1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Tajna uprawa na końcu świata :) 2x AK-47 2x Sugar Gum 9x AUTO AK

Dyskusja w dziale Niedokończone fotorelacje rozpoczęta przez Tajny agent w dniu 16.04.2018

1. Tajny agent

Tajny agent Błyskotlwy

Data posadzenia: O9-O4-2O18
    Data rozpoczęcia Fotorelacji: 16-O4-2O18

Dzisiaj Rozpoczynam moją kolejną Tajną Misję Tym razem wyruszamy nad dolinę Gangesu aby po powrocie nieść pokój wśród mieszkańców okolicznych wiosek. Może w końcu ta zostanie dokończona bo jakoś pod koniec nie chciało mi się już aktualizować

Informacje ogólne:
    Narazie agenci szkolą się w Tajnym Boxie domowej roboty potem idą na misję
    Nasiona: Wszystkie Tajniaki to automaty
    2x AK-47 - Jakiś noname z konkursu
    2x Sugar Gum - od beeboka
    9x AUTO AK - Black Diamond Seeds
    Nawozy: Planuje biohumus na weg a na flo jeszcze się pomyśli
    Trening: Może LST
    Wentylacja: Jeden wentylator wtłaczający
    Oświetlenie: Panel Led 12W 4xred i 1xblue + 3x CFL 18W + 1x CFL 21W (Lepiej pozostać niewidocznym).
    Ziemia: Gotowe podłoże substral. Potem do stanowisk planuje dać ziemię z Castoramy 50L za 10zł
    Fotoperiod: 20/4

Warunki w Tajnym Boxie:
    Ogólnie to Tajny box jest zrobiony z dużego kartonu bo nie widzę sensu inwestować w to większych pieniędzy skoro i tak rośliny lecą na Tajną Misję.
    Ściany wyłożone kocem ratunkowym i w niektórych miejscach folią aluminiową. Podlewam jak widzę że jest potrzeba. Na razie jeszcze nie daje nawozów bo ziemia już zawiera a nawet te sugar gumy się trochę popaliły przy wychodzeniu i powykręcały ale już jest dobrze.

Dzień Tajnego projektu 7

Zdjęcia boxa:

Roślinki to od lewej: ak-47 sugar gum ak-47 sugar gum a w czarnych doniczkach Auto AK

Zdjęcie oświetlenia:

Zapraszam do śledzenia szkolenia kolejnego pokolenia Tajnych Agentów​

Last edited: 24.04.2018
  2. Al Bundy

Al Bundy Expert

Wybacz zgryźliwość, ale najbardziej w tym pierwszym poście zaintrygowało mnie zdanie na samym jego końcu:
    "Zapraszam do śledzenia szkolenia kolejnego pokolenia Tajnych Agentów". Mam nadzieję, że Ty się choć trochę
    podszkoliłeś od czasu poprzednich (indoorowych) upraw i fotorelacji, bo z tego co pamiętam, to były to historie
    katastrofami (lampa która spadła na plancika) i przypałami (mama haha) znaczone. Historie, w których całe Forum
    próbowało Ci doradzać, a Ty mając ich wiedzę za nic i tak wszystko robiłeś po swojemu. W razie gdybyś i tym
    razem miał podejść do sprawy w ten sam sposób, może napisz od razu żeby nikt Ci się tu nie wychylał z jakąś
    daremną chęcią pomocy. Szkoda czasu forumowych wolontariuszy niosących bezinteresowne wsparcie nowicjuszom.
    Ja i tak na przekór wszystkiem, logice i zdrowemu rozsądkowi, będę za Ciebie trzymał kciuki. Może się uda..?

3. Z chęcią będę obserwował twoje poczynania z roślinkami! Powodzenia!

4. Tajny agent

Tajny agent Błyskotlwy

Dzień Tajnego projektu 15/3

Czterech agentów już 15 dni siedzi w boxie.
    Pozostałe sobie chyba bimbają. Może to wina tego, że nasiona są z zeszłego roku. W sumie wszystkie są z zeszłego roku...
    Jak na razie szkolenie tych czterech agencików przebiega bez żadnych problemów.
    Czas to im może policzę wspólnie jako 3 dni.

