Skromny 2k18 |1x Auto Amnesia Haze|1x 60 Day Grapefruit

lakazs 13.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. lakazs

lakazs Tuptuś

Ehh ten ból tyłka o kilka słów prawdy :D coś pieknego haha

• Lubie to x 1
  2. lakazs

lakazs Tuptuś

Pytanko jest, ostatni raz podlewałem 4 dni temu a przyszedłem dzisiaj i sucho jak na pustyni, ziemia prawie jak piach, zalałem to 2l wody (wyciekała już dnem) i tu moje pytanie, co 2 dni na spota nie będe chodził, jakieś specyfiki które pozwolą mi na odwiedzanie panny raz na tydzień bez martwienia się o nawodnienie?

3. keramzyt

• Lubie to x 1
  4. lakazs

lakazs Tuptuś

teraz już za późno żeby wymieszać to z glebą czy zrobić warstwy, przysypanie powierzchni ziemi również pomoże?

5. benger

benger Użytkownik

• Lubie to x 1
  6. lakazs

lakazs Tuptuś

czytałem, niestety jak wkopię roślinkę w ziemię to praktycznie odetnę jej dostęp do światła, już teraz będąc w doniczce stojącej na krześle jej szczyt ledwo sięga górnej granicy okolicznych zarośli, jak widać na zdjęciach w mojej doniczce jest troszkę za mało ziemi, więc nasypię tam trochę keramzytu i przysypię ziemią, może nawet dodam troszkę hydrożelu, bo będę mógł ziemię którą dodam z nim wymieszać, będą to kosmetyczne ilości ale zawsze coś, nawet jak ten zabieg da mi dzień będzie lepiej niż jest teraz.

7. A nie możesz w granicach rozsądku powycinać chaszcze dookoła?

8. lakazs

lakazs Tuptuś

jakbym powycinał to by sąsiad z okna spota podziwiał :/

9. Najs

10. lakazs

lakazs Tuptuś

Siema, mały upik

AAH 33WEG|17FLO

I szczycik

Jestem póki co całkiem zadowolony, zero treningu, mało ziemi, przez całe życie dostała może ze 4 nakrętki biohumusa na weg i jedną na flo

• Lubie to x 2
  11. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Bo najgorzej rośliny rosną i mają problemy jak niektórzy się nad nimi spuszczają i cudują.
    Każdy robi LST na automatach outdoor ale nie wie czemu tylko bo inni tak robią haha
    Tutaj jak mówisz jest dobrze. Jedynie do tego wiaderka/doniczki ziemi bym dosypał na full i już konkretnie nawoził na flo żeby mieć jak największy zbiór

12. lakazs

lakazs Tuptuś

Do tej to będe lał już tylko biohumusa na flo, niedługo zacznę kiełkować jeszcze dwa automaty tylko indyjki coby mieć na zimę upierdalacza typowego i do nich już kupię lepszy asortyment, no i tym razem ślimakol obowiązkowo haha

Co do plonu to jak pisałem już kilka razy, dycha/15 w zupełności mnie uraduje, ale póki co nie zanosi się chyba żeby tyle wyszło, ile będzie tyle będzie byle w końcu do końca dotrwać z jakimś plantem i będe szczęśliwy :D

13. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Automaty na outa chcesz jeszcze kiełkować? Trochę późno już więc musisz się mocno spieszyć bo potrzebujesz około 90-100 dni żeby doszedl. Jaki będzie wrzesień niewiadomo ale plecha już czeka ;)

14. lakazs

lakazs Tuptuś

Wybrałem auto pineapple express a w opisie mają "od zera do zbioru 8 tygodni"
    Wiadomo jak to jest z opisami, i pewnie te 8 tydni tyczy się indorka, ale czuję w kościach że wrzesień będzie spoko, a jak nie to coś na pleśń się zaaplikuje albo zetnie wcześniej, dla mnie nie ma to żadnego znaczenia byle od dila nie brać :)

