Test Out. 3x NoName, AutoBlueLemonHaze, 5x AutoMix Bebook

Nowy84 11.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Witam w kolejnej "fotorelacji".

Jak temat głosi jest to raczej testowy outdoor. Jego cel to głównie wyciągnięcie wnioskow.

Spot jest niedaleko miasta. Z jednej strony dość mocno uczeszczana droga, z drugiej strony malo eksploatowana ścieżka rowerowa/"spacerniak". Sam spot to niewielka polana otoczona dookoła drzewami/krzakami. Ani ze ścieżki, ani z drogi nie widać. Jedynym śladem wskazującym może być wydeptane w dość wysokiej trawie dojście, chociaż czasami sam mam problem ze znalezieniem. Podczas oględzin nie znalazłem żadnych pozostałości po innych osobach.

W żaden sposób nie przygotowywałem spota. Nie wiem jakie parametry ma ziemia. Rośnie tam trawsko dość bujnie. Jednak ziemia nie wygląda na jakąś dobrej jakości (wnioskuje po strukturze i kolorze).

Z określeniem tego co tam już posadziłem jest problem. Kielkowalem kilka pestek. 4 nasiona z "tematu", 1x Auto Blue Lemon Haze od PanPestkaCrew oraz 1x Auto Blueberry cos-tam od Dinafem.

Podczas remontu, etykiety się pomieszały i nie wiem co wyszło. Wydaje mi się , że mam 3 z hermy i BLZ ale nie jestem pewny. W weg boxie są jeszcze 6 Auto od Bebook Flavour. Z czego jeden zmutowany i nie wiem co z tego będzie.

Rośliny na spocie są od koło tygodnia.

Pogodę mam w kratke. Deszcz i słońce .

Nie planuje nawożenia, ani żadnych treningów.

Updaty w miarę możliwości.

IMG_20190611_115914_5.jpg

IMG_20190610_162558_8.jpg

IMG_20190610_162607_6.jpg

IMG_20190610_162615_1.jpg

• Lubie to x 2
  2. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Hmmm... Spacer o 4 nad ranem? Nic podejrzanego,..

Na spota doleciało 6 roślinek ze stajni Bebooka.

Dwie wcześniejsze rośliny opitolone przez ślimaki, pomimo użycia środka na te paskudy.

Profilaktycznie dosypalem na bogato.

IMG_20190616_043737_2.jpg

IMG_20190616_042834_0.jpg

IMG_20190616_042850_3.jpg

IMG_20190616_042819_0.jpg

• Lubie to x 1
  3. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Jesli podsypales slimakolem,to rowniez mogles podac jakis nawoz aby je wzmocnic.

4. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Pomyślę. Ale na pewno nie będzie to nawóz do rozrabiania w wodzie. Rozejrze się za jakimś granulatem, albo nawtykam tych pałeczek nawozowych.
    Ogólnie jeśli rośliny przetrwają do końca bez kradzieży czy ludzkich aktów wandalizmu, przygotuje tego spota na jesieni jak należy.

Edit: znalazłem takie pałeczki w domu.
    Mam dwa rodzaje NPK(Mg,S) 16-5-9(2-0(?)) i 10-5-7(2+6). Rozejrze się za czymś z większą ilością PK i zobaczymy jak się spiszą.

Last edited: 17.06.2019
  5. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Ogólnie można przenieść do kosza.

Byłem dziś i niestety wszystkie planty skoszone. Wyczuwam rękę człowieka, ale mogę się mylić.

Nieistotne...

6. raiseNstuff

raiseNstuff Tuptuś

Out bywa wkurwiający, niestety. Szkoda, że cała robota poszła na marne.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...