Suszenie na outdoor

Osky3535 01.02.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemano
    Mam do was pytanie, a mianowicie czy macie jakieś sposoby na suszenie na dworze? Będzie to duża ilość zioła
    Mam w planach wybudowanie czegoś na podobiznę altanki na spocie i ojebanie jej siatką wojskową moro

2. Siema,ciężka sprawa chociaż pomysł ciekawy,sam zawsze o tym myślałem ale jakoś nie zrealizowałem,w pomieszczeniu zawsze dosuszę do końca a na spocie trzeba uważać na wilgoć.

3. Ganjamatyk

Ganjamatyk Kumaty

Namiot i do środka palnik gazowy.
    Mierzysz temp. , zostajesz ewentualnie na spocie 3 dni żeby patrzeć czy nie ma pleśni.
    No i pochłanicz wilgoci do środka.

Ja mam bunkier gdzie mogę suszyć.

4. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

A mówisz o autosach w lecie, czy sezonówkach na jesień?
    Bo w lecie to spoko, altanka wyrobi.
    Ale jesienią, jak tam jakiegoś ogrzewania nie dasz, to nic nie wysuszysz.. Zwłaszcza dużych ilości, one będą generować wiloć, dużo wilgoci, a w małej altance, nawet z wentylacją ale bez ogrzewania - nie wysuszysz. Palnik gazowy to się równa siedzisz tam i pilnujesz.. Tak samo olejowy czy inny.
    Powiem Ci, że ciężko.

5. redisTUO

redisTUO Tuptuś

wynajmij mieszkanie, kup boxa wentyl filtr, trzy tygodnie wysuszysz, wypowiedz umowe, jaraj

6. Furion

Furion Kumaty

wszystko zalezy jakie masz pole do popisu, czy np mozesz tam w nocy rozpalic ognisko, czy mozesz tam byc 24h na dobe, czy lato czy jesien itp
    no i przedewszystkim nie dziel skory na niedzwiedziu do sezonu jeszcze troche czasu

7. Są to same automaty
    Spot to mini las na środku pola

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...