1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Sofa czy narożnik w pokoju

Dyskusja w dziale Hyde Park rozpoczęta przez amalan w dniu 01.10.2018

1. Partnerka uparła sie na sofę plus fotele.

Sam wolałbym jednak narożnik.Co Wy macie?

2. GoHan

GoHan Moderator Moderator

Przekonaj ja na wielką szafę !!! Hahaha

v3nom and pozytyw like this.
  3. adron3

adron3 Zagubiony

Zdecydowanie narożnik!
    Wygodniejszy, można sie rozłozyć wieczorem jak sobie ogladasz mecz czy jakiś film.
    Na imprezach mieści się na nim o wiele więcej osób niż na kanapie.
    Rozkłada się tak wiec jest to dodatkowe miejsce do spania.

Proponowałbym zajrzeć sobie na stronę:
    http://meblearkadius.pl/narozniki-szczecin/ - w sklepie mają sporo fajnych modeli narożników. Ceny spoko,wysyłka jest również darmowa.Pokaz jej strone. może akurat jakiś mebel jej się tam spodoba.

4. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

najpierw trzeba sobie zadać pytanie jak ma być???
    ładnie czy funkcjonalnie ??
    sofy może i są ładne ale to wszystko bo są ciasne i słabo "ustawne"
    Narożnik za to jest królem salonu bo można na nim leżeć po długości czy szerokości , jak cię boli lewa strona od leżenia i grania na konsoli to sią kładziesz na prawej , jak przypadkiem uśniesz po pijaku na sofie to rano ci odpadnie kark . a jak rozłożysz narożnik to ja na przykład u siebie jestem w stanie na nim przekimać w dosyć komfortowych warunkach całą rodzinę przyjaciela 2 dorosłych +2 małych dzieci . Miałem sofę + fotele i narożniki i wniosek jest jeden. Nigdy więcej sof , narożnik forewer , żałuję tylko że nie kupiłem jeszcze większego narożnika :)

5. v3nom

v3nom Weteran

na sofie się kiepsko rucha a narożnik zawsze można rozłożyć a nad nim partnerkę.
    bierz też takie aspekty pod uwagę.
    cała reszta jak wyżej - do sofy przydałoby się mieć sporawy salon a jeśli Twój salon to zwykły pokój gościnny to jebnij narożnik

nasiona marihuany, nasiona konopi