1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Seedbank THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez thc-thc w dniu 05.03.2013

1. thc-thc

thc-thc Wiedza nadprzyrodzona

Witam Wszystkich Forumowiczów.

Czas wreszcie założyć wątek naszego sklepu z nasionami marihuany WWW.THC-THC.COM na tym forum.

Tak że wszystkich Zapraszam do zakupów w naszym sklepie. Możecie liczyć na nas pod każdym względem. Wszystkie kupione u nas nasiona są objęte pełną Gwarancją, muszą się dobrze kolekcjonować :Peace:

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie i Zapraszam na WWW.THC-THC.COM

Last edited: 23.01.2014
    GeorgeJung likes this.
  2. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Oj nie ładnie tak kłamać ;]

Poza tym małym kłamstewkiem, to wszystko ok. Zamawiałem kilka razy i wszystko było jak być powinno :)

3. GeorgeJung

GeorgeJung Inspiracja

Szczerze mówiąc najlepszy sklep w sieci , napewno kazdy uzna go ze jest w polskiej czołówce zaopatruje sie tam uz 5 rok i jak narazie nie mam najmniejszych zastrzeżeń ! wysyłka 24h kontakt mail natychmiastwowy i mozna sie swietnie dogadać z włascicielem , polecam kazdemu kto chce bez przypału ;)

4. Salam alejkum

Salam alejkum Administrator Staff Member Administrator

Najstarszy Sklep z Nasionami Marihunay w polsce to bym się zgodził ;d w sumie to ja nie pamiętam żeby jakiś inny sklep był jak sprzedawałeś rudealisy f2 to były czasy ;d
    a może ci Enteo chodzi że pierwszy legalny zarejestrowany sklep? bo z tego co ja pamiętam to był pierwszy.

5. thc-thc

Dlaczego twierdzisz że kłamię, mogę ci to udowodnić w prosty sposób. Projekt THC-THC powstał dawno dawno temu na darmowych domenach.
    Dwie z tych domen wciąż mają przekierowanie
    http://www.thc-thc.yoyo.pl
    http://www.thc-thc.prv.pl

A początki sięgają jeszcze dawniejszych lat około 2004 kiedy to korzystałem z za.pl jak dobrze pamiętam.

Wprawdzie pierwszym sklepem był narkus.pl ale oni sprzedawali konopie włókniste więc się raczej nie liczą. W polsce prawdziwe nasiona marihuany zaczęły sprzedawać prawie w równym czasie dwa sklepy my i jeszcze jeden o którym nie będę pisał ale starsze pokolenie na pewno wie o który sklep chodzi.

Taka mała lekcja Historii.

Last edited: 05.03.2013
    skrzypson and Romualdo like this.
  6. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Myślałem że najstarszym działającym, sklepem z sionami jest fr.pl, pamiętam go nawet zanim usłyszałem o thc-thc.com. A tych wcześniejszych domen niestety nie znałem. Lata 04, to nie mój czas dlatego tym bardziej nie mogłem znać wcześniejszej historii.

Sory że namotałem. Zwracam honor Pozdro :Peace:

7. thc-thc

Wspomniany przez ciebie sklep pierwszy wystartował z nasionami f1, my z nasionami f2 które długo żeśmy sprzedawali aż dopiero w 2008 przenieśliśmy się na domenę http://www.thc-thc.com i zaczęliśmy sprzedawać nasiona f1 aż w pewnym momencie w naszej ofercie zostały tylko nasiona f1 a pestki f2 odeszły w zapomnienie. Dodam jeszcze że teraz jest już era nie tyle co nasion f1 które są standardem ale standardem jest też to że wszystkie niemal że nasion są już tylko w wersji feminizowanej a regularne odchodzą w zapomnienie.

pozdrawiam
    THC-THC

8. Sklep który mogę polecić i który znam od początku swojego działania. Kupuję tylko u thc-thc bo zawsze, wszystko się zgadza i jest tak jak ten facet pisze!! Bez żadnych przekrętów wszystko super. W tym roku też będę zamawiał u thc-thc!!!

