THC-THC Auto XXL

Endriu01 06.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siema, zastanawiam się nad kupnem nasion ze strony THC-THC. Zaciekawiły mnie nasiona Auto XXL, miał ktoś kiedyś? Naprawde mozna z auromata aż 150g zebrać? Jest to realne ? Pozdrawiam

2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Mokrego to pewnie mozna,lacznie z lodygami.
    Mialem kiedys Power Plant XL I daleko mu bylo to tego wyniku.

• Lubie to x 1
  3. Thc-thc ma mieszane opinie. Może to być ryzykowne. Tak przy idealnych warunkach i tych auto które dłużej kwitną można uzyskać 150g.

• Lubie to x 1
  4. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Miałem amnesie xxl auto od pan pestka,zobacz sobie w fotorelacjach. Z lst i tak była dosyć duża,dała mi 30 gr suchego pod cfl. Ogólnie ten krzak dał mi najwięcej suszu więc jak lubisz sativy to polecam ale na 150 gr to bym nie liczył.

• Lubie to x 1
  5. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Co masz na myśli że mamy mieszane opinie? w czym według Ciebie może być problem? Że nasiona nie wykiełkują, jako jedyni w takich sytuacjach dajemy nowe. Obwiniasz nas że nie wyjdzie plon taki jaki jest podany na stronie. Charakterystyki wymyślają producenci, my i tak zawsze na naszej stronie podajemy mniej niż producenci tak żeby klient zbytnio nie był rozczarowany.

Przejrzałem twoje posty i polecasz cały czas sklep pan pestka. Nie rób tutaj krypto reklamy napisem "że mamy mieszane opinie". Uzasadnij to. Tylko nie pisz że na haszysz czytałeś. Bo tam to nas bardzo nie lubią i jak ktoś o nas pisze to od razu polecają swoje ulubione sklepy na polskich serwerach, co można sprawdzić. A nasz sklep jest na zagranicznym serwerze i jako jedyni mamy biuro obsługi klienta w Hiszpanii, gdzie przetwarzamy zamówienia i odbieramy czat i infolinię oraz emaile. Teraz porównaj sobie nas do innego polskiego sklepu, który nie ma "mieszanych opinii".

pozdrawiam
    THC-THC

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
    Last edited: 07.02.2020
  6. Nie posądzam was absolutnie o jakieś niekiełkujące nasionka to logiczne, że to od producenta zależy. Sam miałem nasionko które 5 lat w szafce leżało i wykiełkowało. Nie robię też kryptoreklamy polecam co lubię, jak tak już obczajaliście to też musieliście obczaić, że 90% plantów jakie mam pochodzi właśnie od panapestki z jego brandu. Wypowiadam się o tym co mam. Chodzi mi jedynie o opinie z hashu, nigdy od was nie zamawiałem właśnie dla tego, że tak was tam obsmarowali. Nie znam sprawy od środka, ale wstawianie w 1 zdaniu seedbank i wjazd policji, (takie zestawienie powtarza się co jakiś czas) nie robi wam dobrej opinii.

• Lubie to x 1
  7. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Widzisz nic u nas nie kupiłeś a powielasz bzdurne, wredne opinie z haszysz pisane przez moderatorów, które nie mają żadnego pokrycia z prawdą. Haszyszowcy też zawsze piszą o naszym sklepie "nie zamawiaj tam" "my tam nie zamawiamy" "to przypał", nie zamawiają u nas a piszą o nas. To niby skąd mogą coś wiedzieć o naszym sklepie. Zawsze jest ta sama śpiewka. "Nie kupuj tam tylko kupuj w polecanych sklepach haszyszowych", problem jest w tym że te polecane sklepy są na polskich serwerach i to zostało już sprawdzone na innym forum http://growenter.com/viewtopic.php?f=43&t=4013 więc jaką oni mają czelność pisać na nas przypał, gdzie sami świadomie ludzi kierują na totalny przypał. Każdy kumaty człowiek zrozumie że coś jest nie tak z ich tematami i postami.

