Tabletki Penilarge

amalan 20.03.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Czy ktoś brał?
  ile braliście?
  i czy jest efekt?
   
  • Gowno ! x 1
 2. Penilarge nie.
  Extra Size żel, połowa tubki = Ani lepiej, ani gorzej.
   
 3. andmister

  andmister Tuptuś

  Ja brałem. Przyjmowałem jakieś 3 miesiące. Jeśli chodzi o powiększenie to da się uzyskać jakieś 3 cm. I sam właśnie tyle uzyskałem. Raczej nie masz co marzyć o tym abyś powiększyl tak jak jest na reklamie czyli 8 cm bo chyba żadne tabletki tak nie działają.
   
  • Gowno ! x 1
 4. To i tak w sumie dobrze, sam sobie je zamówiłem, jak przyjdą to zaczynam branie. Na razie jedno opakowanie a jak będzie efekt to potem sobie dokupię kolejne. Wspomagałeś się dodatkowo jakimiś żelami czy pompkami?
   
  • Gowno ! x 1
 5. andmister

  andmister Tuptuś

  No to w pierwszym miesiącu nie zobaczysz efektu. Nie wiem czy w czytałeś się w to co opisują na temat tych tabletek na forach ale w pierwszym miesiącu możesz zobaczyć co najwyżej poprawę erekcji ale powiększenie? No way.... Nie ma opcji. Sam widziałem jedynie częstsze erekcje a również nie jestem pewien czy jest to po prostu placebo. Ale byłem na to przygotowany bo inni na forum pisali, ze powiększenie jedynie od drugiego miesiąca i sam właśnie coś takiego u siebie widziałem. Nie stosowałem żadnych pompek. Nie polecali, ale żel z serii miałem. Sam kupiłem sobie od razu wielopak i żel dostałem w nim gratisowo/
   
  • Gowno ! x 1
 6. karson

  karson Zagubiony

  Amalan tabletki penilarge są niezle, mają dobry skład ale jeśli chcesz czegoś jeszcze mocniejszego to wypróbuj sobie tabletki Penis complete. Mają większe dawki składników.Trochę droższe ale efekt lepszy
   
  • Gowno ! x 1
 7. Dzięki, ale już sobie zamówiłem penilarge i nie będę mieszał tabletek. Mam nadzieję, ze nie będą to stracone pieniądze.
   
  • Gowno ! x 1
 8. starmilks

  starmilks Zagubiony

  http://feromony.net.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa/ - na stronie jest pełen ranking tabletek na powiększanie penisa. Można przestudiować tam składy jak również poczytać sobie opinie.
  No i jeśli już zdecydujecie się na takie tabletki musicie wziać pod uwagę wiele rzeczy

  Tabletki nie dają natychmiastowego efektu. Trzeba poczekać na ich działanie. Zwykle okres brania to przynajmniej 2 miesiace
  Tabletki trzeba brac regularnie
  No i nie nastawiajcie się tutaj na jakieś hiper ekstra efekty na początku. Tabletki są w stanie powiekszyc o 3 cm ale raczej o 10 cm Wam maczugi nie powiększą.
   
  • Gowno ! x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...