Sklep z tanią markową odzieżą znacie ?

aalika 17.12.2013

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. aalika

aalika Użytkownik

Siema !
    znacie jakieś stronki aby było dużo promocji wyprzedaży itp z ciuchami butami markowymi adidas itp ;>:szisza:

2. Stringer

Stringer Zagubiony

allegro.pl
    ebay.com
    wpisz w googlach markowe ciuchy przecena i znajdziesz tego pełno

3. dzonson.

dzonson. Błyskotlwy

4. Modliszka

Modliszka Kumaty

5. zder

zder Tuptuś

Słuchajcie a czy możecie polecić jakieś dobre sklepy ze sportową odzieżą?

6. adron3

adron3 Tuptuś

Możesz poszukac na allegro, sporo rzeczy jest w Decathlonie. Czasami równięż Lidl urządza sprzedać sportowych ciuchów ( wiadomo,że jakość nie jest taka dobra, ale ubrania są moim zdaniem przyzwoite w stosunku do ceny za jaką można je kupić).
    Bardzo dobrym sklepem turystycznym jest Polar Sport: polarsport.pl/
    Autoryzowany sklep tak wiec kupujesz same oryginały. Poza tym miewają tam naprawdę dobre promocje.

7. starmilks

starmilks Tuptuś

Na pewno nie na allegro . Mam wrazenie,że kiedys można było tam kupić o wiele więcej sensownych ciuchów czy innych rzeczy. Aktualnie jest zalane przez rzeczy sprowadzane z aliexpress i czasami można naciąć się na podróbkę. Tak się jeśli decyduję się na jakiś sklep to najczęściej są to sklepy autoryzowane, gdzie mam pewnosć,ze to co kupię jest oryginalne. A nie podrobione....
    Polecam zerknać sobie do Answear
    https://answear.com/p/bluzy-z-kapturem-meskie-3036-t.html
    Sporo różnych firm, wszystko oryginalne. I co ważna jest darmowa wysyłka i darmowy zwrot.

8. KWKZ

KWKZ Zagubiony

9. Obecnie na topie jest odzież patriotyczna (z emblematami w kolorze barw narodowych). Zwykle produkowana w kraju, naprawdę dobrej jakości.

10. GoHan

GoHan Zagubiony

szmateksy hahaha

• Lubie to x 1
  11. Bush

Bush Zagubiony

Podaj adres to ci wysle kilka szmat po taniosci.

12. 2515

2515 Zagubiony

HI-TEC, Sprandi, 4F (.... ale ceny różne), Martes..... C&A

13. zder

zder Tuptuś

Dorzuciłbym jeszcze do tego Decathlon: https://www.decathlon.pl/C-620782-obuwie-meskie który pod względem ceny do jakości wypada całkiem pozytywnie.

Pisząc o dzieży patriotycznej miałem na myśli coś takiego: https://www.fightershop.com.pl/c278,kurtki (na przykładzie kurtek)
    Wzornictwo w wielu przypadkach jest naprawdę spoko. jakość wykonania jest również bez zastrzeżeń.

14. karson

karson Tuptuś

Answear
    zalando
    gomez
    Trzeba polować na okazje,a w powyższych sklepach często maja jakieś zniżki tak więc ciuszki mozna kupić o wiele taniej niż normalnie
    No i warto jest zaglądać sobie rownież do hurtowni odzieży takich jak openwear. Może nie ma tam ciuszków z metką, ale kupowałem tam wielokrotnie i jakość naprawdę ok. Cena o wiele niższa ( jest to hurtownia ale jest opcja aby kupować detalicznie)

• Lubie to x 1
  15. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

Grzebland potocznie ciuchland odzież używana
    Osobiście kupiłem pasek do portek ,długo go nie miałem bo chłopak w tyrce spodnie wiązał sznurkiem .
    Dostał prezent:niewiem: żal mi go było.;D

• Lubie to x 1
  16. kaczy89

kaczy89 Tuptuś

urbancity.pl

17. Nie wiem jak znajdujecie te wszystkie ciuchy w sklepach z używaną odzieżą Sam tego nie potrafię. Kilka razy wybrałem się do ciuchlandu ( w mieście mam je na każdym kroku), ale większość ciuchów była stara,nie podobała mi się Nieładnie również pachniały.
    Wśród sklepów internetowych ciekawe ubrania ma na przykład sklep Koszulkowo. Ceny koszulek trochę droższe niż w sieciówkach, ale jakośc jest nieporównywalnie lepsza ( na pewno nie spiorą sie po kilku praniach). Po drugie wzory również ciekawsze: https://koszulkowo.com/

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. ceny detaliczne Urban city forum

Loading...