Dużo by pisać o tym haszyszu .com, temat wałkuje od ponad 10 lat i oni od ponad 10 lat piszą na na nas głupie bez pokrycia posty. Ale wszystko wskazuje i jest potwierdzone że to oni są największymi oszustami i przypałowcami rynku konopnego w Polsce.

pozdrawiam
    THC-THC

• Lubie to x 1
  8. A co polecicie na outdoora? Może w tym roku przekonam co się stanie po zamówieniu alebeka

• Lubie to x 1
  9. :) a to co do nasionka byla niebieska maskotka gratis ?:)

• Lubie to x 1
  10. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Bardzo fajny tekst osoby, która stale poleca sklep pan pestka. I powiela bzdury z forum haszysz com. Gdzie haszyszowcy u nas nie zamawiają, a kłopoczą mordami "wjazd", skoro u nas nie zamawiają to jakim cudem mogą mieć przez nas wjazd, o to wielka zagadka. Pana Proszę o przeniesienie się na forum haszysz tam możesz pisać i wierzyć w to co oni tam piszą. Po co tutaj jesteś, żeby polecać sklep panpestka i oczerniać inne, chyba tylko i wyłącznie po to.

Mamy tysiące zadowolonych klientów, którzy stale się u nas zaopatrują i jakoś problemów nie mają. A ci co się u nas nie zaopatrują widzą przyczynę swoich problemów w naszym sklepie. Głupia anty reklama.

A co najciekawsze tego typu tematy się nasilają zawsze przez sezonem outdoor, i tak od ponad 10lat. Podam informację dla hejterów: tego typu tematy robią nam tylko reklamę. Bo jak ktoś zagłębi się w nasz sklep to zrozumie że te posty kupy się nie trzymają.

Jesteśmy jedynym sklepem w Polsce z biurem obsługi klienta w Hiszpanii, 2500km od polski. Raczej żadna niebieska maskotka z polski nas nie odwiedzi. Do innych ma bliżej, więc po co do nas.

pozdrawiam
    THC-THC

• Lubie to x 1
    Last edited: 08.02.2020
  11. Przepraszam kolege... ja niezartowalem w poprzednim wpisie. Niejestem w temacie stad pytanie czy do nasion psiarnia gratis bo cos doczytalem we wczesniejszym wpisie cos w tym temacie. Ja z ani jednego. Z tych bankow niezamawialem bo z pl mi sie nieoplaca slac nasion... nieznam waszych sklepow I nikogo nieoczerniam... sadze ze wszedzie sie moga trafic lipne nasoona sam ost z zamnesi mialem afgana ktory niewyszedl... takze bez nerw... a ludzie napier... I beda gadac wiec takie cos niepowinno na nikim madrym robic wrazenia. Jazdy powinien sam sie przekonac dopiero oceniac.

• Lubie to x 1
  12. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Odpisywałem dla kolegi żółty_monsterek bo aż się przewraca z zachwytu-radości. Niby tak, nie powinno się udzielać w takich tematach antyreklamowych. Ale z drugiej strony na pewno ktoś chciał by wiedzieć o co chodzi.

Jak wspomniałem jesteśmy daleko od polski 2500km (Hiszpania) i nikt nas nie odwiedzi. W przeciwieństwie do innych. A tego typu wredne teksty wykorzystywane-pisane przez konkurencję są przenoszone z forum haszysz od około 10 lat więc nic nowego. Robi to konkurencja, która ma setki mulit kont. Tutaj niestety też.

pozdrawiam
    THC-THC

• Lubie to x 1
  13. Tak już na koniec tylko prostując ja nikogo nie oczerniam. Napisałem, że macie mieszane opinie co jest prawdą. A co do polecania panapestki mogę też polecić inne sklepy, na outdoora mam pestki nie tylko od panapestki. Wszysko będzie widać w fotorelcji. Pozdrawiam.

• Lubie to x 1
  14. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ogólnie to w każdym biznesie konkurencja szkodzi i wpływa tak by być lepszym od innych. Ja do sklepu thc nic nie mam i wierzę że te opinie są sztucznie nakręcone. Ogólnie jeśli macie swoich zaufanych klientów to pewnie pozostaną u was,co do nasion to nie mam zdania bo mogą się trafić super markowe nasiona które albo nie wykiełkują albo nie dają takiego plonu jak by się chciało albo zamiast być bezwonne to mogą być typowo dające mocny zapach. Ja ogólnie też polecałem często nasiona panpestka ale z tego powodu że od nich miałem i mogę polecić bo byłem zadowolony,być może gdybym zrobił zakupy u was to też bym polecał. U panpestka na stronie też jest informacja że mają serwer na innym kraju. Takie seedbanki które narażają klientów na policję to wgl nie powinny się tym zajmować. Jakiś czas temu mi nie wykiełkowało od panpestki nasionko ale ja nie będę teraz pisał na forum żeby nie brać od nich nasion bo są hujowe i nie kiełkują bo nie wiem czy ja zrobiłem błąd czy z nasionkiem było coś nie tak a jeśli tak to z kolei nie wina seedbanku itp.

