1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

szczerość palaczy marihuany

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez -RaStA- w dniu 10.01.2018

1. -RaStA-

-RaStA- Rasta it's my life

Dlaczego Palicie? Uprawiacie? Taki temat na luźno ;d

ja jestem Rasta dlaczego to robię? bo kocham to,kocham spokój daje mi to lepsze spojrzenie na świat mimo krytyki,czuje się wtedy napełniony pozytywną energią nie czuje żebym robił coś złego czuje dobro jakie wypełnia moją duszę, uprawiam nie tylko z pasji do pięknego krzaczka a z chęci że daje mi coś czego nic nie jest wstanie zastąpić ;d tak jak auto musi mieć paliwo tak ja to ;d
    Forum które to potrafi zrozumieć ludzie którzy tu są,to co robią jest piękne a wszystko zmienia nasza polityka która wypuszcza codziennie stek bzdur...
    zbyt długo bym ją chwalił hehe teraz chce poznać wasze odczucia :)

2 people like this.
  2. v3nom

v3nom Weteran

Uprawiam głównie dlatego, że ostatni zakup od dila był dla mnie totalną porażką, zapłacone 30,- za giet którego po wrzuceniu na wagę okazało się 0,7, drażliwe skurwysyństwo po którym bolała głowa i w ogóle wkurw totalny.
    Z pomocą jeszcze przyszedł kolega który znalazł pestkę w sorcie więc dał mi ją i ruszyłem.
    Na początku słabo ale z każdym kolejnym grow szło mi coraz lepiej aż do uzyskania zbiorów które można było nazwać plonem.
    Dalej poszło już z górki, zwykły wkurw przerodził się w pasję. Lubię patrzeć jak z malutkiej roślinki wyrasta coś dużego.
    Kiedyś paliłem mniej, obecnie palę naprawdę sporo. Cieszę się że nie muszę płacić za to komuś kto dosypie tam chuj wie czego dla własnej korzyści a nie patrząc przy tym na zdrowie konsumenta.
    Palę bo lubię, daje mi to spokój i możliwość zebrania się do kupy, mimo iż mam milion myśli na sekundę to łatwiej mi się ogarnąć z codzienną rutyną i problemami życia codziennego.
    Jak jestem upalony to wszystko robi się fajniej, bawi z dzieckiem, rozwiązuje jakieś szarady, układa puzzle czy wykonuje robótki w domu.
    Lubię to robić i wiem że łatwo mi nie będzie od tego odejść :)

4 people like this.
  3. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

A ja jaram bo bez palenia jestem nie do zniesienia. Sam z soba nie wytrzymuje ;d

4. judaista

judaista Geniusz

Cześć jestem MAciuś, jaram marihuanę po to żeby się zajebać. Nie ma w tym dla mnie nic mistycznego czy duchowego, po prostu lubię efekt oddziaływania kannabinoli na mój mózg...

6 people like this.
  5. Lubię Matme

Lubię Matme Autorytet

Z kolei ja byłem kiedyś zatwardziałym konserwatystą który oburzał się gdy Palikot jarał skręta przy sejmie, myślałem też, że jak to zalegalizować marihuanę przecież będzie zaraz fala uzależnień itp. Na szczęście muj kuzyn wywrucił moje spojrzenie na świat zobaczyłem że nie mam argumentów i zafascynował mnie mj na której mam zamiar się trochę dorobić ;] bo to lepsze niż praca legalna Pozdro :Peace:

6. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

pale bo to daje mi spokój ducha i jedyna okazje w ciągu dnia żeby się odprężyć i zrelaksować wieczorkiem lub podczas jazdy na motocyklu
    odkąd pale jestem zupełnie innym człowiekiem stałem się bardziej odpowiedzialny i bardzo spokojny a zarazem stanowczy dzięki marihuanie poznałem moja drugą połówkę która jest wręcz stworzona dla mnie
    Marihuana pozwala mi spojrzeć na świat z innej perspektywy gdy zapale mam "otwarty" i kreatywny lub pełen myśli umysł
    uprawiam odkąd zatrułem się ziołem od dilera
    ból głowy biegunka itd po testach narkotykowych wyszło THC i amfetamina której nigdy nie brałem i nie mam zamiaru do tego płaciłem za 1g dostałem 0,8 (niby akceptowalne ale boli) twardego śmierdzącego kurzem syfu wtedy podąłem decyzje że zacznę uprawiać na własną rękę
    jak później się okazało moja MJ nie dość że była w cholerę smaczniejsza miała piękny zapach to pomagała mi na różne dolegliwości ogólnie długo by opowiadać to tak w skrócie

3 people like this.
  7. Zenon#dyrdymaŁ

Zenon#dyrdymaŁ Błyskotlwy

Pale bo....... świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia :Peace:

3 people like this.
  8. Mroczny

Mroczny Weteran

Palę gdy przychodzą Mroczne Myśli a jak nie przychodzą to palę żeby przyszły...

