Seedbank THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

thc-thc 05.03.2013

Seedbank THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! 5 5 7votes
5/5, 7 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. judaista

judaista Moderator Moderator

@thc-thc powiem ci tak, dostałem info od nowego użytkownika forum, że kiedy próbował poczytać opinie o twoim sklepie nie był w stanie się przekopać przez te wszystkie posty niezwiązane z funkcjonowaniem sklepu, które wstawiasz po 2-3 razy dziennie. Wszedłem, zobaczyłem i ogólnie skala zjawiska jest trochę szokująca. Na ostatnich 5 stronach 95% postów to twoje artykuły które nie mają żadnego związku z funkcjonowaniem sklepu, na ostatnich 10 stronach to 126 postów na 200 wszystkich. Jako że posty przedstawiają wartość merytoryczną nie usuwam ich tylko przenoszę do tego tematu: THC-THC.COM BLOG

Także prośba, aby ten sklepowy temat pozostawić dla opinii, promocji, aktualności bezpośrednio związanych z działaniem sklepu THC-THC. Inaczej temat jest zupełnie nieczytelny i użytkownik, który chce poznać opinię innych klientów o sklepie musi dosłownie przekopać się przez 10 stron, aby przeczytać 4-5 opinii.

Pozdro

2. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Opinie są na samym początku tematu, więc jak ktoś w niego klika to w pierwszej kolejności widzi opinie. A żeby czymś zaciekawić użytkowników umieszczam linki do ciekawych artykułów. Dzięki temu użytkownicy zaglądają w temat bo wiedzą że znajdą tam ciekawy materiał do przeczytania. Chyba każdy ma prawo pisać co chce w swoim temacie. I wydaje mi się że nie chodzi tutaj o użytkowniczka, który nie mógł znaleźć opinii a o konkurencję która widzi nasz sklep cały czas w pierwszej linii tego tematu. Myślę że ktoś przyszedł na skargę.

Myślę że administrator nie ma nic przeciwko temu co zamieszczam w swoim temacie na forum.

A temat z blogiem thc-thc to fajny pomysł.

pozdrawiam
    thc-thc.com

3. szczerze mam suba watku bo trza miec suba sklepu nie :) ( przeciesz drozej nie bd kupowal gdzie indziej ) haha
    ale jakis czas to juz nawet nie patrze na powiadomienia bo wiem co bd :)

a jak sie bardzo się nudzę ,choc przeważnie nie ma czasu bo sie tyra ciężko haha to przez strone sklepu czytam te Twoje ogłoszenia

btw nie jst nofym userem ani sklepowym :D

4. judaista

judaista Moderator Moderator

Tak wiem, zaraz będziesz mi insynuował że pracuje dla ganjafarmera, holenderskiego czy bóg wie kogo jak robiłeś to w przeszłości...
    Napisze to raz jeszcze i ostatni, robię to co robię od 2010 roku i są ludzie którzy znają moje poczynania od dawna i doskonale wiedzą, że nigdy nie współpracowałem z żadnym sklepem bardziej niż na linii kupujący-sprzedawca.

Prawda jest jaka jest, nowy użytkownik(twój klient nomen omen) nawinął mi ten temat jakiś tydzień temu, dzisiaj miałem czas to sprawdziłem to dokładnie.

Co do tego "Chyba każdy ma prawo pisać co chce w swoim temacie.", powiedz mi ile postów zostało usuniętych z tego tematu na przestrzeni lat? Dziesiątki? Setki? Także stwierdzenie, że można pisać w swoim temacie co się chce mija się z rzeczywistością.

Co do tego "Opinie są na samym początku tematu, więc jak ktoś w niego klika to w pierwszej kolejności widzi opinie." Użytkownik który widzi temat mający 60 stron raczej nie czyta go od początku, tylko idzie w kierunku ostatnich stron do świeżych informacji. To po pierwsze.
    Po drugie w tym biznesie opinie starsze niż jeden sezon są nic nie warte. Oczywiście fajnie wygląda 50 stron pozytywnych komentarzy i może to potwierdzać wiarygodność tylko jeżeli świeże opinie też są pozytywne.
    Przez ostatnie 9 lat widziałem nie jeden raz jak"polecany seedbank" kończył jako shitbank.
    Wystarczy przytoczyć jeden z głośniejszych przykładów ruderalis.pl, który idąc twoim tokiem rozumowania powinien być nadal polecanym sklepem, bo na wszystkich polskich forach miał setki jeśli nie tysiące pozytywnych opinii, poza ostatnimi po tym jak wyje*ał 1/3 polskich growerów na pieniądze przed sezonem out.
    Liczą się tylko świeże opinie, każdy seedbank może skończyć jako shitbank.

Napisz do Salama, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś jeśli czujesz się pokrzywdzony, ale ja uważam, że temat sklepowy powinien zawierać treści związane bezpośrednio ze sklepem, aby użytkownik który chce sprawdzić czy może u ciebie zrobić bezpiecznie zakupy nie musiał przekopywać się przez kilkanaście stron, miejsce na ciekawostki jest gdzie indziej. Zupełnie świeży użytkownik szukając opinii o twoim sklepie u nas na forum zirytuje się i pójdzie sobie poczytać na trawkę gdzie o dziwo tyle nie publikujesz. I tak dokładnie było w przypadku usera który do mnie napisał. A moim zadaniem jako moderatora nie jest dbanie o twoje interesy, tylko o interesy forum. A interes forum, to każdy nowy użytkownik który tu zostanie.

Pozdro

• Lubie to x 2
    Last edited: 01.06.2019
  5. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Nie ma co dyskutować. Co do ruderalisa.pl to działał on może 3 lata. Sklep który ma 3 lata dopiero co się rozkręca albo jak i w jego przypadku kończy oszustwem. Chociaż z tego co słyszałem w Hiszpanii owy człek wciąż jest w biznesie. Bujał się swego czasu po Hiszpanii i oferował się jako by jest w stanie wprowadzić tamtejsze firmy na polski rynek. Więc można założyć że wciąż działa i ma kilka shitbanków.

To tak na marginesie.

pozdrawiam
    thc-thc

6. Łoś

Łoś Tuptuś

Najstarszy sklep najszybciej dostarcza ? :D na to liczę, zamówione dziś, może uda się im jutro dojechać ? :D

7. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Witam

Dzisiaj mamy niedzielę, więc aż takich cudów u nas nie ma. Wysyłka w poniedziałek, dostarczenie we wtorek. Szybciej się nie da.

pozdrawiam
    thc-thc.com

Last edited: 02.06.2019
  8. Łoś

Łoś Tuptuś

Żyłem poniedziałkiem :D ale i tak extra dzięki wielkie ^^ będą miały zaszczytne miejsce

9. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Wszystkie zamówienia z weekendu wysyłamy zawsze w poniedziałek.

pozdrawiam
    thc-thc

• Lubie to x 1
  10. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

11. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

12. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

• Kocham to ! x 1
  13. Goraco polecam, przy zakupie 2 pestek 2 gratis. Na serio sie nie spodziewalem takiej niespodzianki.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...