• Lubie to x 1
  15. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Mogłeś dopisać "mieszane opinie na haszysz.com" bo faktycznie po za hejtem na tamtym forum mamy też tam osoby, które bronią naszego sklepu i wystawiają nam pozytywne opinie za co są często banowane.

Co do nasion to my jako sklepy ich nie produkujemy i nie mamy wpływu co z nich wyrośnie, taka jest prawda.

Jedyne co możemy zrobić jako sklep i powinniśmy to robić to nasiona odpowiednio przechowywać, czyli w odpowiednich lodówkach.

Po dwa asortyment w sklepie powinien być tak dobrany, żeby pestki na bieżąco się sprzedawały i nic nie zalegało na magazynie. Dlatego metoda jaka się u nas sprawdziła to, wąski asortyment od kilku producentów tak żeby nie mieć zawalonego magazynu dziwnymi odmianami. Podpisanie kontraktów z producentami też dużo daje. Np. kontrakt z Dutch Passion daje nam faktycznego ich dystrybutora, co można sprawdzić tutaj: https://dutch-passion.com/pl/oficjalni-dealerzy?id_category=3&id_country=14 jak widać w Polsce jest tylko dwóch dystrybutorów. A według sloganów reklamowych naszej konkurencji, każdy sklep jest ich dystrybutorem. Nasz konkurencja leci w bambuko pisząc "jesteśmy dystrybutorem Dutch Passion" i podają link do dilerów https://dutch-passion.com/pl/oficjalni-dealerzy?id_country=14 (są to nie dystrybutorzy a sklepy, które wprowadziły ofertę Dutch Passion, a faktycznie mogą właśnie zaopatrywać się u dystrybutora lub też jakiejś innej hurtowni) jest to wykorzystywanie niewiedzy potencjalnych klientów podsyłając im inną listę niż dystrybutorzy.

pozdrawiam
    THC-THC

• Lubie to x 1
  16. siema
    ... wtrącę swoje trzy grosze, bo akurat idzie u mnie kilka auto amnesia (SB) od Thc-Thc.

Ogólnie to 150 gramów z auto xxl jest realne, ale największą trudnością na dzień dobry będzie trafienie w dobry fenotyp, hehe. Podejrzewam, że producent nasion wybiera do swych pomiarów - o ile takie w ogóle przeprowadza - krzaki najładniejsze. A ma w czym wybierać - czego nie można powiedzieć o konsumencie kupującym zaledwie trzy pestki, albo i mniej. Potem jakaś intensywna uprawa i pewnie znajdą się pojedyncze egzemplarze dające nawet więcej niż 150gr. Co do moich amnezji to założyłem sobie optymistycznie, że uzyskam 60 gr/krzak (hps, ziemia, organicznie). Kiełkowalność ok, ale potem słabiutko... normalnie droga przez mękę... Ostatecznie, żeby uzyskać 6 krzaków zużyłem 10 nasion. Są one w różnym wieku, kondycji i o różnym fenotypie. Wprawdzie kiełkowalność była dobra (90%), ale potem jedna padła sama, a dwie sam usunąłem (w sumie powinienem trzy, ale się ulitowałem). Także na razie szału nie ma... no ale jeszcze całe kwitnienie przede mną, bo dzisiaj najstarsze mają dopiero 40 dni.

W Thc-Thc robię zakupy od 2010 i nigdy nie było problemów, nigdy niczego nie reklamowałem, pestki zawsze były ok. Nie liczyłem, ale to już musiało być 20-30 razy. Zazwyczaj na swoje dane, do Polski i nie tylko, do kilkunastu nasion jednorazowo. Zero przypału - więc nie lękajcie się. Śmiało polecam THC-THC - ten sklep jest bardzo dobry pod wieloma względami, naprawdę solidna firma.

W ogóle fajnie, że mogę swobodnie coś polecić lub nie - bo to wcale nie jest takie oczywiste. Mam tu na myśli forum Haszysz... rozumiem jakieś tam biznesowe układy, ale to co oni robią - to jest po prostu ordynarna propaganda mająca zapędzić ludzi w określone miejsca. I mniejsza o to, że propaganda - gorzej, że prymitywna. Mnie to akurat zniechęca do tych zachwalanych miejsc. To, że wśród reklamowanych sklepów nie ma thc-thc można jeszcze od biedy zrozumieć, ale tam nawet pisząc post nie można wpisać słowa "thc-thc". Automatyczna cenzura działa... hehe... dziecinada

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...