1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
  Dismiss Notice

Spotkanie z leśniczym obok spota.. Przypał?

Dyskusja w dziale historie z życia wzięte rozpoczęta przez QueOneQue w dniu 02.05.2018

 1. QueOneQue

  QueOneQue Zagubiony

  Witam, spotkałem leśniczego 30 metrów od spota. Chyba usłyszał jak się po nim poruszam i podszedł w moją stronę. Na szczęście gdy już był blisko ja właśnie już z niego wracałem. Leśniczy stał z rowerem i patrzył się na mnie. Co robić??? Jest duża szansa na przypał??
   
 2. Stringer

  Stringer Moderator Moderator

  Ja bym zrezygnował z takiego spota
   
 3. wioskowyglupek

  wioskowyglupek Tuptuś

  Tym bardziej ze moglbys natknac sie na niego jeszcze nie jeden raz.
   
 4. TheSpecialOne

  TheSpecialOne Expert

  Miałem dwa lata temu taka sytuacje z tym ze zaryzykowalem i poszedłem tam jeszcze raz bo już miałem wszystko przyniesione i wystarczyło ogarnąć na miejscu...leśniczy się zaczail na mnie i kumpla i zajechał nam drogę jak wracaliśmy i dziwne pytania...nigdy więcej już tam nie wróciłem ;d
   
 5. QueOneQue

  QueOneQue Zagubiony

  Kolejne spotkanie z nim mógłbym wykluczyć chodząc tylko w nocy. Bardziej boje się że pójdzie na tego spota bo jak mówiłem chyba słyszał jak po nim chodze. Spot nie jest w lesie ale w jego pobliżu.
   
 6. wioskowyglupek

  wioskowyglupek Tuptuś

  Mysle, ze dobrze wie co sie swieci.
  A ty TheSpecialOne jak wybrnales z sytuacji?
   
 7. QueOneQue

  QueOneQue Zagubiony

  Myślicie że będzie dzwonił na psy czy sam ogarnie sprawę?
   
 8. TheSpecialOne

  TheSpecialOne Expert

  Przyczail na tylnym siedzeniu plecaki górskie wojskowe i zaczął się pytać co my tu robimy itp...no to my ze survival trenujemy do zawodów chuj mu w łeb na gorącym nie złapał ale teren defakto spalony
   
 9. Tak to już jest w lasach państwowych. Szczególnie trzeba uważać w jesień. Dlaczego? Bo pracownicy leśni łażą i znaczą drzewa do wycinki. I częściej je wycinają niż latem. Dlaczego? Ptaki na wiosnę i w lato mają okres lęgowy. Poza tym las trzeba znać jak własną kieszeń. Kierować się myślą, mnie tam bardzo ciężko wejść to i ktoś tam nie wejdzie. Nie wolno mieć plantów, obok zbiorowiska jagód, konwalii i innych owoców leśnych itp. Ludzie to zbierają i mogą wykryć pomidory. Ja jak idę do siebie na spot, to staram się go okrążyć. Zostawiam telefon w domu. Albo staram się go wyciszyć. Oczywiście staram zastawiać niepozorne potykacze. Czyli jak widzę, że gałąź jest inaczej na drodze do spota, na wysypanej ziemi przeze mnie widzę odcisk buta. To pięć razy się zastanowię, zanim tam pójdę.
  Taka moja mała rada. Bezpieczeństwa nigdy za wiele. Wolę stracić spot, niż pójść za kraty.
   
  Ashley likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi