1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Szałwia wieszcza

Dyskusja w dziale Salvia Divinorum rozpoczęta przez Matix650 w dniu 12.09.2012

1. Matix650

Matix650 Forumowy guru

Witam po spaleniu kilku odmianek ziółka naszła mnie ochota na coś mocniejszego i postanowiłem spróbować przygody z szałwią wieszczą.Czytałem trochę na ten temat ale żaden z tematów nie dostarczył mi szczegółowych informacji.Zwracam się z prośbą o ludzi którzy znają się na rzeczy i doradzą mi.Pytania na jakie chciałbym znać odpowiedzi brzmią

Co wybrać na początek (szusz) z liści czy jakiś ekstrakt
    jak to palić i w jakich proporcjach na sam początek ??

Dodam że nigdy jeszcze tego nie próbowałem a z tematów dowiedziałem się że można niezłą fazę złapać więc proszę o to by ktoś mi to szczegółowo wytłumaczył

2. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

3. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

lepiej nie testuj z tym bo możesz mieć "niekontrolowane loty"

4. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Po pierwsze szałwia nie jest po to żeby się naćpać, bo widzę że o to Ci chodzi. Psychodeliki nie są do zabawy, tym bardziej dla ludzi takich jak Ty czyli nie mających o tym pojęcia a już decydujących że chcą spróbować bo podobno jest fajna 'faza'. Poza tym jak chcesz odnaleźć się w świecie psychodeli skoro nie umiesz nawet się połapać w googlach... hehe

Poczytaj więcej i zastanów się jeszcze kilka razy nad tym :)

ZIELONA likes this.
  5. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Kolega Enteogenny ma niewątpliwie sporo racji !
    Psychodeliki często rozczarowywują a to dla tego że sięgają po nie ludzie niedojrzali emocjonalnie co daje badtripy i inne nieprzewidziane jazdy ...
    Proponuję kolego zacznij od LSD lub grzybków ( łysiczki ) akurat zaczyna się sezon na grzybki zobacz co to są psychodeliki i czy pasuje ci taka faza ;]

6. Matix650

Matix650 Forumowy guru

dzięki za odpowiedzi

nasiona marihuany, nasiona konopi