1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Szybki Outdoor?

Dyskusja w dziale Dyskusje o nasionach, genach odmianach rozpoczęta przez Matrixuss w dniu 22.04.2018

1. Hejka wszystkim jestem tu nowym ns tym forum ale troche juz poczytakem to i owo. Ogólnie nigdy nie sądziłem nic i chce zacząć na outdoorze ale problem jest ze wiekszosc outdoor ma plony w pazdzpaździe/wrzesniu a ja szukam czegos szybszego itp. Co polecacie?

-Chvialem auto ak ale podibno słabe na out
    -podobno Punk Debil Auto tez spokonjest

Last edited: 22.04.2018
  2. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Wszelakie automaty. W paźdźpadzie/wrześniu plony mają późno zasadzone automaty lub pełnosezonówki. Jak pogoda by odpowiadała tak żebyś zasadził dzisiaj, to miałbyś plony już pod koniec lipca lub początek sierpnia ;)

3. To myslsiz ze punk devil auto pasuje? Podobno szybkie i fajne plony outdoor

4. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Każdy automat będzie pasować. Ja bym na twoim miejscu zasadził kilka krzaków bo zawsze może ci coś opierdolić tego jednego i będzie kaput.

5. bassowy

bassowy Tuptuś

Polecam cos od rodzimych producentow pestek.GGS i Bebook.Kolejny temat z tym Punk Devilem...Ktos placi za promocje czy jak?....

6. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Możesz śmiało szukać w automatach.Szukaj odmian,producentów którzy mają te pestki stabilne. Jak przeczytałem 1 post i Punk Debil auto to się pośmiałem ;d

Nikolaj likes this.
  7. Medicum89

Medicum89 Expert

Ja w rym roku na out bede sadzil 10 punk devili i zobaczymy co z tego wyrosnie:)i auto duck i troche z ggs

nasiona marihuany, nasiona konopi