1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Szukam rzetelnego źródła informacji na temat medycznej marihuany

Dyskusja w dziale Leczenie i aplikacja marihuany rozpoczęta przez ProrokX485X w dniu 01.04.2018

 1. ProrokX485X

  ProrokX485X Weteran

  Siemka
  szukam rzetelnego źródła informacji na temat chorób schorzeń objawów itd które leczy medyczna marihuana a dokładniej maść nalewka i marihuana vaporyzowana/palona
  coś w stylu
  na co jest maść nalewka i sam susz
   
 2. Dorq

  Dorq Zagubiony

  Zapisz się na Konferencje Medyczna marihuana w teorii i praktyce, która odbędzie się 26-27 maja w Wrocławiu. Tam dowiesz się sporo na temat medycznej marihuany i to z pierwszego źródła, zadasz pytania i porozmawiasz z pacjentami.
   
 3. ProrokX485X

  ProrokX485X Weteran

  jak by ktoś miał też strony obfite w informacje to byłbym wdzięczny a do Wrocławia się chyba wybiore
   
 4. ZIELONA

  ZIELONA Administrator Administrator

  ProrokX485X niestety tu w większości własna praktyka jest kopalnią wiedzy na zasadzie prób i błędów ewentualnie j.w pacjenci ale powiem ci od siebie że to nasze polskie piekiełko jest bardzo skorumpowane i czesto info jest nierzetelne by nie powiedzieć naciągane. Nie wrzucam nikogo do jednego wora ale piszę to co widzę na wielu grupach/forach/ FP i blogach z tematyką medycznej cannabis. Polecam str anglojęzyczne jak i grupy na FB i badania PubMed'u .
   
 5. ProrokX485X

  ProrokX485X Weteran

  Wlasnie chcialbym troche sie doedukowac w dziale medycznej mj zeby nie wpadac w naciagane posty i informacje a prawidlowa wiedze przekazywac dalej
   
 6. SoniaBlack

  SoniaBlack Tuptuś

  Tutaj masz opisy jak dana MJ działa medycznie i nie tylko. https://www.leafly.com/ Ja polecam Ci Sweet Kush z Original Sensible Seeds. Na olejek jak znalazł.
   

nasiona marihuany, nasiona konopi