Szukam pomocy u najstarszych growerow

Gość 420 ELO 20.02.2020

 1. Witam wszystkich marichułanistów

  Moji drodzy . Jestem jeszcze mało doświadczonym growerem , można powiedzieć że dopiero zacząłem raczkować to mój pierwszy indor także mam do was kilka pytań ,dla większości z was odpowiedź będzie banalna . Mam dwie koleżanki auto ak47 w wieku 21 i 13 dni dziewczynki dostają papu txt kompleks od hesi i czują się dobrze producent polecił karmić je tym przez dwa tygodnie i po tym czasie zmienić na papu na kwitnięcie ale nie wiem czy faza wzrostu już minęła jak to rozpoznać, i kiedy podać coś na kwitnięcie ? Nie wiem jak często dawać odzywki by efekt był bliski do pożądanego chcę mieć ogromne szyszunie . Dziewczyny uwielbiają wygrzewać się przy ledisonie o mocy 80 w wygrzewają się tak przez 16 godzin dziennie chcę je tak oświetlać przez całą naszą znajomość czy to dobry pomysł?
  To wszystko w temacie proszę was o pomoc
   
 2. Technik1

  Technik1 Tuptuś

  Idealnie trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania zarówno te jak i przyszłe. Wystarczy poszukać a nie jak jebana pała leniwa czekać na gotowca. Szybciej też ogarnąć już istniejące tematy niż czekać dwa dni na odpowiedz. Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)
   
 3. Wrzuć foto roślinek

  :cojej:
   
 4. Droga dedukcji sprawdził bym jaki producent podaje czas od nasionka do ścinki i około ostatnie dwa tygodnie życia roślin bym przestał podlewać jakimkolwiek nawozem. A kwitnienie w automatach przeważnie zaczyna się po 20 dniach i wtedy bym zaczął od małych dawek nawozu na kwitnienie. No i światło w automatach jak chcesz faktycznie aby coś z tego dobrego wyszło to minimum 20/4h. Mogę się mylic ponieważ nie jestem doświadczony. Jedynie oczytany. Ale może coś pomogę :)
   
  Last edited: 21.02.2020
 5. marcopolo

  marcopolo Moderator Staff Member

  Sprawdz sobie jak wygladaja oznaki kwitniecia/fotorelacje / i bedziesz wiedzial.
  Zmien czas naswietlania,na min.18/6 lub 20/4.Papu mozesz podawac co 2 podlanie/osobiscie podaje co 3/ lub czesciej jesli wystapia jakies niedobory.To co pisza w opisie nasion mozna miedzy bajki wlozyc:)
  Powodzenia.
   
Loading...
Loading...