Suszenie

patikowaty3778 23.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, będzie to mój drugi outdoor tylko mam jeden problem przez który straciłem dużą część swoich plonów a mianowicie mówię tutaj o suszeniu, od razu dodam że nie mam znajomego który mi to ogarnie ani pomieszczenia w którym miałbym możliwość wysuszenia.
    Wpadłem na pomysł żeby zakupić zwykły namiot zrobić dziurki zakryć dziurki siatką drobną żeby robactwo się nie dostało ale żeby był przewiew. Co myślicie o tym pomyśle ? Może wy macie jakieś sprawdzone metody chętnie bym wysłuchał i poradził się kogoś z doświadczeniem. Dodam że mój spot to teren bagienny i jest tam dość duża ilość robactwa

2. redisTUO

redisTUO Tuptuś

jak masz duzo plantow i sie to oplaci to kup boxa, wiatraki, filtr, ew grzejniczki olejowe, wynajmij jakis domek na wsi w jakiejs agroturystyce czy zwykle mieszkanie w kamienicy, wysuszysz to jak trzeba w dwa tyg. i znikasz:S

3. Mój pomysł na mniejsza ilość:
    Czarne- jakies zbite pudło
    Niebieskie- styropian ( zeby trzymał dobra temp)
    Czerwone- wlot i wylot ( albo nawet same dziurki)
    Zielone- topki
    Niestety to nie dla mnie bo nie powiesze tam tyle materiału.
    #redisTUO wynajem domku raczej mu sie nie opłaca bo za duży koszt by był tym bardziej na 2 tyg chyba nich nie wynajmuje

player.jpg

4. mlynu345

mlynu345 Tuptuś

na części sortu możesz zrobic watter curring - sort przy suszeniu nic a nic nie pachnie

5. Suszenie w terenie tak żeby były odpowiednie warunki to raczej nie możliwe sam nie wiem jak bym sobie poradził z czymś takim. Ziomek do kosy masz jeszcze troche czasu, coś na pewno wymyślisz. A dużo bedziesz miał do suszenia? :)

6. no z 10 automatów mordko jakieś ak xxl czy coś ;p

7. a powiedzcie mi jest coś co zneutralizuje zapach w 100% ? bo wtedy miałbym opcję ze strychem tylko nie mogłoby jebać wogl

8. Wg mnie ni huja nie znautralizuje tego zapachu bo jeśli juz suszyles to wiesz, ze potrafi jebac na odległość

9. redisTUO

redisTUO Tuptuś

no dawaj boxa na strych, filtr wentyle, wniesiesz towar w szczelnej beczce i gra i buczy. nic nie jebie.
    dodatkowo jakies smell away i bedzie gralo.

10. Powiem ci że to przemyślę tylko jak ja tam prąd przeciągnę xD

11. Jakąś żarówkę na strychu napewno masz ,wstawiasz zamiast niej tzw."złodziejkę" i masz prąd

b3f16a8e4ee5a171c98b6306038d.jpeg

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...