Suszenie na strychu

Shorty3Dpl 23.05.2020

 1. Shorty3Dpl

  Shorty3Dpl Gość

  Siemano,

  Pytanie techniczne..czy podczas suszenia pomieszczenie musi być całkowicie wyciemnione? Na strychu są 2 okna dachowe ale słońce nie padało by nigdy bezpośrednio na suszony materiał rozwieszony w rogu strychu na sznurkach. Czy mimo to proces suszenia będzie przebiegał normalnie, czy przez to ze w dzień jest tam jasno może wpłynąć negatywnie na susz?
  czy ważenie jednego szczytu co 12h i porównywanie wagi jest dobrym sposobem na ocenienie, czy już czas na curring? Np jak waga spadnie 4-5 krotnie.
  Dzięki za pomoc z góry!
   
 2. marcopolo

  marcopolo Moderator Staff Member

  Spokojnie mozesz suszyc.
   
 3. Shorty3Dpl

  Shorty3Dpl Gość

  Ok, dzięki Marco!

  a czy ważenie łodygi i czekanie na spadek wagi 4-5 krotny jest dobrym wyznacznikiem gotowości to przeniesienia do słojów?
  Metoda strzelającej łodygi wydaje się za mało dokładna..
   
 4. redisTUO

  redisTUO Zagubiony

  Metoda strzelajacej lodygi jest wlasnie bardzo miarodajna- skoro w samej lodydze nie ma juz wody to w topie na pewno tez jej nie bedzie. Co do suszenia na strychu to nie polecam suszyc jesnia kiedy jest wysoka wilgotnosc, poplesnieje ci w chuj wszystko, no chyba ze masz szczelny ocieplany strych. Przemysl tez to ze bedzie jebalo jak jasny skurwysyn w calym domu. Kupienie namiotu, wiatraka i filtrow to maly koszt w porownaniu do wartosci towaru,ktory bedzie sie w nim suszyl. Powodzenia
   
Loading...
Podobne tematy - Suszenie strychu
 1. matio992
  Odpowiedzi:
  2
  Odsłon:
  806
 2. cockpunch
  Odpowiedzi:
  4
  Odsłon:
  799
 3. herbata
  Odpowiedzi:
  9
  Odsłon:
  2,216
 4. kenez
  Odpowiedzi:
  2
  Odsłon:
  95
 5. R3k0J
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  269
Loading...