Seedbank THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

thc-thc 05.03.2013

Seedbank THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! 5 5 7votes
5/5, 7 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Zwykle zmieniamy sezonowo. W Październiku zmienimy na odmiany indoor. Koniec lutego początek marca na odmiany outdoor. A w połowie lipca będą na pewno jakiś szybkie automaty.

W tej chwili są dobre odmiany na outdoor między innymi Passion#1 Feminizowane od Dutch Passion.

pozdrawiam
    thc-thc.com

• Kocham to ! x 1
  2. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

3. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

4. Old Crow

Old Crow Guerrilla cultivation

Kupiłem kiedyś dawno dawno dawno temu rudealisa regi, masz to jeszcze ?.

5. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

6. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

7. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

8. Uwzględniają reklamację w przeciwieństwie do innych sklepów. Inne odsyłaja do producenta. Producent z kolei chce twojego adresu (sic!) żeby odesłać nasiona, fotorelacji z kiełkowania.... Z kolei jak juz się dogadasz z producentem że oddadzą za pośrednictwem sklepu to sklepy maja w dupie Twoje uzgodnienia.
    Przechodziłem to i nie życzę...
    Osobiście miałem problem z kiełkowaniem z nasionami z thc-thc.com, wymienili mi na takie same w ilości, które mi nie wykiekowały. Bez żadnych fotorelacji, po prostu na słowo.
    POLECAM - prywatnie i bez żadnych profitów ze strony sklepu.

Jeżeli miałeś problemy to opisz jak to wyglądała cała ta sprawa.
    Różnie to bywa...dobrze wiedzieć.

9. No fakt... wniosek: Jak czytasz to nie pisz po buchu :wodna::DD

10. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Nie wiem kto to napisał że "nie uznajemy reklamację", ale jest to bzdura. UZNAJEMY!!! Mamy biuro w Hiszpanii i możemy uznawać reklamację na nie wykiełkowane nasiona! Mamy na to odpowiednią procedurę. Nie ma możliwości żeby raz na jakiś czas z paroma nasionkami nie było jakiegoś problemu. Czasem się to po prostu zdarzy. Ale możecie być pewni że nikogo nie odsyłamy do producentów a sami rozpatrujemy i zwykle w 99,99% przypadków uznajemy reklamację. Klienci składają nam reklamację może 1 na 1000 wysłanych paczek, więc wyszliśmy z założenia że lepiej raz na 1000 paczek uznać taką reklamację, nic nawet na tym nie zarobić, ale tym samy zadbać o dobrą opinię.

pozdrawiam
    thc-thc.com

11. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

12. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

13. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

14. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

15. h3

h3

@thc-thc jak sytuacja w PL/UE z olejami CBD? na pewno się orientujesz.
    kiedyś brałem od Was olej od RQS, teraz niedostępny na stronie, a niestety znowu potrzebuję....
    coś kojarzę wrzucałeś link do Waszego artykułu na ten temat.
    mógłbyś w kilku zdaniach przedstawić jak teraz to wygląda?
    z tego co się orientuję to w PL sklepy z produktami CBD działają, nawet mają się nowe jakieś otwierać, ale w sumie to jestem teraz trochę zdezorientowany i nie wiem gdzie kupić, bo brałem zawsze od Was.

• Nie lubie. x 2
  16. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Do PL jeszcze najwyraźniej nie dotarło nowe prawo unijne, lub też cholera wie co oni sprzedają: "CBD bez CBD". RQS musiał wycofać swoje produkty CBD bo są określone jako "nowa żywność". W naszym przypadku wpłynęło pismo z UE do Polskiego sanepidu i musieliśmy też wycofać produkty. Czyli Unia nakazała. Link do wspomnianego artykułu: Czy Grozi Nam Zakaz Produktów z CBD? | THC Info

Polskie produkty CBD są bardzo słabe, według opinii klientów którzy przeszli na produkty CBD RQS a brali wcześniej inne, to te polskie praktycznie nie działają. Takie dostaje opinie od różnych osób. Odnoszę wrażenie że jest dużo produktów CBD na polskim rynku które wcale nie zawierają CBD lub ilości rzędu 0,1% a na opakowaniu pisze 10%. Więc jak to się ma do nowego prawa, skoro olej nie zawiera faktycznie CBD, tylko jest "koncentratem CBD z konopi siewnej z zawartością CBD od 0,1 do 10%.

Na razie nie wiadomo co będzie z produktami CBD RQS, coś tam walczą żeby uzyskać zezwolenie.

pozdrawiam
    thc-thc.com

• Lubie to x 1
  17. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Dlaczego warto skorzystać z darmowej przesyłki po wygranym konkursie i coś zamówić??
    Dlatego ;)

Ilość gratisów miażdży
    Wielkie dzieki ekipo Thc-thc

• Lubie to x 1
  18. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Dziękuje za opinie ze zdjęciem.

pozdrawiam
    thc-thc.com

19. h3

h3

za trzy tygodnie zaczyna się kalendarzowe lato :D