7 people like this.
  9. fotokot

fotokot Dyskutant

Jestem alkoholikiem... trzeźwym od dwóch lat. Chlałem jak psychopata od kiedy pamiętam- w pewnym etapie życia alkoholem leczyłem depresję, na którą później dostawałem srogie piguły które zmieniały mnie w zombie. Pewnego dnia uznałem, że rzucam to gówno, ale chęć resetu systemu mi pozostała. Zioło pozwoliło mi przetrwać pierwsze pół roku w trzeźwości, stało się ciekawą i dużo lepszą alternatywą. Teraz palę dużo mniej, mógłbym powiedzieć z doskoku, głównie dlatego, że ciężko o dobry temat. Poza tym nikt nigdy nie miał w większej ilości, zakup 10 czy 20g graniczył z cudem, więc ostatnio postanowiłem sam się w to pobawić... W sumie można powiedzieć, że dzięki gandzi nie zachlałem się na śmierć i jako tako wyszedłem z depresji i życiowego dołka :)

7 people like this.
  10. Jak bylem mlodszy rosliny mojego rodzenstwa bardzo mnie zainteresowaly. Wlasnie wtedy wszystko sie zaczelo ;d

11. Spacehigh

Spacehigh Błyskotlwy

Przedewszystkim rozluźnia ciało i umysł, wyostrza zmysły, daje lepszą kontrolę nad ciałem, lepsza wena jest po. Poza tym samo palenie w sobie jest bardzo przyjemne, uwielbiam smak i zapach palonej mj.

1 person likes this.
  12. PanBadura

PanBadura Weteran

pale bo muszę :( jestem już uzależnionym skończeńcem :(

5 people like this.
  13. Sinister

Sinister Zagubiony

Nie uprawiam. Palę głównie dlatego, bo wszystko na haju wydaje się lepsze. Szczególnie muzyka - z dobrym sprzętem dźwiękowym człowiek czuje się, jakby był na najlepszym koncercie swojego życia. Zamykając oczy dosłownie przenoszę się na salę koncertową ;d Poza tym memy są śmieszniejsze, filmy bardziej interesujące i mam lepszy humor.

Last edited: 15.01.2018
    1 person likes this.
  14. Pink

Pink Tuptuś

To i ja wtrącę swoje trzy grosze.
    Zaczynam zabawę z MJ właśnie z powodu nieuczciwych cwaniaczków, którzy oszukują na wadze i jeszcze sadzą bezczelne kity w postaci "wyparowało".
    Nie wspominając już o wrzucaniu "Bóg wie czego" do towaru... Jestem człowiekiem z zasadami, konkretnym i uczciwym - tego samego wymagam od innych.
    Nie mam zamiaru się nikogo prosić a nałogowcem też nie jestem, by płacić komuś 30PLN/0.6gr (a zdarzyło mi się raz tyle wybulić przy 5gr.... dobrze, że człowiek ma wagę a nawet kilka).

Jeśli chodzi o palenie, to jak już większość wspomniała: rozluźniam się, wszystko staje się lepsze i co mnie zaskoczyło - jak już OUTsider wspomniał - staję się lepszym człowiekiem ;f

1 person likes this.
  15. DonPerignon

DonPerignon Autorytet

Pierwszą lufke zapalilem hakies 15 a moze inwiecej lat temu.Paliło sie dla najlepszych bani w zyciu.Inni chlali (tez lubie piwko i metaxe ;)) a my robilismy zrzute a w pewnym momencie ze zrzutą przychodzili do mnie ;) Czasy sie zmienily i towar tez sie zmienial.Zaczal byc kopany lub oblewany jakims chujostwem co niwelowalo smak,zapach oraz moc rośliny.
    Przez ostatni czas nie palilem duzo,nawet nie pamietam kiedy ostatni raz kupilem na miescie.
    Zawsze bylem w obronie MJ nawet jak nie palilem...i ta oto milosc przerodzila sie w grow.
    Czuje satysfakcje i ciesze sie jak laseczki rosną chociaz nie mam z tym dlugiej stycznosci.
    Tak samo z forum...dlugo tu nie jestem a „poznalem” spoko ludzi ;) i napewno jeszcze spotkam ich wiecej.
    Dlatego MJ łączy ludzi...nie narkomanow(chociaz tez sie tak zdarza)
    A tak przy paleniu uwielbiam mixowac i tworzyc muze.Wszyscy sie kiedys zastanawiali dlaczego holenderscy dj’e sa najlepsi...i to jest ta odpowiedz.
    MJ jest zajebista i tyle.Nie namawiam nikogo do palenia ani do naduzywania...dla relaxu ducha blancik w weekend sie należy ;d

PozdrO

16. Jaram, bo dobrze jaram :) Lubie przyjmować zuo z uśmiechem ;)

17. Gandalf.

Gandalf. Expert

pale, hoduje, zarzucam, testuje bo kiedyś zdychając chce mieć pewność że robiłem za życia to co chciałem i z kim chciałem, a przy okazji mogłem poznać to czego większość nigdy nie doświadczyła
    pozdro

18. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Trawko kochana, skąd ja Cię znam,
    Sporo już lat od kiedy Cię mam.
    Te wszystkie wieczory razem spędzone,
    Te wszystkie ranki Tobą kraszone.

Bezcenne.

Topeczki zielone, brązowe, czerwone,
    Z wielką czułością zostaną skopcone.
    Za to Cię lubię moja Ty Droga,
    Nerwica moja już nie tak sroga.