1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

System palenia

Dyskusja w dziale Problemy ze zdrowiem rozpoczęta przez poweas w dniu 11.04.2018

1. poweas

poweas Tuptuś

Witam, od miesiąca jestem czysty, w zyciu brałem tylko mj. Zauważyłem w dłuższych przerwach od codziennego użytku mj, że czuje się lepiej, motywacja, pamiec, brak uczucia ciezkiej glowy, irytacji i wiele innych, ale brakuje mi tego. Jaki system palenia zastosować by mieć "czystą głowę" i mieć radoche z działania mj? Chodzi mi o coś typu. Raz na dwa tygodnie, lub co miesiąc 3 dni pod rząd i potem przerwa miesiąc. Ktoś testował na sobie lub ma jakieś badania czy coś? ;)

2. GRyf

GRyf Tuptuś

Ja pale raz na tydzień 1max 2 g i rozkładam to sobie na 3 dni i nie ma według mnie żadnych tego typu objawów

3. masakrator

masakrator Dyskutant

Ja tez pale raz na tydzien 35 gramow ;d , rozkladam to sobie na 7 dni ;d

4. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Lolek z rana/przed praca/,lolek po pracy i lolek przed snem;].A w weekend,coz w zaleznosci od potrzeb:rastaman:
    Brak obiawow w/w przez Ciebie:Piwo:

5. redisTUO

redisTUO Forumowy guru

jak pale codziennie to jest wszystko ok, jak pale co kilka dni to czuje sie zajebany kalem, wiec pale codziennie. pewnie tez jestem zaebany kalem ale przynajmniej tego nie czuje ;d

6. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Miałem taki okres, w którym paliłem codziennie przez jakoś 2 tygodnie i ogólnie miałem te same problemy co ty. Teraz palę 0,5/1g na tydzień i świetnie się czuję.

7. poweas

poweas Tuptuś

Dobrze by było gdybyście napisali, czy paliliście codziennie, a potem tak od razu odstawiliście na miesiąc by zobaczyć jak to by było bez mj :) Przydatna informacja.

8. v3nom

v3nom Weteran

ciężko dopasować coś pod twoją osobę ponieważ każdy inaczej odbiera mj, każdy inaczej odbiera fazy i inaczej się upala.
    musisz metodą prób i błędów dojść do jakiś wniosków bo mj działa na każdego inaczej więc 'złota metoda' która sprawdza się np. u mnie może u ciebie przynieść efekt zupełnie odwrotny.

wszystko zależy od organizmu, dawek, odmiany itd

ja np palę sporo ale podczas przerw nie odczuwam rozdrażnienia, irytacji czy poprawy koncentracji lub logicznego myślenia a wręcz przeciwnie.

9. Moonweed

Moonweed Kumaty

Przeraziło mnie to w jaki sposób napisałeś pierwsze zdanie ;d

Zanim coś napiszę od siebie, to powiedz tylko co palisz? Od dilera czy z własnej uprawy?

10. poweas

poweas Tuptuś

haha Od dila

11. Przerwy trzeba robic ;) jak jarałem tak około 10 miesiecy bez dnia przerwy to mialem dziury w bani, ulatywala mi pamiec ta podreczna - pamietalem wzory skroconego mnozenia itd ;d ale moglem nie pamietac co sie dokladnie dzialo dzien wczesniej albo gdy z kims rozmawialem to potrafilem gubic watek w trakcie gadki ;d

--- Dodano ---

ogolnie jak koledzy wyzej pisali , musisz sam sprawdzic co dla Ciebie jest najlepsze, a moze jest tak ze ktos te objawy Ci przykrecil i teraz dopasowujesz je do siebie ? czasem tak to dziala. Ja dalej pale duzo ( jak dla mnie duzo ) ale robie dzien dwa przerwy i czesto zmieniam sorty ;d jak pale ten sam sort za dlugo to sie wlasnie czuje rozdrazniony a nie upalony . I powiem Ci ze duzo tez zalezy od tego co palisz, jak jakies maczany gowniane chemiczne to tez moze wplywac na Ciebie gorzej .
    Oczywiscie to tylko moje odczucia :]

12. Ja na swoim przykładzie paliłem 7 lat praktycznie dzień w dzień jedyne przerwy to max 1 dzień gdy nie miałem czasu nawet na to, 08.04 minął mi równo miesiąc od kiedy nie pale taki mały detoks zrobiłem . Nabrałem dużo pokory do palenia stwierdziłem że takie palenie co wcześniej nie ma sensu bo to nawet już nie klepało, i nie sprawiało takiej radości jak kiedyś, myślałem że będę miał kłopoty z odstawieniem, ale wgl mnie nie ciągnęło - przejadło mi się to, poczułem też że mam więcej ochoty na wszystko, na prace, na spotkania, zazwyczaj jak wstawałem od razu brałem się za ziołko i potem ciężko było ruszyc dupe żeby coś porobić pod domem na przykład hehe. Od paru dni pale i w końcu czuję moc ! ;d potężne gastro, oczy zlepione, radość kipiąca ze mnie aż uśmiech z gęby nie schodzi, a fazka trzyma dobre 3 godziny a nie 30 minut ;d. Teraz postanowiłem że trzeba ograniczyć takie życie w letargu ( palenie od 7-21). Najgorsze co było w tym detoksie to nieprzespane noce które zdarzały mi się częściej niż te przespane :).

--- Dodano ---

Na każdego działa to inaczej sam musisz wiedzieć kiedy będzie najlepsza pora na palonko, z twoich przykładów ja kłopotów z pamięcią nigdy nie miałem wręcz uważam że mam zajebistą pamięć fotogeniczną, nie mam żadnej irytacji i nie miałem pociągu do tego żeby jednak zapalić na detoksie. Wszystko siedzi w nas i naszej psychice

13. Finn Bear

Finn Bear Inspiracja

Zauważyłem po Sobie że jak palę i siedzę nic nie robiąc to właśnie czuje się otępiały... Potem szykowałem się by spalić lolka i szedłem czytać, i po jakimś czasie to coś dało. Wiadomo że też po prostu nie łoiłem codziennie, ale zawsze po paleniu robiłem coś konstruktywnego, i to dało efekt. Testuj i zobacz. ;)

14. Najgorzej to z rana palić. Można jarać i codziennie, ale wieczorem po robocie to i 5 dziennie można przepalić. Musisz wychować sobie organizm. To tak jak z dziećmi albo w psami, w ramach nagrody za dobrze odjebany patent jarasz trawe, a nie smażysz od rana i zajebany chodzisz cały czas bo zaciera ci się granica między najaraniem a trzeźwością. Choć znam i takich co wogle nie palą bo to nie dla nich poprostu. Każdy jest inny, testuj na sobie co ci robi dobrze co źle.

nasiona marihuany, nasiona konopi