Seedbank THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

thc-thc 05.03.2013

Seedbank THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! 5 5 8votes
5/5, 8 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  2. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

    Cannabis i koronawirus

    Jeśli jesteś konsumentem konopi indyjskich, prawdopodobnie w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni zastanawiasz się nad pytaniem:
    „Czy marihuana chroni cię przed koronawirusem?”

    upload_2020-3-19_14-53-52.jpeg
     
    • HAHA XD x 1
  3. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  4. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  5. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

    Z powodu wielu pytań informujemy, że działamy normalnie, wysyłka u nas jest planowa. Jedynie kurierzy mają drobne, dwudniowe opóźnienia.

    pozdrawiam
    THC-THC
     
  6. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

    Składamy Życzenia z Okazji Świąt Wielkanocnych dla Forumowiczów i dla Wszystkim Fanów Zielonych Roślinek!

    Życzy Ekipa Sklepu THC-THC
     
    • Kocham to ! x 1
  7. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

    Mamy dla was dodatkową Promocję na nasiona Auto Mazar z Dutch Passion
    https://thc-thc.com/produkt/auto-mazar-feminizowane/
    Dodatkowe -20% + 1+1, co w przeliczeniu daje 15 zł za sztukę.
    Promocja obejmuje wszystkie warianty również paczki 100 sztuk.


    pozdrawiam
    THC-THC
     
    Last edited: 18.04.2020
  8. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  9. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  10. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  11. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  12. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

    W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30%
    Auto Banana Blaze Feminizowane (Dutch Passion) https://thc-thc.com/produkt/auto-banana-blaze-feminizowane/
    Auto Chronic Feminizowane (SeedBay) https://thc-thc.com/produkt/auto-chronic-feminizowane/
    Diesel Automatic Feminizowane 1+1 (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/diesel-automatic-feminizowane/
    Green Bud Automatic Feminizowane (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/green-bud-automatic-feminizowane/

    Diesel Automatic Feminizowane od Royal Queen Seeds jest dodatkowo w PROMO 1+1

    pozdrawiam
    THC-THC
     
  13. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

    W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30%
    Auto Chronic Feminizowane (SeedBay) https://thc-thc.com/produkt/auto-chronic-feminizowane/
    Auto Critical Orange Punch Feminizowane (Dutch Passion) https://thc-thc.com/produkt/auto-critical-orange-punch-feminizowane/
    Gold Mery Automatic Feminizowane (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/gold-mery-automatic-feminizowane/
    Haze Berry Automatic Feminizowane 1+1 (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/haze-berry-automatic-feminizowane/

    Haze Berry Automatic Feminizowane od Royal Queen Seeds jest dodatkowo w PROMO 1+1
     
  14. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  15. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  16. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

  17. thc-thc

    thc-thc Dyskutant

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...