1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
  Dismiss Notice

Szaleństwo w Kanadzie. Ludzie szturmują sklepy z marihuaną. "Co minutę mamy 100 zamówień online"

Dyskusja w dziale Newsy rozpoczęta przez ZIELONA w dniu 20.10.2018

 1. ZIELONA

  ZIELONA Administrator Administrator

  To drugi – po Urugwaju – kraj na świecie, gdzie zalegalizowano tzw. rekreacyjną marihuanę. Nowe prawo weszło w życie 17 października, ale wciąż jest numerem jeden w kanadyjskich mediach. Chyba nikt nie spodziewał się takiego szturmu. Kanadyjczycy – na oczach całego świata – dosłownie rzucili się na sklepy z marihuaną. W niektórych prowincjach zaczęło brakować roślin.

  Tego chyba nikt się nie spodziewał. Gigantyczne kolejki przed sklepami, lawina zamówień online. Legalizacja marihuany weszła w życie w środę o północy, a już cztery godziny później sklep internetowy Delta9 informował na swojej stronie, że rośliny całkowicie się wyprzedały.

  Zainteresowanie było tak ogromne, że w pierwszej minucie sklep dostał 100 zamówień, a w ciągu pierwszej godziny sprzedał towar wart 5o tys. dolarów. "Ponad milion wejść, ponad 100 tys. zamówień, ponad 100 zamówień co minutę" – tak z kolei podsumowała szaleństwo pierwszych godzin firma Shopify z Ottawy, która prowadzi kilka stron, na których można kupić marihuanę.

  "To moment podobny do tego, gdy w latach 30. ubiegłego roku skończyła się w USA prohibicja" – podsumował "New York Times".


  Całość- https://natemat.pl/252333,marihuana...sTrgjBidAzDE1aS9ddGf_M1SJu0-tqYCI3C4mN_YO_cjk
   

  Attached Files:

  Wielki Zdrowy Topas likes this.
 2. Wielki Zdrowy Topas

  Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

  No no i 4 krzaczki mogą sobie posadzić w ogródku ;d
   

nasiona marihuany, nasiona konopi