Spóźniona, wakacyjna partyzantka by Zielon3k

Zielon3k 17.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Tym razem wstawiam ze zdjęciami, admina proszę o usunięcie starego postu z niezatwierdzonych.

Jest to moja pierwsza uprawa.

Nasiona:

Wszystkie pestki zamawiane z nasionamarihuany.pl, są to:

Trzy odmiany automatów:
    • Big diamond auto - Black Diamond Seeds
    • Somachigun auto x3 - BIOHAZARD SEEDS
    • Auto AK - Female Seeds

I jedna pestka na outdoor:

• Maroc - Female Seeds
    Niestety strona z której zamawiałem nie miała w magazynie Somachigunów, więc musiałem czekać kilka dni dłużej na dostawę. Odwdzięczyli się za to dwoma dodatkowymi nasionami właśnie tej odmiany - docelowo miały być 4 nasiona, jednak teraz mam ich 6.

Ziemia:

Mieszanka własnej roboty:
    20 % Perlit
    80% Ziemia uniwersalna ph 5,7 - 6,8

Nawozy:
    Wegetacja - Biohumus (EKOdarpol)
    Kwitnienie - Burza kwiatów (Substral)

Witam!
    Tą fotorelację dedykuję dla osób początkujących, chcących zacząć przygodę z opieką nad Mary. Sam jestem jedną z nich, może zmotywuje to kogoś do pracy. Wszystko opisywane dokładnie, prostym językiem. Postaram się nie popełniać błędów, jednak jeśli się one zdarzą - uczcie się na nich, nie na swoich. Jest to mój pierwszy outdoor, jak i pierwsza uprawa. Wybrałem partyzantkę z tego względu, że nie trzeba zaopatrywać się w filtry, wiatraki, lampy itp., a łatwo przyszło mi znalezienie spota. Teraz trochę info ode mnie.
    Spot:

Mała polanka, miejsce dzikie, otoczone krzakami, gęstą trawą, lasem liściastym z trzech stron. Miejsce nasłonecznione cały dzień, idealne dla 6 roślin. Najbliższa droga - około 150 metrów od spota.

Nieco obawiam się, czy nie posadziłem ich za blisko siebie.

Ogrodnicy:

Ja i moi kumple, niektóre zdjęcia mogą różnić się jakością, w przypadku gdy zlecę któremuś z nich wykonać zdjęcia uprawy.

Oświetlenie:

Cały dzień, miejsce w którym słońce prześwituje niezależnie od pory dnia.

Teraz kilka zdjęć , dwa maluchy (kolejno Big Diamond oraz Maroc) wysunęły się z ziemi. Zauważyłem też Auto AK, które mimo ataku pleśni przy kiełkowaniu dało radę i już widać wysuwającą się łodygę. Somachiguny jeszcze cicho, potrzebują trochę czasu na całkowite wyjście kiełka ze skorupki.

20180617_175855.jpg 20180617_175906.jpg

Na dziś tyle. Najbliższy up za około tydzień, na początek wakacji.

• Lubie to x 3
  2. To jest minus akurat bo z tymi kumplami to różnie bywa. Lepiej solo się w to bawić.
    Pokaż zdjęcia nie tyle samych sadzonek a jak to z góry wygląda razem

3. Spokojnie, mam do nich zaufanie. Znamy się wiele lat, nie takie rzeczy robiliśmy razem. Dzisiaj idę na spota, zrobię foty.

4. Rada ode mnie, zabezpiecz to czymś, na początek butelki 5 litrowe. Później powbijaj tam patyki. Ja już straciłem przez to 5 sadzonek

5. ZielonyPalaczTHC

ZielonyPalaczTHC Banned Zbanowany

jak w gre wchodzi rodzina i dzieci to sie zaczyna u niektorych kalkulacja rozjebac sie czy nie wiec zapamietaj to dobrze kolezko ;)

• Lubie to x 1
  6. Mini - up, AUTO AK wyszło z ziemi.

