somango x lampka biurkowa 3w 201lm 2700k

Brykiet 31.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, cześć, przedstawiam wam moją nową fotorelacje, pestka somango, donica 5L, może 6L, możliwe że to może być 7L. Doniczka jest z podstawką w takim samym czarnym kolorze co doniczka, więc pasują do siebie kolorystycznie ale też i estetycznie.18 godzin na dobe oświetlam lampką biurkową 3w 201lm 2700k, mam do tego programator więc tylko podlewam. No i sobie rośnie, co tu dużo powiedzieć, będę pisał na bieżąco, 2 dni temu po 17 wsadziłem i łepek zaczyna wychodzić z ziemi. Ogólnie jest dobrze i pozdrawiam[​IMG]

2. Witam jak sama nazwa wskazuje jest to lampa biurowa, kiedyś to przerabiałem pozdrawiam

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Nie wierze :D

4. omfg
    dajesz !
    nie wierze ze Ci pestki jeszcze sprzedaje ktos

• Lubie to x 1
  5. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Nie zrobisz nic pod tyloma lumenami gwarantuje ci no chyba że to jakiś eksperyment :D Jak chcesz coś mieć z tego krzaka to zrób jakiś prowizoryczny odbłyśnik i minimum 2x 32w żeby to z 5000lm miało. Dojdzie Ci jeszcze zapach i będzie yebało-pomyśl o boxie i wentylacji z filtrem węglowym. Jak tego nie zrobisz to marnie to widzę. Pozdro

6. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Nie zrobisz nic pod tyloma lumenami gwarantuje ci no chyba że to jakiś eksperyment :D Jak chcesz coś mieć z tego krzaka to zrób jakiś prowizoryczny odbłyśnik i minimum 2x 32w żeby to z 5000lm miało. Dojdzie Ci jeszcze zapach i będzie yebało-pomyśl o boxie i wentylacji z filtrem węglowym. Jak tego nie zrobisz to marnie to widzę. Pozdro

7. mnie tam trawka pachnie a nie jebie :D

8. Brykiet wrócił z nowym projektem ja pierdole xd ;D :D

9. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Hehe no mi też ale wiadomo ocb-bezpieczeństwo to podstawa. Teraz przeczytałem jeszcze raz ten temat ujarany i mnie te 3w rozjebały :D

10. Uua może tym razem to 200g się uda

11. 200g/1Watt ofc u mean :D

12. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Brykiet jak idzie ? Daj jakiegoś upa :D

13. ta dawaj apa

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...