Zdjęcia boxa:

A tutaj widzimy po kolei od lewej każdego z osobna:

AK-47

sugar:

AK-47
    temu to fim zrobiłem bo rozrabiał. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Sugar

Tego to w ogóle chyba korzeń boli. Wygina sie jak... :o

Jeśli kogoś obchodzi jak ze wzrostem stoją to tak to wygląda:
    może słabo widać ale niech będzie.

Jak na razie nie ma żadnych problemów. tylko boli mnie to że 3 jeszcze nie wyszły w ogóle a jeden się tylko wychylił.

Mama zawsze mi mówiła, że jak nie będę się uczył to będę kopał doły i w sumie tak wyszło. Tych czterech to mam zamiar potrzymać jeszcze tydzień i lecą na spota.
    Mam troche problem z miejscówką bo widziane były osoby z łopatami kierujące się w kierunku mojego starego spota na którym sadziłem przez dwa lata. W zeszłym roku jak byłem ze wspólnikiem po zbiory naszli nas grzybiarze, ale przeszli około 2-4 metry od nas i nas nie zauważyli. Byli z psem który też na szczęście się nami nie zainteresował a dzieliła nas tylko kępka wysokiej trawy :) .
    W tym roku zmienię spota a w sumie nie jestem jeszcze w 100% pewny miejsca. Jak będę czegoś szukał to podeśle fotki z przygotowań.

Last edited: 24.04.2018
  5. Ghost Rider

Ghost Rider Forumowy guru

Dobre z tym kopaniem dolow hhahaha sadzonki wygladaja zdrowo a pozostale moga nie wyjsc. Mam sporo starych pestek i niestety im starsze tym gorzej pomimo ze stosuje techniki ktore pomagaja. Zeszloroczne moje pestki strzelaja wszystkie.

Powodzenie i bez przypalu z grzbiarzami ..

Pozdr
    GR

6. Tajny agent

Tajny agent Błyskotlwy

Dzień Tajnego projektu 29/17

Fotki starszych stopniem agentów:

kolejność chyba się zgadza

A oto zdjęcia mniejszych agentów:

Dzisiaj jedziemy na misje. Chłopaki zakopują się do pasa w ziemi i czekają.
    Ja będę tylko przychodził co kilka dni i dawał im do picia wode.

Później podeśle zdjęcia już wkopanych w ziemie.
    Wtedy pokażę jak to wygląda już na spocie.

Najwyższy czyli drugi od góry ma około 23cm. czwarty od góry ma 18cm. Pierwszy od góry ma 18cm. Ten najniższy ma tylko 14cm ale za to nadrabia gęstością.

Ogólnie FIM się udał każdy agent jest teraz kilkugłowym zabójcą. Może zahamowało to trochę wzrost wzwyż ale też w boxie nie było za bardzo na to miejsca.

7. rzeznikk

rzeznikk Autorytet

jak tam?

Diwlak1999 likes this.
  8. Jak tam ?

9. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Ziomek chyba dalej w drodze z panienkami na ten koniec świata xd

10. fotokot

fotokot Dyskutant

Mama znalazła agentów i dała szlaban na internety huehuehue ;d

iluzion88 likes this.
  11. Gonzik926

Gonzik926 Inspiracja

Dzień Tajnego projektu 57/45

I tu kilka słów wyjaśnień:
    Nie było aktualizacji z prostej przyczyny nie było na tyle czasu. I kilka problemów jakim jest jakieś pojebane zwierze, które wjebało 3 największe krzaki i jednego złamało prawie w pół (przed ostatnie zdjęcie). Reszta trzyma się dobrze, agenci maja bardzo mocne kręgosłupy co też się trochę wyciągnęły nie mają żadnych oznak nie doborów czy złego pH. Zaczynają już przechodzić w tryb Flo, w większości pomidorki mają już włoski jeden najmłodszy jeszcze chyba jest w Wegu. Na dana chwilę jest 6 zdrowych Agentów i jeden walczy o życie zobaczymy co czas przyniesie.
    Z fartem!

Attached Files:

Last edited: 05.06.2018
  12. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Ważne że jednak dalej idzie i oby z fartem

13. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Jak tam w krainie tajnosci,nadal top secret,czy juz nie?

14. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

No i się nie dowiemy.
    Leci do niedokończonych.
    Pozdro!

nasiona marihuany, nasiona konopi