1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Szukam smacznej Sativy co polecacie ?

Dyskusja w dziale Jaką odmianę wybrać rozpoczęta przez ProrokX485X w dniu 23.01.2018

1. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Siemka
    z racji ze moja uprawa pożyje max 1 miesiąc to szukam już jakieś dobrej odmiany na kolejne
    planowo 4 sativy lub hybrydy z przewaga sativy jedną już mam jest nią AK-47 z konkursu więc pozostają jeszcze 3 odmiany myślałem nad Amnesia Haze , Lemon Haze, Purple Haze, Royal Gorilla
    ale może wy coś ciekawego polecicie ? czekam na wasze propozycje o ile takie się pojawia ;d:

2. DonPerignon

DonPerignon Autorytet

Jesli moge to podepne sie pod pytanko :P

3. zielarz41

zielarz41 Autorytet

no chyba pytanie ju jest wiec tajne to to nie bedzie :*

4. Pitergrinder

Pitergrinder Zagubiony

Easy Plant XXL

1 person likes this.
  5. Antonia

Antonia Autorytet

Jezeli juz zdarzy sie, ze nabije bongo, to tylko Amnesia i tylko z jednego zrodla. Bardzo przyjemny smak, nie smierdzi az tak zielskiem i dzialanie ma odpowiadajace moim standardom;) lemon zazwyczaj smierdzi i gryzie w gardlo ale dzialanie ma zbilansowane. Reszta, ktorej probowalam w UK to potworny shit blizej nieokreslony.
    Takze czekam na swoje:))

3 people like this.
  6. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Moje zestawienie to niekoniecznie czyste sati

1. Jack Herer
    2. Moby Dick
    3. Sour Diesel
    4. Green Crack

* sativki lubię ale niekoniecznie czyste
    są bardziej wybredne jeśli chodzi o warunki vs wydajność ,
    kolega jaki high sati preferuje ?
    Będzie prościej doradzić

7. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Kreatywny nie koniecznie energiczny (brakuje mi slowa wiecie o.co.chodzi) taki dobry na dlugie cieple letnie dni tak zeby wakacje wygladaly jeszcze piekniej

1 person likes this.
  8. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

To na in ?Jak na out to Bhangi Haze , Easy Sativa , Jamaican Dream ...

9. Fubar

Fubar Wiedza nadprzyrodzona

Na kiedy Ci doszła ?

10. v3nom

v3nom Weteran

Orange bud od dp

11. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Indoor
    Haj kreatywny silny najlepiej troche narkotyczny

12. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Szfagier to sadził , więc pytaj jego natomiast miałem to w crossie Semi auto.

13. Fubar

Fubar Wiedza nadprzyrodzona

No właśnie pytałem, bo mam to aktualnie w boxie i strasznie długo mi ten plant idzie. A szfagier też miał w crossie, więc osobiście bym się czystej Bangi Haze nie zdecydował w Polsce, po tym jak widze jak wolno kwitnie indoor.

Ten semi cross to z jaką inną odmianą był i na kiedy doszedł jeśli można wiedzieć ?

14. szfagier

szfagier Wiedza nadprzyrodzona

Mam w crossie bangi haze x purpurea ticinensis i szybko dochodzi miałem też samo Bangi Haze od Ace seeds na oucie i troche jej brakowało bardzo podatna na pleche była ale przy innej pogodzie może by dało rady no i zależy w jakiej częci pl w każdym bądz razie nie polecam tego na out :)
    CO do pytania to osobiscie polecam AK-47 od Serious Seeds bardzo przyjemne palnko :)

2 people like this.
  15. Witam.

Jeśli autor postu nie ma nic przeciwko to skorzystam z niego , mianowicie przejrzałem już gro seedbanków, i nic ciekawego nie znalazłem. Bardzo prawdopodobnie, że po prostu poniosła mnie fantazja i czegoś takiego nie ma .japierdole

Do rzeczy. Szukam jakiejś hybrydy, której krzak bardziej przypomina indice ale geny ma bardziej sativy.
    W skrócie :
    - krzak max 150cm
    - haj bardziej sativki z przewagą THC
    - plon ok 100g na krzak
    Mówimy oczywiście o uprawie na OUT .

Pozdrawiam :)

16. Antonia

Antonia Autorytet

Bubblegum jest pyszny, landrnkowy;) sat 75% in 25%
    Bubblegum XL od RQS

17. Finn Bear

Finn Bear Inspiracja

Critical 47 Express, zajebista sativa... Gar na dwóch dał efekt euforii, mimo braku zaniku sił, wręcz przeciwnie. Na balet idealna, czujesz wielki luz, masz wielki humor i sił tyle samo co normalnie. Ten high przeżyłem niepowtarzalnie. ;d