Suche i poskrecane liscie pomocy

ProrokX485X 02.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

Siemka
    Ogl przez cala uprawe radzilem sobie wzorowo ale nagle obie rosliny dostaly dziwnej dolegliwosci takiej jak na zdj liscie sa suche az sie krusza w palcach
    Dostaly wody bylo tylko gorzej potem 2ml biobloom i 2ml biobloombastick
    I skrecanie teoche stanelo (do dzisiaj) a 80% wloskow popalilo wczesniejsze dawki nawozu troszke tylko mniejsze nie dawaly zadnych zezultatow
    Ph 6,6
    Pomozecie ?

IMG_20181102_090756218_HDR.jpg

IMG_20181102_090750421.jpg

2. GoHan

GoHan Zagubiony

Panie za dużo pk :((( oj przewaliles i to porządnie , to samo miałem , też aż się liście fioletowo uschłe zrobiły , rób flusha bo to dziś jutro , będzie upalalo dalej

Pozdro

3. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

Robie flusha 7L na 2 planty ph 6,4
    Odratuja sie czy raczej po ptokach ?

4. GoHan

GoHan Zagubiony

Weź lej aż będzie lecieć z doniczki czysta woda , nie kolorowy syf , potem do przeschnięcia i 1/3 dawki albo 1/2 , po takim stresie to cudów się nie spodziewaj , masz activera albo root justice ???

5. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Mialem podobnie podczas uzywania swiatelka PP,winna byla zbyt nisko wiszaca lampa.Liscie podobnie jak u Ciebie byly suche I wybarwione na wszystkie kolory teczy.

6. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

moze cos w tym byc bo lampe mam troche za nisko
    dobra flush poszedl skrece lampe na około 80W z 90 W może nawet 70 dam zobaczymy może jeszcze ruszą dziwne bo Critical X-treme na 100W i naprawde duzych dawkach nawozu lecial bardzo dobrze wrecz wzoro ale najwidoczniej co roslina to roslina

7. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

plan jest taki
    flush (już po)
    za 4 dni jak trochę przeschną poleci 1/2 nawozu więc albo 1,5ml bloom albo 1ml bastic na 1L do tego 1ml rootjuica watpie że coś da ale nie zaszkodzi
    już któryś raz ten sam blad nie potrafie sie uczyc :/ ale damy rady
    lampa skręcona na 75W ~ 11850 lm

8. GoHan

GoHan Zagubiony

Root justice podaj już dziś , niech goi korzeń 1ml 0.5 l i tylko to dziś , ile cm miałeś to światło i jakie ??

9. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

Dzisiaj juz ni e dam rady podlac jutro dodam te 0,5L z rootem
    Swiatlo mialem 90W na okolo 30-40cm ale wczesniej nie bylo
    zadnych problemow to tak nagle sie pojawilo
    Cob citizen 150w

10. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Tak jak Marco mówi. Na bank panel masz za nisko.... Te citizeny trzeba trzymać bardzo wysoko....

11. h3

h3

hehe to samo u mnie, teraz trzymam je na 70cm, straty już nie do nadrobienia, jak trzymałem 55-60cm paliły się przy 100W na diodzie, ale też od razu tego nie widziałem...
    te flushe to raczej mało tam potrzebne były..
    ty masz te 150W na jednej diodzie puszczone czy jakie ty masz tam światełko dokładnie?

Last edited: 02.11.2018
  12. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

On ma clu058 ale puszczone pod 2.8 A

• Lubie to x 2
  13. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

No nic teraz juz po ptokach kilogramow nie bedzie ale wyciagne z tego wnioski lampa pojdzie maxymalnie do gory i nie bede juz dawal wiwięc jak 100W mocy

14. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

lampy jednak nie podniose skrecilem ja tylko na troszke mniej zobaczymy co bedzie aktualnie jest 30-40cm od roslin (porosly jebane po lst) aktualnie około 70W
    co do flusha to jednak lipa bo zaczynaja zolknac z glodu za 3 dni dostana cala dawke jednak lampa poleci caly czas na 70-75W zobaczymy co beda mowic

15. Ryjek

Ryjek Użytkownik

od lampy na bank. Jakbym widział swoje stare autosy hehe tylko tym co były po kątach namiotu najmniej się oberwało, a te na środku to tęcza kolorów jak u Ciebie i liście identyczne.. Pierwszy syndrom zawsze, gdzie już trzeba reagować, to takie mętne szarzejące czuprynki zamiast białe.. Potem mające najbliżej do światła wiatraki robią się żółto-białe takie, by następnie przejść w fioletowo-czerwone.
    Ale będzie kopać więc spoko! hehe trzymaj tyle ile zakładałeś. Będzie oka. Na przyszłość będziesz już wiedział o co chodzi

• Lubie to x 2
    Last edited: 05.11.2018
  16. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

W przyszlosci bedzie tylko lepiej
    Dzieki za rade ;D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...