15. lakazs

lakazs Tuptuś

Siema, znowu focisze

Nie wiem czy to przez inne światło czy listki żółkną, pewnie czegoś chcą, nie wiem czy opłaca się coś kupować lepszego na flo

Troche niewyraźne bo na szybko cpykane

AAH 33 WEG|28 FLO

Zapach nie jest mocny ale jest już lepszy niż przy ostatniej wizycie

• Lubie to x 1
  16. lakazs

lakazs Tuptuś

Yo, dziś jedna fotka bo i tak różnica względem poprzedniego tygodnia jest taka że topki zaczynają wyglądać jak topki no i zaczyna chyba już się szronić, podlane tym razem terra max + bloombastic połową minimalnych dawek, za tydzień poleję już więcej troszke jak dobrze zareagują

WEG 33|FLO 34

• Lubie to x 1
  17. lakazs

lakazs Tuptuś

Znowu fotki, pogoda chujowa, jak wcześniej po podlaniu ziemia schła do sucha w 4/5 dni tak teraz po tygodniu wilgotna

WEG 33|FLO 40

Ciekawi mnie kiedy ścinka bo od ostatnich dni wizualnie niewiele się zmienia, jedynie co to zapachu przybywa

Szczyt:

Całość, zdjęcie słabej jakości

Jeden z bocznych odrostów

• Lubie to x 2
  18. lakazs

lakazs Tuptuś

To by było na tyle jeśli chodzi o tegorocznego outa, coś mnie wczoraj tknęło i poszedłem zajrzeć do niej, kilka małych ognisk pleśni, więc ściąłem całą roślinkę, pleśń była czerwona, troche dziwne ;p

Wieczorem wrzuce zdjęcia tego co zostało po odrzutach, pogoda chujowa więc #watercurring

Szkoda bo te włoski były w większości przeźroczyste, nawet nie mleczne.

Ale jak trymowałem to capiało niemiłosiernie, długo się zeszło bo jakieś 2 godziny, może dlatego że robiłem to pierwszy raz ;)

Tak czy siak jestem zadowolony, lepszy rydz niż nic ;]

• Lubie to x 2
  19. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Chyba troche za wczesnie,ale tak jak sam napisales: lepszy rydz niz nic..-smacznego:)

20. lakazs

lakazs Tuptuś

zdjęć nie mam ale opowiem.

Miałem robić opis każdego dnia wc ale po drugim mi się odechciało bo niewiele by się zmieniało :) WC robiłem 6 dni, wodę zmieniałem 1,2,4 i 6, pod koniec 6 dnia wyjąłem topy z wody, w garnku było więcej niż 4:1.

Do momentu wyjęcia topki miały większą lub mniejszą twardość, ale jak wyjmowałem to były jak galareta, suszyłem normalnie przez jedną noc i rano włożyłem topy do piekarnika, zacząłem od 35 stopni na jakieś 40 minut, potem zwiększałem a pod koniec doszło do 80 stopni, z termoobiegiem. Największe topy były suche po ok 2 godzinach ciągłego grzania.Wrzucałem je do słoika, a w międzyczasie suszyły się na papierowych ręcznikach luzem w pokoju przez dzień lub dwa i też poszły do słoika.Mają słodko-kwaśny smak chyba przez te dni z jedną wodą, bo wyjmowałem z lekko zielonej.Zapach też mają kwaśny lekko.Jednak jak przełamię topkę czuć taki typowy zapaszek :D Nie gryzie w gardło, ale przy większym buchu przydusić może, całość wyglądała jak bardzo ciemny temat, zbite jak kamień i bardzo małe topki wyszły, myślę że 10-15 max suchego, co ciekawe, dla mnie przynajmniej i świeżo po ścince i trymie i po wysuszeniu widać sporo brązowych włosków było, a klepie fajnie nawet, trochę przybija do siedzenia a miała być sativka ale dobre i to :] po 2 wiadrach jest już dobrze, przynajmniej teraz.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...