniu bo pary nie puszczam. Opowiesz nam coś więcej, co grozi moim klientom. Na pewno wjazd czarnych kominiarzy, wskoczą przez okna na linach z helikoptera. A to wszystko po to żeby złapać kogoś kto kupił sobie 5 nasion.

pozdrawiam
    thc-thc.com

Last edited: 07.05.2019
  8. Frieza

Frieza Gość

Dowodów żadnych nie mam ponieważ jest to sytuacja sprzed około 2 lat, ani również nie oczerniam sklepu, jedynie napisałem koledze, żeby był ostrożny. Niedługo po zamówieniu paczki (przelew na poczcie, lewe dane, dane do wysyłki prawdziwe) pojawiają się u mnie niebiescy panowie twierdząc, że podejrzewają, że może tutaj przebywać poszukiwany X (pierwszy raz słyszałem jego nazwisko). Co najdziwniejsze szukali go również w szafkach, za meblami, w obudowie komputera. A na widok doniczek (akurat miałem sobie posadzić inne, legalne roślinki) dostali ogromnego ataku entuzjazmu i zaraz zaczęli o nie wypytywać.

I dla jasności - nie twierdze ze sklep sprzedaje/oddaje dane. Myslę że była to jakaś policyjna nagonka na growerów (policja ma dostęp do danych poczty oraz kurierów, wystarczy sprawdzić listę paczek które wyszły od firmy POWIEW/spod adresu farmerska 1).

Ja jedynie chciałem ostrzec.

9. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

I tu się mylisz że mają ot tak dostęp do danych z poczty. Poczta jest o tyle fajną firmą że nie udzieli żadnych danych bez nakazu sądu. A do tego trzeba mieć podstawy, żeby żądać od kogoś dane, samo widzi misie nie wystarczy. Jeśli ktoś ma problem z Panami Misiami to zwykle wygląda to tak że, dana osoba jest nacenzurowana w swoim mieście, z różnych powodów np. kupiła to i owo u dilera, który jest na oku, lub sąsiad coś doniesie tu i tam. Wtedy Panowie Misie kolorowi zaczynają węszyć, zaczepiają kurierów - listonoszów, którzy podążają pod konkretny adres, a tutaj może być różnie kurier może współpracować z misiami, chociaż nie powinien bo podpisuje klauzurę i nie może podać żadnych danych etc. Zrozumcie jedno, przypały macie na własne życzenie, paplaniem na prawo i lewo oraz obracaniem się w nieodpowiednim towarzystwie. Jeśli ktoś jest normalnym człowiekiem pracuje, ma rodzinę, nie awanturuje się itp. i kupi sobie parę nasion.... to przypał w takim wypadku jest równy zeru. Nawet w tak zacofanym kraju jak polska nie tropi się ludzi którzy kupują parę pestek.

Nie ma czegoś takiego że my dajemy jakieś dane lub też poczta udostępnię masowo dane wszystkich ludzi.
    Nasza firma siedzi w tym biznesie już tak długo że przerabialiśmy wszystkie scenariusze z sądami, prokuratorami i nie bez powodu szyfrujemy dane i mamy główną siedzibę w Hiszpanii. I nie bez powodu zamknęliśmy nasz sklep stacjonarny. Czytajcie naszą stronę mamy tam na prawdę masę informacji, piszemy jak jest w tym biznesie.
    Bezpieczne Zakupy | Nasiona Marihuany z Wami od 2005r
    Sklep Stacjonarny | Nasiona Marihuany z Wami od 2005r
    Prawo a Legalność | Nasiona Marihuany z Wami od 2005r

pozdrawiam
    thc-thc

Loading...
Loading...