Szybka, małopachnąca odmiana wywołująca śmiech (automat)

Wysocki 28.08.2013

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witajcie drodzy forumowicze,

Proszę was o pomoc w wyborze. Mianowicie - chciałbym odmianę która zamiast mnie ściąć i sprawić, że będę zamulał sprawi, że będę miał hmm coś w rodzaju śmiechowej głupawki. ;)

Innymi słowy szukam pozytywnej odmiany.

Wymagam od niej:

• jak najszybszy czas kwitnienia i plonów
    • aby zapach był możliwie słabszy w porównaniu do innych rodzajów MJ
    • wywoływanie pozytywnego nastroju

Wahałem się póki co między:
    • AK 47
    • Blueberry
    • Ak47 x White Russian
    • Passion #1
    • White Russian
    (oczywiście odmiany automaty)

Jeżeli macie swoje propozycje które możliwie najlepiej spełniają moje wymagania to proszę o ich wymienienie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich ;)

One love & Stawiam Blanty

Last edited: 29.08.2013
  2. jesli chodzi o smiechawe to ak47 polecam ale ona strasznie smierdzi :D jak chcesz jak najmniejszy zapach to wybierz białe odmiany najlepiej sativa bo pobudza

• Lubie to x 1
  3. Właśnie tak myślałem, że AK47 śmierdzi trochę :D Hmmm białe odmiany. Passion #1 odpada bo to chyba typowy zamulacz? Może Ak47 z Russian White nie będzie tak pachniał mocno?

Dalej prosze o podanie propozycji. Nie musi być jakaś 100% sativa. Może być 50/50

4. Ja tez uwazam ze ak47 jest najlepsza odmiana na rozweselacz ja po niej plakalem ze smiechu :)

• Lubie to x 1
  5. To co powiesz na Ak47 x White Russian? Chyba będzie moc AK47 ale trochę genów od White sprawi, że zapach będzie słabszy. Co myślisz? ;)

6. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Zagubiony

to nie odmiana sprawi śmiech tylko to co sobie w główke wbijesz po zapaleniu i twój nastrój ;]

• Lubie to x 2
  7. Crune

Crune Błyskotlwy

Wstaw sobie po prostu jakiś filtr węglowy i będziesz miał z głowy, a tak to będziesz szukał co pachnie, a co nie pachnie :D

• Lubie to x 1
  8. bierz , ale z tego co wiem to to są nasiona słabsze f2. ale nie jestem pewien

9. Słabsze czyli co? Mniejsza moc plonów potencjalnych?:P Czy nasiona kiełkują gorzej?

10. gorzej roślina rośnie

11. Crune

Crune Błyskotlwy

Po cenie widać, że F2. Na thc-thc.com masz F1

• Lubie to x 1
  12. z tego co czytałem to na F2 nie ma 100% gwarancji na AF ale i tak jest bardzo duża szansa. Poza tym z F1 nasiona można dostawać a F2 to już nie są takie dobre/pewne. I przy F2 jest szansa, że można trafić gen gorszy (mniejsze thc itd). Dlatego myślę, że F2 jest dobre ale tylko przy roślinach stabilnych genetycznie jak Passion #1 lub właśnie Ak 47.

Co myślisz?

I nie wiem czy w tym linku 5 automatów ale niefeminizowanych Ak47 za 30 zł to cena za f1 czy f2? Bo jak F1 to brałbym automat z niepewną płcią chyba aniżeli 3 af fem z kategorii F2.

13. Odświeżę temat
    Co po tych kilku latach polecacie .Coś po czym jest wesoło i nie zamula.Póki co rośnie mi AK 482 lecz kompletnie się nie orientuję w jej działaniu...

:szisza:

14. Znalazłem taki opis odnośnie tych odmian Screeny 2019.10.28.16.52.00.jpg

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. najmniejsze odmiany marihuany

Loading...