9. Ja natomiast zamawialem 40 lub 60 pestek w 2004 lub 2005 roku ale to dawne czasy. Pod koniec grudnia 2012 zamowilem 7 think different i 7 ak passion wydalem pare zlotych wiec dostalem nasionka ak 47 sztuk 4 w gratisie i nie chcialbym robic antyreklamy ale w sumie 3 pestki h..j strzelil jedna byla rozwalona jak wyjolem z opakowania brakowalo cwiartki nasiona a dwa pozostale nie wyszly z ziemi niemam pojecia czemu bo sprzet profeska a i wiedze mam ale tak sie zdarza reszta wyszla super nawet juz kosztowalem pozdrawiam wszystkich i sklep Thc-Thc.com

10. thc-thc

W takich sytuacjach składa się reklamację.

Z tego co zrozumiałem miałeś łącznie 18 nasion, z tego 1 była uszkodzona a 2 nie wzeszły czyli 15 szt było ok. Moim zdaniem nie ma tragedii ale i to reklamację byśmy przyjęli.

11. Dzieki ale nie mialem czasu sie zajmowac reklamacja i stwierdzilem ze nie warto.W sumie niema tragedii reszta nadrobila straty hehe pozdrawiam.

12. growerss

growerss Banned

Krótko i na temat zajebisty sklep to jest właśnie porządna firma która dba o klienta. Zawsze wszystko jak należy zajebiste podejście do klienta super gratis i same ceny są przystępne.

Tylko THC-THC rolnicy!

13. maryjan

maryjan Zagubiony

Też chyba wypada polecić ten seedbank :) kupowałem 2 lata temu.W moim przypadku kiełkowność 100%,gratisów nie otrzymałem-ale nie mam żalu bo zamówienie było mizerne :) Zaskoczyła mnie jednak inna sprawa.Z 6 kupionych ziaren posiałem 5,sam nie wiem czemu :) jedna pestka została mi aż do kolejnego outdoor-owego sezonu,nie chcąc jej marnować postanowiłem zasadzić-nie miałem nadziei że coś będzie(przecież pestka leżała rok w roboczej szafce).Ależ się zdziwiłem gdy wykiełkowała :) niestety zaniedbałem i szlag trafił-skupiłem się na już dosyć dużych krzakach na innym spocie.Niestety z poprzednio posadzonych ziaren przez moje błędy doszedł tylko jeden krzak,który był miniaturką przez jak sądzę również moje błędy :) pierwsze sadzenie więc rozumiecie.Ale biorąc pod uwagę metodę przeze mnie stosowaną-ziarno od razu w miejscu docelowym-kiełkowały wszystkie.Więc chyba jest to oznaką mocnych i pewnych ziaren-jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi :)

14. Biały jeleń

Biały jeleń Autorytet

Też polecam , mam 3 z rodziny 'kałasznikowa" i jestem super zadowolony, nawet jak będę miał męskie krzaki to i tak będę ciągnął na pyłek i na własne mieszanki z kałachem :)

15. Braki

Gowno prawda mi tez 3 nasiona nie wykielkowaly i reklamacji nie przyjeliscie !!!

16. Antoni

Antoni Kumaty

Ja też polecam ten sklep, wszystko zajebiście gra jak na dzień dzisiejszy.
    Pięć!!

17. Lol

CIEKAWE ILE WAM PLACI TEN NIBY NAJSTARSZY SKLEP ZE TAKIE DOBRE OPINIE PISZECIE
    DLA MNIE THC-THC.PL JEST NIEUDACZNIKIEM I REKLAMACJI NIE PRZYJMUJA NIE DAJCIE SIE ZWIESC

Pozdro dla prawdziwych kolekcjonerow !!!

18. Smakosz

Smakosz Wiedza nadprzyrodzona

19. Wybrakowane nasiona

Niezle sa przygotowani oszusci co chwile po moim wpisie sie pojawia wpis promujacy strone a prawda jest inna

20. dzonson.

dzonson. Weteran

mirku, to ze Ci nie wykielkowaly to nie wina sklepu. mi zawsze kiełkują pestki z thc thc ( gdzie bym nie zamawial to i tak nie mam problemu z kielkowaniem ).

L4nceR likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi