Świdnik: Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

GoHan 23.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. GoHan

  GoHan Zagubiony

  Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego ujawnili i zabezpieczyli świdniccy policjanci na terenie jednej z miejscowych działek. Do sprawy mundurowi zatrzymali dwóch mieszkańców Świdnika, którzy wpadli na gorącym uczynku podczas podlewania i pielęgnowania nielegalnej plantacji. Policjanci doprowadzili 22 i 27 latka do Sądu, który do finalnego wyjaśnienia sprawy zastosował wobec nich tymczasowy areszt.
  Przed kilkoma dniami świdniccy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców miasta, którzy przyjechali na jedną z miejscowych działek, gdzie uprawiali krzaki marihuany. Młodzi mężczyźni wpadli podczas pielęgnacji nielegalnych roślin. Mieli ze sobą również nowe sadzonki, które zamierzali zasadzić w ziemi.

  [​IMG]

  Policjanci na terenie działki zabezpieczyli w sumie ponad 60 krzewów konopi oraz ponad 170 g suszu roślinnego. Badanie narkotestem potwierdziło, że rośliny i susz wykazują właściwości marihuany. Z takiej ilości zabezpieczonych narkotyków można byłoby sporządzić ponad 600 dilerskich działek.

  [​IMG]

  22 i 27 – latek zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Wczoraj zostali doprowadzeni do Sądu, który zastosował wobec nich tymczasowe aresztowanie. Za uprawę i posiadanie środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

  info : http://policja.pl/pol/aktualnosci/160427,Swidnik-Policjanci-zlikwidowali-plantacje-marihuany.html
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Podobne tematy - Świdnik Policjanci zlikwidowali
 1. GoHan
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  365
 2. GoHan
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  233
 3. GoHan
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  204
 4. GoHan
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  306
 5. GoHan
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  187
Loading...