Tabletki Penilarge

amalan 20.03.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Czy ktoś brał?
    ile braliście?
    i czy jest efekt?

2. Penilarge nie.
    Extra Size żel, połowa tubki = Ani lepiej, ani gorzej.

3. Ja brałem. Przyjmowałem jakieś 3 miesiące. Jeśli chodzi o powiększenie to da się uzyskać jakieś 3 cm. I sam właśnie tyle uzyskałem. Raczej nie masz co marzyć o tym abyś powiększyl tak jak jest na reklamie czyli 8 cm bo chyba żadne tabletki tak nie działają.

4. To i tak w sumie dobrze, sam sobie je zamówiłem, jak przyjdą to zaczynam branie. Na razie jedno opakowanie a jak będzie efekt to potem sobie dokupię kolejne. Wspomagałeś się dodatkowo jakimiś żelami czy pompkami?

5. No to w pierwszym miesiącu nie zobaczysz efektu. Nie wiem czy w czytałeś się w to co opisują na temat tych tabletek na forach ale w pierwszym miesiącu możesz zobaczyć co najwyżej poprawę erekcji ale powiększenie? No way.... Nie ma opcji. Sam widziałem jedynie częstsze erekcje a również nie jestem pewien czy jest to po prostu placebo. Ale byłem na to przygotowany bo inni na forum pisali, ze powiększenie jedynie od drugiego miesiąca i sam właśnie coś takiego u siebie widziałem. Nie stosowałem żadnych pompek. Nie polecali, ale żel z serii miałem. Sam kupiłem sobie od razu wielopak i żel dostałem w nim gratisowo/

6. karson

karson Tuptuś

Amalan tabletki penilarge są niezle, mają dobry skład ale jeśli chcesz czegoś jeszcze mocniejszego to wypróbuj sobie tabletki Penis complete. Mają większe dawki składników.Trochę droższe ale efekt lepszy

7. Dzięki, ale już sobie zamówiłem penilarge i nie będę mieszał tabletek. Mam nadzieję, ze nie będą to stracone pieniądze.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...