Zabezpieczone , na razie butelki 2l. Później coś większego ogarnę. A co do sprawy z ziomkami to nie ma się co martwić. Każdy wjebał się w to po równo więc we własnym interesie będą uważać. Dzisiaj na sopcie byłem z jednym, niestety zdjęć brak bo jak to ja musiałem odpierdolić, i przy tnięciu butelek przebiłem se prawie rękę na wylot. To chyba znak, by up robić za tydzień.

7. Mini-up dla Lubiepaczać, zrobiłem zdj od góry, panny powoli rosną.

20180619_151917.jpg

20180619_151929.jpg

8. Ooo takie zdjęcia lubię. Miejscówka wygląda fajnie, ładnie wykarczowane krzaki, spoko przygotówka. Te chwasty rosnące do metra wysokości idealnie zamaskują automaty puszczone luzem. Trzeba tylko uważać na wydeptanie ścieżki bo wtedy bardzo ją widać.

PS. nie widzę tam też pewnego ważnego niebieskiego granulatu, który jest konieczny w takim miejscu!! Polecam szybko zakupić SNACOL albo coś podobnego.

9. Kolejny up. Pogoda troche się zepsuła, więc wpadłem na spota zobaczyć jak z paniami.
    20180623_202443.jpg
    Tutaj Auto AK
    20180623_202456.jpg
    Big Diamond Auto
    20180623_202506.jpg
    Oraz Maroc. Tu zaskoczenie, jest dużo większa od innych. Odmiana outdoor, będzie duża, zastanawiam się nad fim lub toppingiem w przyszłości.
    20180623_202602.jpg
    I tu takie coś. Czy to Somachigun? Nie wiem, mogła tam wyrosnąć, bo właśnie gdzieś tam wsadzałem ziarno, ale nie jestem pewien czy to Marichuana. Zwłaszcza, że pozostałe dwa Somachiguny jeszcze nie wyszły, i obawiam się czy dadzą radę. Co myślicie? Za kilka dni zdj, sprawdzę czy to moja Soma.

10. ładnie rosną póki co :D przykrywaj je tymi butlami i bd git :) a czy to soma to dowiesz się za jakiś czas.
    dziwię się trochę tak późno maroca wysadziłeś, było już lepiej jakiegoś pafa ogarnąć:D
    a i podawaj wiek roślinek przy upach, pozdro i z fartem;)

11. Maroca dostałem jako prezent od strony, tak późno bym nie zaczynał z rośliną na out ale wyszło jak wyszło, może dojdzie :/. Przykryję je tymi butelkami dzisiaj, od następnego upa będę podawał wiek. Dzięki za odp.

12. Maroc od female?

13. Po dwóch miesiącach zaczął mi kwitnąć

14. Dokładnie. Czyli albo jakiś niewyobrażalny fart, albo mi nie dojdzie :/

15. Może akurat wrzesień październik Będzie ładny i ci się uda ,powodzonka

16. Dzięki, też na to liczę bo szybkość wzrostu imponująca :D

17. Od dzisiaj 3 rośliny przykryte 5l butlami, reszta jak widać 20180624_175228.jpg 20180624_175234.jpg
    Plus taki mini kamuflaż z trawy, bo kolega foliarz się pruł że drony i satelity patrzą haha . Szkoda mi trochę tych soma, bo podobno efekty po nich są ciekawe, ale zobaczymy, tak czy inaczej cieszę się z 4 które wyszły.

• Lubie to x 1
  18. Mam pytanie, jak często spot jest odwiedzany przez kogokolwiek?

19. 2/3 dni.

20. Sugeruję chodzić maksymalnie dwa razy w tygodniu, rośliny na out bez doniczki nie potrzebują tak częstej pielęgnacji, na pewno im nie grozi susza więc lepiej ograniczyć wydeptywanie ścieżek i robienie ewentualnego przypału częstymi wyprawami w tamto miejsce, pozdro.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...