1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
  Dismiss Notice

Spóźniona, wakacyjna partyzantka by Zielon3k

Dyskusja w dziale Niedokończone fotorelacje rozpoczęta przez Zielon3k w dniu 17.06.2018

 1. Też się nad tym zastanawiałem, i patrząc na swoje poczynania chyba popadłem w jakąś paranoję. Faktycznie ścieżka trochę się wydeptała, zastosuję się do rady. Teraz mamy dużo wilgoci, raczej nie powinny uschnąć.
   
 2. KozaSPolski

  KozaSPolski Autorytet

  Powtarzam. Roślinom na out na pewno nie grozi susza, ja raz nie podlewałem swojej pełnosezonówki przez cały czerwiec. Jak po tym miesiącu zobaczyłem jakie to było duże to aż się za głowę złapałem. Roślina przetrwała orkan i nawet nie wygięła się w żadną stronę. Cięzko mi było ustawić grafik jak chodzić żeby nikogo po drodze nie spotkać, bo spotkasz po drodze kilka razy tą/te same osoby i już robi się podejrzanie. To normalne, że się przejmujesz bo to znaczy, że Ci zależy ale to nigdy nie pomaga takie częste chodzenie. I najlepiej iść samemu, a jak już to maksymalnie dwóch.
   
 3. Udałem się na spota ostatni raz przed kilkudniowym wyjazdem, zobaczyć co i jak. Niestety somachiguny nie wyszły, zakładam że zgniły. Zdarza się, pewnie albo przelałem, albo nie zrobiłem precrushingu. Na szczęście nie bawie się w dilerkę, więc nawet na nas 3 (każdy blanta miał w ręce raz, dwa, może trzy razy) wystarczy zbiorów.

  Stan kolejno Big Diamond, AK, Maroc: 20180627_164147.jpg 20180627_164154.jpg 20180627_164143.jpg
  Sprawdziłem nedoszłe Somy, udało mi się wygrzebać coś takiego, dałem mu dostęp do światła. Ma szansę przeżyć? Czy na zdj jest widoczna pleśń? 20180627_164131.jpg
  I ostatnie - kiedy zacząć lać biohummusa? Przez ostatnie 4 dni mało urosły, co sądzicie? Powtarzam - mają po 11 dni.
   
 4. Kitty Forman

  Kitty Forman Moderator Moderator

  Biohumusa możesz już lać śmiało.
  A to coś ;) moim zdaniem ma szanse. Aż jestem ciekawa co z niej będzie :)
   
  KozaSPolski likes this.
 5. KozaSPolski

  KozaSPolski Autorytet

  Ja na takim etapie dawałem już zmieszanego biohumusa z gnojówką z pokrzywy oraz ukorzeniaczem z wierzby. W rozsądnych dawkach oczywiście ;)
   
 6. Ostatnia wizyta na spocie spowodowała u mnie załamanie nerwowe. Big diamond auto wdeptany w ziemie w połowie, zaliczył przymusowe lst, jeden z liści brązowy . Prawdopodobnie uszkodzony system korzeniowy, przyklepałem go i poprawiłem używając ziemi z somachigunów niewypałów. 20180703_151139.jpg Upośledzony somachigun pozieleniał, troche urósł, ale również wdeptany, znalazłem nienaruszoną sadzonkę w ziemi. 20180703_151116.jpg Maroc jedyny stał, przy nim też ziemia wgnieciona, za to coś go zżera. 20180703_151224.jpg Jedynie auto AK nienaruszony. Wszystkie rośliny przyklepałem ziemią, te w lepszym stanie podlałem wodą z biohummusem, te zmasakrowane dodatkowo nakrętką biohummusa. I teraz pytanie - czy coś z tego będzie : / ? Mam nadzieję. Na pewno zakupię coś na ślimaki bo trochę ich tam jest, ale nie wiem co zrobić z tym co je tak wdeptało. Sarny? Dziki? Na pewno nie człowiek, zaznaczyłem teren swoim moczem, może to je odstraszy. Gubię się w tym trochę, bo z każdą jest coś nie tak.
   

  Attached Files:

 7. myszka

  myszka Tuptuś Growerka

  Między innymi z tego powodu zrezygnowałam z outa ,jak nie ulewa ,gradobicie, niskie temperatury to zwierzyna albo robactwo szkód narobi i jeszcze wpaść łatwo można bo dronów sporo lata i filmują, Z indorkiem też problemy bywają ale nie tak duże.
   
  Roger likes this.
 8. Dzisiaj byłem na spocie, dwie rośliny odżyły - są zdrowe, jedną cały czas coś zjada mimo, że podsypałem piaskiem. Ogólnie jest dobrze, po ostatnim kryzysie uspokoiłem się, myślę bardziej racjonalnie. Obecnie wszystkie panie podlewam na zmianę wodą z biohumusem i samą wodą, przerzuciłem się z odstanej kranówy na Oazę z biedry. Fotki:

  Auto ak - rośnie spokojnie, nienaruszony.
  20180711_175534.jpg
  Big diamond - w normie.
  20180711_175538.jpg
  Maroc - podgryzany, myślę tu nad fim/toppingiem. Co myślicie?
  20180711_175543.jpg
   
 9. Mysle ze mozesz zrobic topping ;>
   
 10. marcopolo

  marcopolo Moderator Moderator

  Skoro ,jak widze panny podsypane dolomitem/chyba/,po kiego podlewasz woda ze sklepu.Zwykla kranowka,lub deszczowka wystarczy.
  Jesli chodzi o trening,chyba troche za pozno,one za kilka,kilkanascie dni zaczna indukowac-wiec po coz je spowalniac,no chyba ze u Ciebie dzien jest nadal dluzszy?
  Mozesz je ewentualnie ponaginac,ale drastyczne metody treningu osobiscie bym sobie darowal.Powodzonka
   
 11. Dolomitu tam nie ma, tylko perlit. A co do tych treningów, dzięki za radę. Automatów raczej nie będę naginał, ale jedną sezonówkę tak potraktuję.
   
 12. Kitty Forman

  Kitty Forman Moderator Moderator

  Siemka Zielonek. Jak namyślisz się na jakiś up, bo chyba jeszcze powinny stać te panny, to przywrócę do aktualnych. Póki co idzie do niedokończonych. Pozdro!
   
 13. Przyznam, że zapomniało mi się forum. Roślinki niestety zostały ukradzione, więc zamykam temat.
   

nasiona marihuany, nasiona konopi