1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Spotkanie z leśniczym obok spota.. Przypał?

Dyskusja w dziale historie z życia wzięte rozpoczęta przez QueOneQue w dniu 02.05.2018

1. QueOneQue

QueOneQue Zagubiony

Witam, spotkałem leśniczego 30 metrów od spota. Chyba usłyszał jak się po nim poruszam i podszedł w moją stronę. Na szczęście gdy już był blisko ja właśnie już z niego wracałem. Leśniczy stał z rowerem i patrzył się na mnie. Co robić??? Jest duża szansa na przypał??

2. Stringer

Stringer Moderator Moderator

Ja bym zrezygnował z takiego spota

3. wioskowyglupek

wioskowyglupek Tuptuś

Tym bardziej ze moglbys natknac sie na niego jeszcze nie jeden raz.

4. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Miałem dwa lata temu taka sytuacje z tym ze zaryzykowalem i poszedłem tam jeszcze raz bo już miałem wszystko przyniesione i wystarczyło ogarnąć na miejscu...leśniczy się zaczail na mnie i kumpla i zajechał nam drogę jak wracaliśmy i dziwne pytania...nigdy więcej już tam nie wróciłem ;d

5. QueOneQue

QueOneQue Zagubiony

Kolejne spotkanie z nim mógłbym wykluczyć chodząc tylko w nocy. Bardziej boje się że pójdzie na tego spota bo jak mówiłem chyba słyszał jak po nim chodze. Spot nie jest w lesie ale w jego pobliżu.

6. wioskowyglupek

wioskowyglupek Tuptuś

Mysle, ze dobrze wie co sie swieci.
    A ty TheSpecialOne jak wybrnales z sytuacji?

7. QueOneQue

QueOneQue Zagubiony

Myślicie że będzie dzwonił na psy czy sam ogarnie sprawę?

8. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Przyczail na tylnym siedzeniu plecaki górskie wojskowe i zaczął się pytać co my tu robimy itp...no to my ze survival trenujemy do zawodów chuj mu w łeb na gorącym nie złapał ale teren defakto spalony

9. Tak to już jest w lasach państwowych. Szczególnie trzeba uważać w jesień. Dlaczego? Bo pracownicy leśni łażą i znaczą drzewa do wycinki. I częściej je wycinają niż latem. Dlaczego? Ptaki na wiosnę i w lato mają okres lęgowy. Poza tym las trzeba znać jak własną kieszeń. Kierować się myślą, mnie tam bardzo ciężko wejść to i ktoś tam nie wejdzie. Nie wolno mieć plantów, obok zbiorowiska jagód, konwalii i innych owoców leśnych itp. Ludzie to zbierają i mogą wykryć pomidory. Ja jak idę do siebie na spot, to staram się go okrążyć. Zostawiam telefon w domu. Albo staram się go wyciszyć. Oczywiście staram zastawiać niepozorne potykacze. Czyli jak widzę, że gałąź jest inaczej na drodze do spota, na wysypanej ziemi przeze mnie widzę odcisk buta. To pięć razy się zastanowię, zanim tam pójdę.
    Taka moja mała rada. Bezpieczeństwa nigdy za wiele. Wolę stracić spot, niż pójść za kraty.

Ashley likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi