1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

czechy temat Frydlant, Liberec

Dyskusja w dziale Marihuana w innych krajach rozpoczęta przez CzechFantasy w dniu 18.12.2017

1. CzechFantasy

CzechFantasy Tuptuś

siema

jakos przed swietami mam zamiar wybrac sie do czech po jakis dobry temat bede wjezdzal od strony zgorzelca gorlitz bogatynia tych okolic
    do fridlant mam jakies 40km do liberca troche wiecej
    wiecie moze czy w tych miastach jest jakis sklep czy knajpa gdzie moge dostac temat? (sklep nie coffe shop)
    a moze stoi jakis ciapaty czy murzyn przy jakims przystanku
    bylem w cieszynie i tam bez problemu no ale tam mega daleko ponad 5h autem juz nie wspomne o kosztach samej podrozy
    za pomocne wpisy stawiam blanta :) pzdr i z fartem

2. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

bylem w Czeskim Cieszynie i tam serio bez problemu az bylem w szoku od str mostu kazdy sklep ciapaty i kazdy z tematem tylko jakosc slaba
    ale wracajac do twojego pytania to raz jechalem do Liberca i tam dostalem temat od ziomka mial lekko tuningowana octawie 2 w dresiku mowie zapytam i sie udalo ale sadze ze to byl raczej fart
    lecz takowej miejscowki ci nie podam niestety musisz pytac na dworcu czy jakims czyms lub po prostu stoi murzyn czy ciapaty to zapytaj
    a i pamietam ze jak tamten ziomek co pisalem poszedl po temat to obok mnie jakies laski palily blunta normalnie przy sklepie czekaly na podwozke wiec tam bez przypalu jezeli chodzi o takie rzeczy :)

1 person likes this.
  3. CzechFantasy

CzechFantasy Tuptuś

no popytam na pewno ale jezeli ktos wie gdzie mozna dostac cos konkretnego nie jakies maczanki to dzieki za info

4. PositiveVibe

PositiveVibe Forumowy guru

nie ma żadnych coffeeshopów, mieszkałem w libercu pół roku i nie ma znaczenia jaka część Czech, wszędzie idzie dostać temat, tylko trzeba umieć się dogadać, brałem w knajpach, od przypadkowych młodych osób, przy sklepach a nawet przy samym zakładzie pracy. pamietaj tylko zeby nie brac od murzynow i ciapatych, nigdy! chyba ze najpierw ci pokaza jak wyglada pakiet. peace!

1 person likes this.
  5. CzechFantasy

CzechFantasy Tuptuś

no wiem ze coffe shopow nie ma bo to nie holandia znam czeskie prawo
    tak wiem ja zawszez najpier patrze a potem kupuje i biore do reki a nie przez tytke po chuje daja perfumy i tytka pachnie super a palenie potem okazuje sie ze nie ma zapachu. pw

6. PositiveVibe

PositiveVibe Forumowy guru

jednym słowem polecam ci knajpy, to tam najwięcej razy dostałem temacik

7. CzechFantasy

CzechFantasy Tuptuś

kanjpy srednio bo jade autem a tam trzeba zawsze kupic jakis bri czy cos u mnie odpada . a masz jakies miejsca gdzie staja murzyny czy ciapaci ?